سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز به کار مجدد انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه علم و صنعت

آغاز به کار مجدد انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه علم و صنعت

آغاز به کار مجدد انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه علم و همچنین صنعت

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – افشین شریعت مهیمنی به رئوس و همچنین موارد و نکات کلی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی دانشگاه علم و همچنین صنعت شامل نمایش کرسی‌های آزاداندیشی، کانون‌های فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس، انجمن فارغ‌التحصیلان و همچنین فعالیت مراکز مشاوره اشاره کرد.

او همچنین در مورد برقراری کرسی‌های آزاداندیشی توضیح داد: پیش از آن هم معمولا در دانشگاه مباحث مختلفی در قالب گفتمان‌های دانشجویی وجود داشته، ولی باید توجه داشت در قالب دستور‌العمل جدیدی که در آن خصوص اخیرا به دانشگاهها صادر شده، فرصت بیشتری فراهم شده تا دانشجویان دیدگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف خود را مطرح کنند که البته آن نیازمند فراهم کردن بستر مناسب می باشد تا امکان نمایش آن نشست‌ها اکثرا و بیشتر باشد و همچنین امیدواریم با کمک دانشجویان و همچنین اساتید آن بستر فراهم می شود تا آنها بتوانند مباحث مورد نظر خود را راحت‌تر در یک فضای منطقی و همچنین معقول طرح کنند.

او همچنین افزود: موضوعاتی جهت کرسی‌های آزاداندیشی مشخص و همچنین درخواست‌هایی در پایان ترم قبل مطرح شده که با اثبات و یا تایید آنها در جلسات مهر ترم بعدی،‌ در آن کرسی‌ها به بحث گذاشته می‌شوند.

آغاز به کار انجمن علمی تحصیلات تکمیلی بین‌رشته‌ای

شریعت مهیمنی در مورد فعالیت انجمن‌های علمی دانشگاه علم و همچنین صنعت گفتن کرد: در دانشگاه انجمن‌های علمی بین‌رشته‌ای تشکیل شده و همچنین به خصوص از سال شمسی قبل انجمن علمی تحصیلات تکمیلی که به صورت بین‌رشته‌ای نیز کار می‌کند شروع به کار کرده و همچنین فعالیت‌های گسترده‌ای را صورت داده می باشد و همچنین همچنین از فعالیت تشکل‌های متنوع و گوناگون و مختلف در دانشگاه حمایت و همچنین پشتیبانی می‌می شود.

دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و همچنین صنعت در مورد فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی دانشگاه علم و همچنین صنعت گفت: ما کانون‌های فرهنگی مثل تئاتر، فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عکس داریم و همچنین دانشگاه در راستای فراهم کردن امکانات توسعه‌ای، مشغول فراهم کردن فضای گسترده‌تر و همچنین بستر مناسب جهت انجام فعالیت‌های اکثرا و بیشتر آن کانون‌ها می باشد.

او همچنین در خصوص برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی مرتبط با بحث فارغ‌التحصیلان گفت: انجمن فارغ‌التحصیلان پیش از آن فعال بود، ولی باید توجه داشت وقفه‌ای در فعالیت آن انجمن رخ داد و همچنین در حال حاضر دانشگاه در حال فراهم کردن باره فعالیت مجدد کانون فارغ‌التحصیلان بوده و همچنین در آن راستا حمایت‌هایی را انجام داده و همچنین جلسات جدید آن هم در حال شکل‌گیری می باشد.

شریعت مهیمنی با توضیحاتی در مورد فعالیت‌های مراکز مشاوره دانشگاه علم و همچنین صنعت ادامه داد: ما در بحث مرکز مشاوره سعی می‌کنیم با نمایش کارگاه‌های آموزشی مختلفی که وجود دارد،‌تجربه و مهارت بالا‌ها و همچنین توانایی‌های دانشجویان جهت وارد شدن به جامعه را ارتقا داده و همچنین تجربه و مهارت بالا‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری فرهنگی و اجتماعی را جهت آنها فراهم کنیم.

او همچنین افزود: همچنین و علاوه بر سرویس ها و خدمات عادی که مرکز مشاوره ارائه می‌می شود، اردوهایی نیز در مرکز مشاوره وجود دارد که بین دانشجویان و همچنین اساتید مرکز مشاوره ساخته یا ایجاد ارتباط می‌کند.

دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و همچنین صنعت در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اختصاص‌یافته به دانشجویان ورودی جدید گفتن کرد: اساتید مشاور جهت آشنایی دانشجویان با دانشگاه و همچنین فضای آن هم، به معرفی گرایش‌های متنوع و گوناگون و مختلف می‌پردازند و همچنین همچنین کلاس های آشنایی با رشته و همچنین تجربه و مهارت بالا‌های دانشجویی جهت ورودی‌ها تشکیل می‌می شود.

او همچنین در پایان افزود: همچنین و علاوه بر نمایش اردوهای متنوع و گوناگون و مختلف علمی، فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی جهت دانشجویان، جهت کارمندان و همچنین اساتید نیز برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ویژه‌ای شامل نمایش برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اردویی و همچنین همچنین نمایش نشست‌های متنوع و گوناگون و مختلف وجود دارد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%AF%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D9%88-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز به کار مجدد انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه علم و همچنین صنعت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک