سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / آخرین مهلت ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کنکور اعلام شد

آخرین مهلت ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کنکور اعلام شد

آخرین مهلت ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کنکور اعلام شد

57702261 آخرین مهلت ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کنکور اعلام شد

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۳۰۰۰ داوطلب در رشته‌های بدون آزمون کنکور ۹۸ خبر داد و همچنین گفت: آن مهلت تا روز چهارشنبه شش شهریور ماه ادامه دارد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با گفتن آن مطلب اظهار کرد: جزئیات ثبت‌نام و همچنین انتخاب رشته جهت شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهرماه سال شمسی ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی موضوع قانون سنجش و همچنین پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی تصویب شده و مصوب قانون ۱۰ شهریور سال شمسی ۹۲ مجلس شورای اسلامی و همچنین مصوبات پانزدهمین و همچنین شانزدهمین جلسه شورای سنجش و همچنین پذیرش دانشجو ۸ و همچنین ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۷ اعلام شد.

او همچنین در ادامه افزود: دفترچه راهنمای ثبت‌نام از ۱۷ بهمن ۹۷ نشر یافته شده شده می باشد و همچنین کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و همچنین انتخاب رشته جهت شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال شمسی ۱۳۹۸ موضوع قانون سنجش و همچنین پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی تصویب شده و مصوب قانون ۱۰ شهریور سال شمسی ۹۲ مجلس شورای اسلامی و همچنین مصوبات پانزدهمین و همچنین شانزدهمین جلسه شورای سنجش و همچنین پذیرش دانشجو ۸ و همچنین ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۷ می‌توانند در آن مرحله ثبت‌نام کنند.

به گفته او همچنین، ثبت‌نام و همچنین انتخاب رشته جهت گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می‌پذیرد منحصراً به صورت اینترنتی از روز دوشنبه، ۲۰ اسفند ۹۷ آغاز شده می باشد و همچنین تا روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه ۹۸ ادامه دارد. بر اساس آخرین آمار اعلام شده تعداد ۳ هزار و همچنین ۶۶۷ داوطلب در آن رشته‌ها ثبت نام کردند.

توکلی گفت: دفترچه راهنمای ثبت‌نام و همچنین جدول کد رشته محل‌های مرتبط به آن پذیرش از ۱۷ بهمن ۹۷ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش قرار گرفته می باشد. کلیه داوطلبان و همچنین متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و همچنین شرایط مندرج دفترچه راهنمای مرتبط جهت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی در آن بازه زمانی ۶ ماهه (اسفند ۹۷ تا شهریور ۹۸) به پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org رفت و آمد و مراجعه و همچنین نسبت به ثبت‌نام و همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۱۰۰ کد رشته) به روش اینترنتی اقدام کنند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور افزود: فهرست کد رشته محل‌های مرتبط به دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور اطلاع‌رسانی خواهد شد.

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به آنکه بعضی از دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی بعد از نشر دفترچه راهنمای ثبت نام ظرفیت‌های جدید یا اصلاحاتی را به آن نهاد اعلام نموده اند، اطلاعیه‌ای در آن خصوص در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۹۸ در پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش نشر یافته شده خواهد شد و همچنین داوطلبان متقاضی می‌توانند با مطالعه اطلاعیه در صورت تمایل در زمان مقرر کد رشته محل‌های انتخابی خود را ویرایش کنند.

انتهای پیام

Source link

http://phdpress.ir/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%AB%D8%A8%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85/
بهترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : آخرین مهلت ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کنکور اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک