خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز ثبت نام آزمون تافل برای اردیبهشت ماه ۹۴ دانشگاه پیام نور

آغاز ثبت نام آزمون تافل برای اردیبهشت ماه ۹۴ دانشگاه پیام نور

آغاز ثبت نام آزمون تافل جهت اردیبهشت ماه ۹۴ دانشگاه پیام نور

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ثبت نام آزمون تافل جهت اردیبهشت ماه ۹۴ در دانشگاه پیام نور آغاز شد.

هزینه ثبت نام داوطلبان مبلغ ۷۵۰٫۰۰۰ ریال (۷۵ هزار تومان) می باشد که نسبت به سال شمسی قبل افزایش ۲۵ هزار تومانی نیز داشته می باشد.

داوطلبانی که نیت و اراده شرکت در آزمون تافل دانشگاه پیام نور را دارند ، می توانند از تاریخ ۵ اردیبشهت ماه لغایت ۸ اردیبشهت ماه ۹۴ با رفت و آمد و مراجعه به لینک زیر جهت ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

 

ثبت نام متقاضیان جدیدالورود جهت آزمون تافل اردیبهشت ماه ۹۴ دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

ثبت نام متقاضیان شامل کد پیگیری – جهت آزمون تافل اردیبهشت ماه ۹۴ دانشگاه پیام نور – کلیک کنید
(مخصوص داوطلبانی که در دوره های قبل آزمون تافل مقطع دکتری دانشگاه پیام نور ( تیر، مهر،آذر و همچنین اسفند ماه ۹۳) شرکت نموده اند)

 

زمان توزیع کارت آزمون تافل پیام نور از تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه لغایت ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۴ خواهد بود و همچنین نهایتا آزمون تافل پیام نور در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۴ از ساعت ۹ لغایت ۱۱ صبح برگزار خواهد شد.

داوطلبان می توانند هزینه ثبت نام را به شماره حساب ۲۱۷۸۶۰۹۰۰۱۰۰۷ به حساب بانک ملی شعبه بنفشه به نام دانشگاه پیام نور واریز نمایند و همچنین جهت رفع هرگونه مشکل احتمالی با شماره تلفن ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

آزمون در ۷ استان آذربایجان شرقی- اصفهان- تهران- خراسان رضوی- فارس- کرمانشاه و همچنین یزد برگزار می گردد.


موارد و نکات ویژه زمان ثبت نام :

توجه ویژه ۱ : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back نرم افزار مرورگر اینترنتی خود و همچنین بازکردن بیش از یک صفحه نرم افزار مرورگر اینترنتی بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.

توجه ویژه ۲ : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، پنجره های نرم افزار مرورگر اینترنتی را بسته و همچنین از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.

توجه ویژه ۳ : ثبت نام تو زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم  کد پیگیری ۹ رقمی گرفتن نمایید.

توجه ویزه ۴: داوطلبانی که دوره های قبل نیز شرکت نموده اند، در صورت تکمیل صحیح ثبت نام آنها، کد پیگیری ۹ رقمی قبلی آنها اثبات و یا تایید و همچنین به ایشان ارائه میگردد.

توجه ویژه ۵ : تو می توانید بعد از پایان مراحل ثبت نام و همچنین از طریق ویرایش اطلاعات،  نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

 

http://pnuna.com/1394/02/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%84-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-94-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز ثبت نام آزمون تافل جهت اردیبهشت ماه ۹۴ دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک