خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / آغاز ثبت نام تحصیل در دوره های کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

آغاز ثبت نام تحصیل در دوره های کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

آغاز ثبت نام تحصیل در دوره های کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، مجتبی علوی فاضل با اعلام آن خبر افزود: جهت رفاه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی وبسایت و مرکز خبرهای جدید ثبت نام جهت نیمسال اول سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ داوطلبان می توانند جهت ثبت نام به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org رفت و آمد و مراجعه کنند.

علوی فاضل افزود: هر داوطلب بایستی و حتما بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته/ محل اقدام کند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت: متقاضیان بعد از ثبت نام اینترنتی با تهیه پرینت از ثبت نام خود می توانند جهت اطلاع از زمان و همچنین چگونگی ثبت نام قطعی خود در ساعات اداری به محل دانشگاهی مربوطه رفت و آمد و مراجعه کنند.

علوی فاضل با گفتن آنکه امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد، گفت: داوطلبان قبل از ثبت نام در مورد رشته و همچنین یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت کنند، چراکه امکان ویرایش اطلاعات بعد از ثبت نام قطعی وجود ندارد. لذا داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و همچنین یا محل جدید اقدام کنند.

او همچنین در خصوص متقاضیان رشته موسیقی گفت: ثبت نام اینترنتی آن دسته از داوطلبان به معنای پذیرش قطعی آنها محسوب نمی می شود، لذا آنها ملزم خواهند بود در آزمون عملی و همچنین مصاحبه فرهنگی که توسط واحد دانشگاهی مورد نظر انجام و همچنین زمان و همچنین چگونگی آن هم متعاقباً اعلام می می شود شرکت کنند.

http://phdpress.ir/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%D9%8A%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : آغاز ثبت نام تحصیل در دوره های کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

dd3.jpg

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد به به گفته روزنامه نویس و …

سوپروب close
خرید بک لینک