خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت ۱۹ (پذیرش بهمن ۹۷) پیام نور/ دانلود دفترچه

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت ۱۹ (پذیرش بهمن ۹۷) پیام نور/ دانلود دفترچه

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت ۱۹ (پذیرش بهمن ۹۷) پیام نور/ دانلود دفترچه

 


 

پاسخگویی به بعضی از سوالات داوطلبان وارد شدن به دانشگاه پیام نور

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور بایستی و حتما بدانند!

 


 

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد

تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

 


به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : بر اساس اطلاعیه نهاد سنجش و همچنین آموزش کشور ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت نوزدهم (پذیرش بهمن سال شمسی ۹۷) دانشگاه پیام نور از ۲۹ مهرماه ۹۷ از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز می می شود و همچنین ثبت نام تا ۶ آبان ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت.

 

شرایط ثبت نام :
علاقمندان به تحصیل در دوره های فراگیر در صورت داشتن شرایط زیر، می توانند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی ارشد در یک کد رشته امتحانی ثبت نام و همچنین حداکثر در ۲۰ (بیست) کدرشته محل از دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور متقاضی ادامه تحصیل شوند.

 

هزینه ثبت نام :
هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت نوزدهم (پذیرش بهمن سال شمسی ۹۷) دانشگاه پیام نور ۷۰ هزار تومان می باشد که بایستی و حتما به صورت اینترنتی و همچنین خرید کارت اعتباری در زمان ثبت نام پرداخت می شود.
اخطار : تو بایستی و حتما کارت اعتباری سریال ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت نوزدهم پذیرش بهمن سال شمسی ۹۷ را تهیه کنید سایر کارتهای اعتباری و همچنین سریال های اعتباری جهت ثبت نام بدون آزمون نیست.

 

مدرک مورد پذیرش جهت ثبت نام :
متقاضیان بایستی و حتما تا حداکثر ۳۰ بهمن ماه ۹۷ موفق به اخذ مدرک کارشناسی خود شده باشند.

 

منابع و همچنین کدرشته محل ها :
منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت نوزدهم پذیرش بهمن سال شمسی ۹۷ و همچنین کد رشته محل ها در دفترچه ثبت نام درج شده می باشد.

 

شروع به تحصیل پذیرفته شدگان :
پذیرفته شدگان در آن دوره از نیمسال دوم ۹۸-۹۷ به عنوان دانشجو وارد دانشگاه خواهند شد.

 

نحوه و همچنین ظرفیت پذیرش :
پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر براساس ظرفیت اعلام شده در دفترچه می باشد و همچنین در هر کد رشته محل اعلام شده ۲۰ فرد یا شخص به صورت شیوه آموزشی پژوهشی (با پایان نامه) و همچنین ۴۰ فرد یا شخص به شیوه آموزشی الکترونیکی (با پایان نامه) قبول می شوند.
پذیرش براساس ۸۰ قسمت و بخش نمره نهایی آزمون و همچنین ۲۰ قسمت و بخش نمره معدل مقطع کارشناسی می باشد.
آموزش محور : کارشناسی ارشد بدون واحد پایان نامه
آموزش و همچنین پژوهش محور : کارشناسی ارشد با واحد پایان نامه

 

گرفتن کارت آزمون و همچنین زمان نمایش آزمون :
گرفتن کارت وارد شدن به جلسه و همچنین برگ راهنمای آزمون ۲۱ و همچنین ۲۲ آذر ماه انجام می می شود و همچنین آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت نوزدهم (پذیرش بهمن سال شمسی ۹۷) در ۲۳ آذر ماه ۹۷ برگزار خواهد شد.

 

اعلام اسامی پذیرفته شدگان :
اسامی پذیرفته شدگان در آن آزمون در دهه اول بهمن ماه ۹۷ اعلام می می شود.

 

نقطه مهم ثبت نام :
با توجه به تأثیر ۲۰ درصدی معدل دوره‌ کارشناسی، اکیداً توصیه می‌گردد که داوطلبان، معدل دوره کارشناسی خود را با توجه به توضیحات مندرج در دفترچه با دقت درج نمایند. شایان ذکر می باشد که معدل کارشناسی تراز شده و همچنین میانگین وزنی آنها تأثیر بیست درصدی در نمره کل داوطلبان خواهد داشت.با توجه به تأثیر ۲۰ درصدی معدل دوره‌ کارشناسی، اکیداً توصیه می‌گردد که داوطلبان، معدل دوره کارشناسی خود را با توجه به توضیحات مندرج در دفترچه با دقت درج نمایند. شایان ذکر می باشد که معدل کارشناسی تراز شده و همچنین میانگین وزنی آنها تأثیر بیست درصدی در نمره کل داوطلبان خواهد داشت.

 

 


 

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد

تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

 


نـکات و همچنین توصیه‌های‌ مـهم‌:
۱) در صورتی که از طریق کافی‌نت اقدام به ثبت‌نام می‌نمایید، تأکید می‌می شود که تمامی مراحل وارد شدن اطلاعات ثبت‌نامی را شخصاً انجام دهید و همچنین یا بر انجام مسائل مرتبط، در کافی‌نت نظارت مستقیم داشته باشید.
۲) با توجه به وارد شدن اطلاعات ثبت‌نامی توسط متصدیان کافی‌نت‌ها، متأسفانه اطلاعات معمولاً با اشتباهاتی در تقاضانامه درج می گردد،که مسئولیت هرگونه خطا در آن مورد متوجه شخص داوطلب می باشد و همچنین نهاد سنجش آموزش کشور به هیچ وجه امکان اصلاح اشتباهات مذکور را نداشته و همچنین هیچگونه عذری پذیرفته نخواهد شد.
۳) توصیه‌ می‌می شود داوطلبان بعد از تکمیل تقاضانامه ، گرفتن شماره پرونده ۶ رقمی و همچنین کدپیگیری ۱۶ رقمی یک ورژن و نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و همچنین نزد خود نگهداری نمایند.


 

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

 


جهت اطلاع از آخرین خبرهای جدید پذیرش و همچنین اعلام نتایج پذیرفته شدگان رشته های کارشناسی ارشد فراگیر نوبت نوزدهم (پذیرش بهمن سال شمسی ۹۷) پیام نور عضو خبرنامه شوید تا تازه ترین و جدیدترین خبرها به ایمیل تو ارسال می شود.

و همچنین یا در کانال تلگرام وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا عضو شوید تا تازه ترین و جدیدترین و همچنین مهمترین خبرهای دانشگاه جهت تو ارسال می شود:

عضویت در کانال تلگرام وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا – کلیک کنید

آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت ۱۹ (پذیرش بهمن ۹۷) پیام نور/ دانلود دفترچه


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت ۱۹ (پذیرش بهمن ۹۷) پیام نور/ دانلود دفترچه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور …

سوپروب close
خرید بک لینک