خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاهها

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاهها

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاهها

لینک انتخاب رشته و همچنین دانلود دفترچه انتخاب رشته /

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ از چهارشنبه ۱۹تیرماه تا یک شنبه ۲۳ خردادماه ۹۸ می توانند با رفت و آمد و مراجعه وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی sanjesh.org کد رشته محل های انتخابی را در فرم الکترونیکی انتخاب رشته وارد کنند و همچنین نسبت به گرفتن کد پیگیری اقدام کنند

 

جهت انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ – اینجا کلیک کنید

 

 

دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آن آزمون شامل شرایط، ضوابط و همچنین و همچنین ظرفیت بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش قرار گرفته می باشد.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال شمسی ۱۳۹۸ – کلیک کنید

 

 

نقطه مهم : در صورتی که قبلا در زمان ثبت نام گزینه علاقمندی به پیام نور و همچنین غیرانتفاعی را انتخاب ننموده اید و همچنین هم اکنون مجاز به انتخاب رشته های دانشگاه پیام نور و همچنین موسسات غیرانتفاعی می باشید می توانید با خرید کارت علاقمندی و همچنین وارد کردن آن هم در زمان انتخاب رشته تمایل خود را به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و همچنین موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی اعلام کنید در غیر اینصورت در آن آن رشته ها گزینش نخواهید شد

جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام رشته های دانشگاه پیام نور – اینجا کلیک کنید

 

داوطلبان می توانند حداکثر ۱۰۰ کدرشته محل را از میان کدرشته محل های مجاز خود انتخاب کرده و همچنین در فرم پیش نویس انتخاب رشته وارد کنند.

آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ به همراه اولین مرحله المپیاد علمی دانشجویی کشور در ۶ تیم آموزشی و همچنین ۱۳۱ کدرشته جهت تمامی دانشگاه‌های دولتی و همچنین غیر دولتی شامل دانشگاه آزاد اسلامی در ۶ تیم آموزشی و همچنین ۱۳۱ کد رشته، ۷۷ شهرستان و همچنین ۱۶۲ حوزه امتحانی در روزهای ۲۳ و همچنین ۲۴ خرداد ۹۸ برگزار شد.

از تعداد ۶۱۴ هزار و همچنین ۸۸۳ داوطلب ثبت نام کننده در آن آزمون تعداد ۵۵۳ هزار و همچنین ۸۸۳ داوطلب معادل ۹۰٫۰۸ قسمت و بخش ثبت نام کنندگان کارت وارد شدن به جلسه خود را گرفتن کردند. از حدود ۵۵۳ هزار داوطلب حاضر در جلسه آزمون ۴۵۶ هزار و همچنین ۸۶۴ فرد یا شخص مجاز به انتخاب رشته شدند که از آن تعداد ۳۴ هزار و همچنین ۹۷ فرد یا شخص مجاز به انتخاب در ۲ رشته خواهند بود.

ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ در دانشگاه‌ها به جز دانشگاه آزاد اسلامی تعداد ۱۶۰ هزار و همچنین ۸۱۷ فرد یا شخص می باشد.


در همین باره بخوانید:

لینک دیدن نتایج ابتدایی و اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور بایستی و حتما بدانند!

پاسخگویی به بعضی از سوالات داوطلبان وارد شدن به دانشگاه پیام نور


جهت اطلاع از آخرین خبرهای جدید اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ عضو خبرنامه شوید تا تازه ترین و جدیدترین خبرها به ایمیل تو ارسال می شود.

و همچنین یا در کانال تلگرامی پیام نورنا عضو شوید تا تازه ترین و جدیدترین و همچنین مهمترین خبرهای دانشگاه را در تلگرام خود دنبال کنید :

عضویت در کانال تلگرامی پیام نورنا – کلیک کنید


آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۹۸ دانشگاهها


برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاهها

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ پیام نور

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ پیام نور به …