سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، در آن دوره از آزمون دستیاری در رشته های تخصصی دندانپزشکی داوطلبان در روزهای ۲۰ تا ۲۴ خردادماه بعد از وارد شدن به وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز سنجش می توانند پرینت کارت خود را تهیه کنند.

آزمون دستیاری دندانپزشکی راس ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۵ خردادماه برگزار می می شود.

نتایج ابتدایی و اولیه کلیه داوطلبان و همچنین اسامی واجدان شرایط پذیرش (احراز حداقل ۵۰ قسمت و بخش) نمره آزمون بعد از آماده شدن توسط مرکز سنجش آموزش علم پزشکی جدید از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلام خواهد شد.

کسب نمره جهت کلیه سهمیه ها به جز سهمیه آزاد، تابع مقررات مرتبط به خود می باشد.

متقاضیان واجد شرایط بهره بری و استفاده از سهمیه های بومی، رزمندگان و همچنین استعداد درخشان در صورت کسب حدنصاب پذیرش داوطلبان آزاد در رشته – محل مورد تقاضا، به صورت آزاد مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.

کارنامه حاوی نمره و همچنین رتبه کلیه داوطلبان (صرف نظر از آن که داوطلب مجاز یا غیر مجاز به انتخاب رشته باشد) از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و همچنین تنها داوطلبانی که با در نظر گرفتن احراز حداقل ۵۰ قسمت و بخش کل نمره آزمون مجاز به انتخاب رشـته می شوند می توانند حداکثر ۲۵ رشته – محل مورد علاقه خـود را به ترتیب اولویت مورد نظردر فرم انتخاب رشته – محلی که در وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز سنجش آموزش علم پزشکی جدید همراه کارنامه به آنها ارائه می می شود  انتخاب کنند.

داوطلب می تواند یک رشته را در تمام دانشگاه ها یا ترکیبی از چند رشته را در چند دانشگاه، حداکثر تا ۲۵ رشته – محل انتخاب کند. معیار پذیرش داوطلبان ابتدا نمره کسب شده و همچنین سپس اولویت رشته – محل انتخابی داوطلب خواهد بود.

در صورتی که داوطلب  اقدام به انتخاب رشته / محل نکند واجد شرایط پذیرش نخواهد بود.

بعد از انتخاب رشته اسامی نهایی پذیرفته شدگان ۲۱ مردادماه اعلام می می شود.

http://phdpress.ir/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%B2/
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک