خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / آرتور آسابرگر: مخاطب رسانه گاهی باید اندک اما تصمیم گیر باشد

آرتور آسابرگر: مخاطب رسانه گاهی باید اندک اما تصمیم گیر باشد

آرتور آسابرگر: مخاطب رسانه گاهی بایستی و حتما اندک ولی باید توجه داشت اراده و تصمیم راسخ گیر باشد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران-ایرنا – پروفسور «آرتور آسا برگر» استاد ممتاز ارتباطات در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو و همچنین از مطرح ترین پژوهشگران علم ارتباطات معتقد می باشد: دائما نباید مخاطب رسانه، تیم بسیاری از اشخاص عام باشند بلکه گاه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد مخاطب اندک، ولی باید توجه داشت اراده و تصمیم راسخ گیر و همچنین تاثیرگذار داشته باشیم.

81604719 6446602 آرتور آسابرگر: مخاطب رسانه گاهی باید اندک اما تصمیم  گیر باشد

به نقل از تیم فرهنگی ایرنا، آسابرگر عصر دوشنبه در جمع دانشجویان و همچنین استادان دانشکده خبر ایرنا اظهار کرد: روزنامه نویس و خبرنگار موفق فردی می باشد که یادداشت های هر روز خدا خود را بنویسد.

او همچنین خطاب به دانشجویان گفت: در صورتی که می خواهید روزنامه نگار بمانید، بایستی و حتما بدانید که نوشتن یادداشت های هر روز خدا در آن حرفه اهمیت خیلی زیاد بسیاری دارد.

او همچنین در ادامه به اهمیت «داشتن روش» در فعالیت های متنوع و گوناگون و مختلف شامل حرفه روزنامه نگاری اشاره کرد و همچنین افزود: روزنامه نگار موفق فردی می باشد که بتواند با بهره بری و استفاده از روش مشخص، اطلاعات را به خوبی گردآوری کند.

آن پژوهشگر برجسته حوزه ارتباطات، داشتن جسارت را جهت روزنامه نویس و خبرنگار خوب و همچنین البته خطرناک توصیف کرد و همچنین گفت: در صورتی که می خواهید روزنامه نگار خوبی باشید بایستی و حتما از مسایلی بنویسید که اشخاص و همچنین مقامات آنها را دوست ندارند.

آسابرگر، به اهمیت علاقه در فعالیت های خبرنگاران، پژوهشگران و همچنین نویسندگان اشاره و همچنین تاکید کرد: در مورد موضوعاتی بنویسید که به آن هم علاقه دارید، درغیر آن صورت کار نوشتن خیلی زیاد دشوار خواهد بود.

او همچنین در ادامه ضمن پاسخ به پرسش های دانشجویان، به معرفی شماری از کتاب های خود شامل «پیام ها»، «فنون و همچنین تحلیل رسانه ای» و همچنین «تبلیغات و همچنین فرهنگ مصرف» پرداخت.

آرتور آسابرگر شامل دکترای مطالعات آمریکا از دانشگاه مینه سوتا، در چند دهه فعالیت خود، بیش از ۱۳۰ مقاله و همچنین ۷۰ کتاب نوشته و همچنین آن اقدامات در کنار ترجمه آثار او همچنین به زبان های دیگر، شامل چهار کتاب و همچنین مقدمه منتشره به فارسی سبب شده او همچنین یکی از مطرح ترین چهره های علم ارتباطات در دنیا باشد.

فراهنگ**۷۵۳۷**۱۰۲۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A2%D8%B1%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%A8-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-9997
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : آرتور آسابرگر: مخاطب رسانه گاهی بایستی و حتما اندک ولی باید توجه داشت اراده و تصمیم راسخ گیر باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک