خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد از ۲۸ اردیبهشت

آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد از ۲۸ اردیبهشت

آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد از ۲۸ اردیبهشت

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۴ می توانند از روز دوشنبه ۲۸ اردیبهشت تا پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی اقدام کنند. 1431504591 726680 آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد از ۲۸ اردیبهشت

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۱۳۹۴ می توانند نتایج ابتدایی و اولیه آزمون و همچنین کارنامه خود را از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org دیدن کنند.

داوطلبان جهت دسترسی به پس نتیجه آن می شود که آزمون خود مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین همچنین مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌خانوادگی و همچنین نام، شماره شناسنامه و همچنین تاریخ تولد) و همچنین یا اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنند.

داوطلبانی که بر اساس مفاد کارنامه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در آن آزمون شده‌اند، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد نسبت به گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) و همچنین همچنین تکمیل فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام کنند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون شامل شرایط، ضوابط و همچنین ظرفیت پذیرش رشته‌ها، از روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه در پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش قابل گرفتن خواهد بود.

به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌ توصیه می‌می شود ابتدا نسبت به تهیه و همچنین مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام کرده و همچنین کدرشته محل‌های مورد نظر خود را استخراج و همچنین به ترتیب علاقه مرتب کرده و همچنین بعد از آن هم در فرم پیش‌نویس درج کنند و همچنین بعد از اطمینان از صحت رشته محل‌های انتخابی خود، از روز دوشنبه ۲۸ اردیبهشت تا پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت جهت انتخاب رشته با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسنامه و همچنین یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام ابتدایی و اولیه توسط سیستم به داوطلب داده شده می باشد (درج آن اطلاعات جهت وارد شدن به برنامه جذاب و جالب و خوب انتخاب رشته اینترنتی ضروری می باشد) نسبت به ثبت کد رشته محلهای انتخابی و همچنین تکمیل فرم مذکور اقدام کنند.

بعد از اثبات و یا تایید نهایی رشته‌های انتخابی توسط داوطلب، رسید ۱۵ رقمی توسط سیستم در اختیار داوطلب قرار داده خواهد شد و همچنین در غیر آن صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نشده می باشد.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قبل از اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته (در محیط اینترنتی) بندهای ۱ و همچنین ۲ را دیدن می کنند که در صورت علامتگذاری در یکی از آن موارد به آنها اجازه انتخاب رشته داده می‌می شود. بدیهی می باشد هر زمان‌ مشخص‌ می شود که‌ داوطلب‌ حقایقی را عمداً یا سهواً کتمان‌ کرده‌، در هر مرحله ‌(پذیرفته‌شدن‌، حین‌ تحصیل‌ ‌و همچنین …) که باشد، از آن آزمون‌ و همچنین آزمون‌ سال شمسی‌ بعد محروم‌ خواهد شد و همچنین حق هرگونه اعتراضی از او همچنین سلب می‌می شود.

بند یک : «اطلاعات فوق (معدل کاردانی و همچنین کارشناسی، رشته و همچنین محل تحصیل دوره کارشناسی) مورد تأیید می باشد.»

بند دو : «اطلاعات فوق (معدل کاردانی و همچنین کارشناسی، رشته و همچنین محل تحصیل دوره کارشناسی) مورد تأیید نبوده و همچنین شامل مغایرت می باشد

تبصره: در صورتی که داوطلبان بند دوم را علامتگذاری کنند به آنها منحصراً یک بار اجازه اصلاح و همچنین ویرایش معدل و همچنین دانشگاه محل تحصیل داده خواهد شد و همچنین بعد از ویرایش آن موارد و همچنین تأیید آنها، اجازه انتخاب رشته به آنان داده می می شود.

تذکر: داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار بگیرند و همچنین به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولی، شامل مغایرت معدل باشند با توجه به مصوبات و همچنین دستورالعمل‌های مرتبط از آنان ثبت‌نام مشروط بعمل خواهد آمد. پس مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد داوطلبان معدل خود را براساس مفاد بند «تذکرات خیلی مهم در ارتباط و رابطه با معدل» مندرج در صفحه ۲ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آن آزمون مورد بررسی کردن قرار دهند تا بین معدل اعلام شده به آن نهاد و همچنین معدلی که به هنگام قبولی ارائه خواهند کرد، مغایرتی نداشته باشند.

داوطلبان کدرشته امتحانی ۱۱۵۲ (مجموعه مدرسی معارف اسلامی) که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، با توجه به آنکه شرط وارد شدن داوطلبان متقاضی در کدرشته امتحانی مذکور به دانشگاه همچنین و علاوه بر کسب نمره علمی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، احراز  شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و همچنین پس نتیجه آن می شود که مصاحبه‌ معاونت مسائل دفاتر، اساتید و همچنین مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها می باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد همچنین و علاوه بر دارا بودن شرایط فوق و همچنین همچنین شرایط و همچنین ضوابط مندرج در دفترچه راهنما حداکثر تا ۷ روز بعد از اعلام نتایج ابتدایی و اولیه، جهت طی مراحل پذیرش به وبسایت و مرکز خبرهای جدید معاونت مسائل دفاتر، اساتید و همچنین مبلغان به نشانی:  www.asatid.org رفت و آمد و مراجعه و همچنین ضمن ثبت نام در آن سامانه، منتظر اعلام زمان مصاحبه از سوی معاونت مذکور باشند.

عدم ثبت نام در آن سامانه به منزله انصراف از تحصیل در آن رشته تلقی می می شود. در گزینش نهایی اوضاع علمی داوطلبانی که مبادرت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود در موعد مقرر نکنند و همچنین یا پس نتیجه آن می شود که مراحل مذکور از سوی معاونت فوق‌الذکر به صورت منفی به آن نهاد اعلام می شود، مورد بررسی کردن قرار نخواهد گرفت.

سیستم انتخاب رشته، تا حدود بسیاری هوشمند پیش‌بینی شده که در حد امکان خطاهای احتمالی داوطلبان را در زمان انتخاب رشته اینترنتی به آنان تذکر دهد. (به عنوان مثال: انتخاب کد رشته محلی که داوطلب در آزمون آن هم شرکت نکرده و همچنین یا آنکه در گرایشی از گرایشهای رشته امتحانی خود مجاز به انتخاب رشته نشده می باشد و همچنین ….)، لذا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد داوطلبان نسبت به رفع خطاهای داده شده اقدام کنند.

داوطلبان متقاضی رشته‌ محل‌های بورسیه شامل شرایط خاص ضمن مطالعه دقیق شرایط و همچنین ضوابط آن گونه رشته‌ها، توجه داشته باشند منحصراً مجاز به انتخاب حداکثر ۲ کد رشته محل از آن نوع کد رشته محلها خواهند بود و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به توضیح می باشد که تاریخ دقیق اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی مصاحبه و همچنین سایر مراحل گزینش از طریق روزنامه یا نشریه پیک سنجش و همچنین پایگاه اطلاع رسانی آن نهاد در تاریخ‌ ۱۱ خردادماه به اطلاع کلیه داوطلبان خواهد رسید.

داوطلبان متقاضی کد رشته‌های امتحانی ۱۱۳۱-۱۱۳۹- ۱۱۴۸ (رشته مدیریت مسائل شهری)-۱۳۵۰-۱۳۵۱-۱۳۵۲-۱۳۵۶-۱۳۵۷-۱۳۵۸-۱۳۶۰ و همچنین ۱۳۶۴ که مجاز به انتخاب رشته شده باشند مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه و همچنین نمایش آزمونهای علمی، تشریحی، پروژه و همچنین یا عملی به اطلاعیه‌های آن نهاد که در تاریخ ۱۱ و همچنین ۱۸ خردادماه از طریق روزنامه یا نشریه پیک سنجش و همچنین پایگاه اطلاع رسانی آن نهاد نشر یافته شده می‌می شود، توجه داشته باشند.

آزمون پروژه عملی رشته طراحی صنعتی جهت داوطلبان متقاضی کد رشته‌ امتحانی ۱۳۶۲ (طراحی صنعتی) که مجاز به انتخاب رشته شده اند، در روز جمعه ۸ خردادماه منحصراً در شهرستان تهران برگزار می می شود. اطلاعیه‌ تکمیلی درخصوص نحوه گرفتن کارت، مدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین محل نمایش آزمون پروژه مورد نظر در روز دوشنبه ۴ خرداد از طریق روزنامه یا نشریه پیک سنجش و همچنین پایگاه اطلاع رسانی آن نهاد نشر یافته شده می‌می شود.

پاسخنامه امتحانی داوطلبان به همراه کلید تصحیح پاسخنامه آزمون در روز یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد قرار خواهد گرفت . ضمناً چنانچه داوطلبان بعد از دیدن کارنامه نتایج ابتدایی و اولیه آزمون، درخصوص مندرجات کارنامه (به غیر از معدل کاردانی و همچنین کارشناسی، نام رشته تحصیلی و همچنین یا نام محل اخذ مدرک کارشناسی) خود سوالی دارند، ضمن توجه به توضیحات مرتبط به کارنامه که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین در وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن نهاد درج گردیده می باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد حداکثر تا تاریخ ۲۲ خرداد ماه از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی  با روابط عمومی آن نهاد مکاتبه کنند. به مکاتباتی که بعد از مهلت مشخص کردن شده واصل می شود، هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-10022
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد از ۲۸ اردیبهشت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک