سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / آزمون زبان انگلیسی تولیمو پنجشنبه برگزار می شود

آزمون زبان انگلیسی تولیمو پنجشنبه برگزار می شود

آزمون زبان انگلیسی تولیمو پنجشنبه برگزار می می شود

به نقل از phdpress :

آزمون زبان انگلیسی تولیمو پنجشنبه ۲۹ مردادماه در ۱۰ شهرستان برگزار شده و همچنین کارت وارد شدن به جلسه آزمون از فردا سه شنبه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می گیرد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، آزمون‌ زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (Tolimo:E-A۲۰۱۵-۲۰۱۶) به منظور ساخته یا ایجاد باره و همچنین توسعه زبان‌آموزی در کشور و همچنین فراهم آوردن امکانات سنجش توانایی دانش زبانی دانش‌آموزان، دانشجویان و همچنین دانش‌آموختگان، برگزار می‌می شود.

نود و همچنین نهمین دوره آن آزمون در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، رشت، بابل، کرمانشاه و همچنین یزد صبح روز پنجشنبه برگزار خواهد شد. برگ راهنما و همچنین کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۲۷ مرداد بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به آدرس: www.sanjesh.org قرار می گیرد.

داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: نام و همچنین نام‌خانوادگی، سال شمسی تولد و همچنین شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن هم اقدام کنند.

هر داوطلب جهت شرکت در جلسه آزمون بایستی و حتما، همچنین و علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار خود را ارائه کند.

چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت درآزمون هرگونه اشکالی درکارت ورودی خود دیدن کردند می‌توانند در روز چهارشنبه ۲۸ مرداد صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و همچنین بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و همچنین دو قطعه عکس به نماینده آن نهاد مستقر در باجه رفع نقص رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین نسبت به اصلاح و همچنین رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.

آدرس باجه‌های رفع نقص کارت:

دانشگاه اصفهان: اصفهان، میدان آزادی، خیابان دانشگاه، درِ شمالی دانشگاه، ساختمان اداره کل آموزش.

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل: بابل، خیابان دکتر شریعتی.

دانشگاه تبریز: تبریز، بلوار ۲۹ بهمن، روبروی کتابخانه مرکزی، مدیریت سرویس ها و خدمات آموزشی دانشگاه.

دانشکده زبان های و همچنین ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان های ۱۵ و همچنین ۱۶.

دانشگاه شیراز: شیراز، خیابان ساحلی، ساختمان مسائل فرهنگی دانشگاه شیراز.

دانشگاه شهید باهنر کرمان: کرمان، انتهای بلوار ۲۲ بهمن، دانشگاه شهید باهنر کرمان.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه: کرمانشاه، شهرک ژاندارمری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، معاونت پژوهشی.

دانشکده علوم پایه دانشگاه گیلان: رشت، خیابان نامجو، جنب ورزشگاه شهید عضدی.

دانشگاه فردوسی مشهد: مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار شهید باهنر، درب اروپایی دانشگاه فردوسی مشهد، جنب دانشکده مهندسی، مدیریت آموزشی دانشگاه.

مؤسسه آموزش عالی و همچنین غیرانتفاعی امام و پیشوا جواد (ع): یزد، صفائیه، بلوار شهیدان اشرف، خیابان جواد الائمه(ع)، موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین غیردولتی امام و پیشوا جواد (ع)، حوزه ریاست، اتاق فنی پشتیبانی.

تو میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات بهره بری و استفاده نمایید جهت اینکار از وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آواتارکمک بگیرید .

http://phdpress.ir/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%85%D9%88-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%B1%DA%AF/
برترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : آزمون زبان انگلیسی تولیمو پنجشنبه برگزار می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آزمون دانشنامه تخصصی و همچنین فوق تخصصی بهمن ۹۷ حذف شد

آزمون دانشنامه تخصصی و همچنین فوق تخصصی بهمن ۹۷ حذف شد طبق مصوبات نودمین نشست …

سوپروب close
خرید بک لینک