خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / آغاز ثبت نام اعزام به عتبات دانشگاهیان از فردا

آغاز ثبت نام اعزام به عتبات دانشگاهیان از فردا

آغاز ثبت نام اعزام به عتبات دانشگاهیان از فردا

رییس ستاد عمره و همچنین عتبات دانشجویان از آغاز ثبت‌نام عتبات دانشجویان از ۲۳ تیرماه خبر داد و همچنین گفت: جهت اعزام دانشجویان به عتبات، قرعه‌کشی انجام می‌می شود ولی باید توجه داشت اولویت با افرادی می باشد که علی رغم ثبت نام جهت سفر عمره، به دلیل معظلات و مسائل و مشکلات پیش آمده مشرف نشده‌اند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین فقیهی در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، با اشاره به سفر عمره دانشجویان در سال شمسی ۹۴ گفت: قرار بود در سال شمسی جاری ۱۸۰۰۰ فرد یا شخص از دانشگاهیان به عمره اعزام شوند که به دلیل مسائل پیش آمده بیش از ۵۶۰۰ فرد یا شخص اعزام شدند. ما در مورد سفر عمره تابع نهاد حج و همچنین زیارت هستیم و همچنین هرگاه مشکل برطرف می شود،نسبت به اعزام دانشگاهیان اقدام می‌کنیم.

او همچنین ادامه داد: چنانچه مشکل برطرف شد، اولویت با افرادی می باشد که سال شمسی قبل اعزام نشده‌اند.

رییس ستاد عمره و همچنین عتبات دانشجویان در ادامه با اشاره به سفر عتبات دانشگاهیان اظهار کرد: به تا حال بیش از ۶۰ هزار فرد یا شخص در ۱۲ دوره به عتبات اعزام شده‌اند. بعد از هر سفر عتبات از اعزام شدگان نظرسنجی صورت می‌گیرد که طبق آخرین نظرسنجی گرفته شده ۷۴ قسمت و بخش از دانشجویان جهت نخستین بار بود که به عتبات اعزام می‌شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین فقیهی ادامه داد: براساس آن نظرسنجی، ۵۵ قسمت و بخش دانشجویان در حال تحصیل، ۲۷ قسمت و بخش آنان دانشجوی شاغل و همچنین ۱۲ قسمت و بخش استاد بودند. همچنین ۵۸ قسمت و بخش آنان در مقطع کارشناسی ۱۶ قسمت و بخش در مقطع کارشناسی ارشد، ۱۴ قسمت و بخش در مقطع دکتری و همچنین ۱۲ قسمت و بخش در مقطع کاردانی تحصیل می‌کردند.

او همچنین از ارائه بسته‌های فرهنگی به اعزام‌شدگان خبر داد و همچنین گفت: ۶۲ قسمت و بخش اشخاص آن بسته‌ها را تحویل گرفته‌اند و همچنین ۳۸ قسمت و بخش اشخاص آن بسته‌ها را گرفتن نکرده‌اند. از طرف دیگر در هر سفر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ویژه‌ای جهت اعزام شدگان برگزار می‌می شود که ۷۰ قسمت و بخش اعزام شدگان از آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها خیلی راضی بودند، ۱۵ قسمت و بخش آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها را مفید ندانسته‌اند و همچنین بقیه شرکت نکردند. ۵۲ قسمت و بخش از اعزام‌شدگان پس نتیجه آن می شود که سفر خود را مانوس شدن با اهل بیت، ۱۹ قسمت و بخش تعالی و همچنین قرب و همچنین حدود ۲۸ قسمت و بخش تحول و همچنین به خودآمدن دانستند.

ثبت‌نام عتبات از ۲۳ تیر تا ۲ مردادماه

رییس ستاد عمره و همچنین عتبات دانشجویان در مورد مهلت ثبت‌نام سیزدهمین سفر به عتبات دانشگاهیان توضیح داد: ثبت‌نام از فردا ۲۳ تیر آغاز شده و همچنین تا ۲ مردادماه ادامه دارد و همچنین متقاضیان می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.labbayk.com/new نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین فقیهی با گفتن آنکه ۵ تیم می‌توانند در آن دوره ثبت‌نام کنند گفت: تیم اول دانشجویان مجرد پسر، تیم دوم دانشجویان مجرد دختر به همراه محارم خود، تیم سوم دانشجویان متاهل، تیم چهارم اساتید دانشگاه و همچنین تیم پنجم کارمندان خواهند بود.

او همچنین در مورد تاریخ اعزام اظهار کرد: تاریخ اعزام هر استان روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید قرار داده شده می باشد و همچنین در تاریخ سوم مردادماه قرعه‌کشی انجام شده و همچنین اسامی برندگان اعلام می‌می شود. اولین تاریخ اعزام ۲۰ مردادماه بوده و همچنین تا ۲۰ آبان‌ماه ادامه دارد.

رییس ستاد عمره و همچنین عتبات دانشجویان با گفتن آنکه ظرفیت سیزدهمین دوره اعزام دانشجویان و همچنین عتبات حدود ۷۰۰۰ فرد یا شخص می باشد، گفت: هر روز خدا دو کاروان اعزام می‌می شود که یک کاروان به صورت زمینی و همچنین یک کاروان به صورت هوایی خواهد بود. هتل و همچنین محل اسکان دانشجویان مشخص شده می باشد. البته در قسمت و بخش اعزام زمینی تخفیف وجود دارد. نرخ اعزام زمینی در استان تهران ۹۶۰ هزار تومان و همچنین اعزام هوایی یک میلیون و همچنین ۵۵۰ هزار تومان می باشد.

حجت‌الاسلام و همچنین المسلمین فقیهی از فراهم شدن مقدمات انعقاد قرارداد با دو بانک خبر داد و همچنین گفت: با دو بانک صحبت شده می باشد و همچنین یکی از آنها توافق خود را جهت ارائه وام قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی به افرادی که مشرف می‌شوند، اعلام می کند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B9%D8%B2%D8%A7%D9%85-%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%A7%D9%86-10643
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : آغاز ثبت نام اعزام به عتبات دانشگاهیان از فردا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک