خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آخرین اوضاع ۹۰۰ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور

آخرین اوضاع ۹۰۰ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور

آخرین اوضاع ۹۰۰ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : باشگاه خبرنگاران جوون – زمانی ریاست دانشگاه پیام نور در خصوص آخرین اوضاع اساتید پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور گفت: دانشگاه پیام نور شامل ۹۰۰ استاد پیمانی مشروط بود.

او همچنین ادامه داد: درحال حاضر حدود ۲۵۰ فرد یا شخص از آن اساتید مشخص کردن تکلیف شده و همچنین مشخص شدن اوضاع حدود ۶۰۰ فرد یا شخص دیگر از آن اساتید در دستور کار هیات مرکزی جذب دانشگاه پیام نور قرار دارد. امیدواریم جهت آن اشخاص نیز مشکل پیش نیاید و همچنین تا قسمتهای آخر مهر مشخص کردن تکلیف نهایی صورت بگیرد.

ریاست دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: تعدادی محدود از آن اساتید( چیزی کم تر از ۱۰۰ فرد یا شخص) نیز در حال تکمیل پرونده خواهند بود و همچنین امیدواریم تا پایان ترم مشکلی به نام پیمانی مشروط نداشته باشیم.

ریاست دانشگاه پیام نور با اشاره به دلایل قطع همکاری با ۸۰۰ عضو هیات علمی آن دانشگاه، گفت: آن اشخاص در سال شمسی‌های ۹۰ و همچنین ۹۱ جذب دانشگاه پیام نور شده بودند که در آن هم زمان آیین نامه‌ای جهت پیمانی مشروط افراد هیات علمی وجود داشت. حدود یکسال به آن اشخاص فرصت داده شد که روند جذب را انجام دهند.

زمانی گفت: متاسفانه اجرای بخشی از آن آیین نامه توسط دانشگاه پیگیری نشده می باشد و همچنین بخشی نیز از سوی خود اعضا مورد پیگیری قرار نگرفت و همچنین بنابراین اوضاع آن هم‌ها بلاتکلیف ماند؛ لذا بحث درمورد آن اساتید تنها و فقط تکمیل پرونده آن هم‌ها بود و همچنین به دنبال اخراج آن هم‌ها از دانشگاه پیام نور نبودیم. در حال حاضر تلاش کردیم اوضاع آن افراد هیات علمی از پیمانی مشروط به پیمانی تغییر پیدا کردن اوضاع می شود.

آخرین وضعیت ۹۰۰ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور


جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آخرین اوضاع ۹۰۰ استاد پیمانی مشروط دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کدام مراکز پیام نور تغییر کاربری خواهند داد؟

کدام مراکز پیام نور تغییر کاربری خواهند داد؟ به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک