خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / آغاز به‌کار سامانه ثبت نام هیات علمی دانشگاه آزاد

آغاز به‌کار سامانه ثبت نام هیات علمی دانشگاه آزاد

آغاز به‌کار سامانه ثبت نام هیات علمی دانشگاه آزاد

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز به کار سامانه جذب هیات علمی جدید در آن دانشگاه خبر داد.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر غریبی دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام آن خبر گفت: از امروز ۲۲ فروردین سامانه جذب افراد جدید هیات علمی به آدرس http://jazb.iau.ir آغاز به کار کرده و همچنین متقاضیان می توانند به آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید رفت و آمد و مراجعه و همچنین ثبت نام کنند.

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: فرآیند استخدام افراد هیات علمی جدید در دانشگاه به دو صورت انجام خواهد شد. در گام نخست اساتید و همچنین فارغ التحصیلان دکتری تخصصی می توانند با رفت و آمد و مراجعه به سامانه مذکور آمادگی خود را جهت همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کنند و همچنین در گام دوم دانشجویانی که امتحان جامع دکتری را داده باشند و همچنین از شرایط خیلی زیاد خوبی از نظر علمی و همچنین فعالیت های تحقیقاتی برخوردار باشند، با اثبات و یا تایید دانشگاه، بورس شده و همچنین به استخدام دانشگاه درخواهند آمد.

دکتر غریبی با تشریح جذب درون سازمانی افراد هیات علمی نیز گفت: همچنین افراد هیات علمی که در واحدهای دانشگاهی خود با کمبود دانشجو در رشته تخصصی خود مواجه خواهند بود می توانند با رفت و آمد و مراجعه به آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید آمادگی شان را جهت همکاری با واحدهای دیگر در رشته تخصصی خود اعلام کنند.

او همچنین تاکید کرد: آن فرایند کاملا رقابتی بوده و همچنین واحدهای دانشگاهی با بررسی کردن سابقه علمی و همچنین تحقیقاتی آن اساتید از قدرت علمی و همچنین تحقیقاتی آن اساتید بهره خواهند برد.

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، از جذب ۵۰۰۰ نفری هیات علمی جدید در دانشگاه خبر داد و همچنین گفت: در سال شمسی جاری نیز مانند سال شمسی ۹۳ در حدود ۵۰۰۰ عضو هیات علمی به استخدام دانشگاه آزاد اسلامی در خواهند آمد و همچنین هم اکنون نیز وبسایت و مرکز خبرهای جدید ثبت نام به آدرس http://jazb.iau.ir در حال فعالیت می باشد و همچنین متقاضیان می توانند به آن هم رجوع کنند.

آغاز ترم تابستانی از ابتدای تیرماه

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در قسمت و بخش دیگر سخنان خود به آغاز ترم تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و همچنین گفت: ترم تابستانی آن دانشگاه نیز از ابتدای تیرماه به مدت ۸ هفته آغاز خواهد شد و همچنین تمامی واحدها موظف خواهند بود تا پایان خرداد تمامی امتحانات را به پایان برده و همچنین نتایج آن هم را به دانشجویان اعلام کنند.

به نقل از مرکز حوزه ریاست و همچنین روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،دکتر غریبی تصریح کرد: تمامی واحدها بایستی و حتما برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی خود را به گونه ای انجام دهند که امتحانات تا نیمه خرداد ماه به پایان رسیده و همچنین نتایج آن هم تا پایان خرداد به دانشجویان اعلام می شود تا دانشجویان بتوانند جهت ترم تابستان خود برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF-9442
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : آغاز به‌کار سامانه ثبت نام هیات علمی دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک