خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور مهرماه ۹۷ پیام نور

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور مهرماه ۹۷ پیام نور

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور مهرماه ۹۷ پیام نور

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور جهت رشته هایی که ظرفیت آنها تکمیل نشده می باشد از امروز یکشنبه ۲۲ مهرماه ۹۷ آغاز و همچنین تا ۱۵ آبان ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت.

کلیه علاقه مندان به حضور در دانشگاه پیام نور با دیدن لیست رشته محل های شامل ظرفیت و همچنین در دست داشتن مدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به صورت حضوری به دانشگاه پیام نور مورد نظر خود رفت و آمد و مراجعه کنند.

کلیه متقاضیان می توانند بعد از خرید کارت اعتباری به مبلغ ۲۲۰،۰۰۰ (دویست و همچنین بیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org، با در دست داشتن مدارک ذیل به مراکز و همچنین واحدهای دانشگاه پیام نور رفت و آمد و مراجعه و همچنین نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

ثبت نام به صورت حضوری و همچنین از طریق مراکز پیام نور انجام خواهد شد

 

لیست رشته محل های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور پذیرش مهر۹۷ – کلیک کنید

 

خرید کارت اعتباری ثبت‌ نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون مهر سال شمسی ۹۷ پیام نور – کلیک کنید

 

در آن ثبت نام کلیه افرادی که در کنکور ثبت نام کرده اند یا نکرده اند می توانند شرکت کنند.

علاقه مندان به حضور در دانشگاه پیام نور می بایست حداکثر تا ۳۱ شهریور ۹۷ شامل یکی از مدارک زیر باشند:
۱-داشتن دیپلم ۴ ساله
۲-داشتن پیش دانشگاهی
۳- داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد افرادی که آخرین مدرک آنها دیپلم فنی و همچنین حرفه ای می باشد نمی توانند در مقطع کارشناسی شامل دانشگاه پیام نور شرکت کنند آن دسته از متقاضیان ابتدا بایستی و حتما یکی از مدارک بالا را داشته باشند.

تبصره: در صورت امکان تشکیل کلاس جهت نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی جاری از سوی مؤسسه مورد تقاضا، آن هم دسته از داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ موفق به اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی و همچنین یا کاردانی گردند، میتوانند در رشته و همچنین یا رشته‌های تحصیلی مرتبط متقاضی شوند.

موارد و نکات مهم:

نقطه ۱: هر داوطلب منحصراً میتواند در یک تیم آزمایشی و همچنین یک کدرشته محل متقاضی می شود
نقطه ۲ : داوطلبان میبایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مرتبط از طریق مؤسسات در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و همچنین توجه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را بعمل آورند. بدیهی می باشد بعد از ثبت، کدرشته محل ثبت شده جهت داوطلبان قابل تغییر و همچنین یا تعویض نیست
نقطه ۳ : آن هم دسته از داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۷ (مرحله شهریور ماه) قرارگرفته‌اند، چنانچه در آن مرحله متقاضی ثبت‌نام و همچنین ادامه تحصیل باشند و همچنین در یکی از مؤسسات ثبت‌نام نمایند، قبولی قبلی آنها در شهریورماه لغو خواهد شد.

نقطه : در قسمت عنوان رشته محل / دانشگاه : ( کلمه پیام نور ,شهرستان خود را وارد کنید تا جستجو راحت تر باشد) مثلا پیام نور تهران – پیام نور اصفهان – پیام نور اهواز و همچنین …


اطلاعیه نهاد سنجش آموزش کشور در ارتباط و رابطه با تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۷ در مراکز و همچنین واحدهای آموزشی دانشگاه پیام‌نور

با توجه به درخواست دانشگاه پیام‌نور مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۷ و همچنین با توجه به موافقت دفتر گسترش وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مراکز و همچنین واحدهای آموزشی دانشگاه پیام‌نور (اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۷ ثبت‌نام نموده و همچنین یا ننموده‌اند) می‌رساند داوطلبان به منظور اطلاع از رشته‌های تحصیلی و همچنین مراکز و همچنین واحدهای آموزشی پذیرنده دانشجو در آن مرحله می‌توانند به لینک جستجوی عنوان مرکز/واحد آموزشی و همچنین کدرشته مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی آن نهاد و همچنین همچنین به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه پیام‌نور رفت و آمد و مراجعه نموده و همچنین ضمن مشخص نمودن رشته و همچنین مرکز/واحد آموزشی مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک ذیل و همچنین با توجه به موارد مرتبط از تاریخ ۹۷/۰۷/۲۲ لغایت ۹۷/۰۸/۱۵ به مرکز/واحد آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا رفت و آمد و مراجعه نمایند.

۱- کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ شامل مدرک دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم (دوره چهارساله) یا پیش‌دانشگاهی و همچنین یا کاردانی (فوق دیپلم) بوده باشند.

تبصره: در صورت امکان تشکیل کلاس جهت نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی جاری از سوی مرکز/واحد آموزشی مورد تقاضا، آن هم دسته از داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ موفق به اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی و همچنین یا کاردانی گردند، می‌توانند در رشته و همچنین یا رشته‌های تحصیلی مرتبط متقاضی شوند.

۲- کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مرکز/واحد آموزشی مرتبط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۲۲۰،۰۰۰ (دویست و همچنین بیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند.

۳- هر داوطلب منحصراً می‌تواند در یک تیم آزمایشی و همچنین یک کدرشته محل متقاضی می شود. بدیهی می باشد در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و همچنین یا در دو مؤسسه، اطلاعات او همچنین از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط آن نهاد حذف خواهد شده و همچنین هیچگونه اعتراضی در آن خصوص پذیرفته نخواهد شد.

۴- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مرتبط از طریق مراکز/واحدهای آموزشی در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و همچنین توجه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را بعمل آورند. بدیهی می باشد بعد از ثبت، کدرشته محل ثبت شده جهت داوطلبان قابل تغییر و همچنین یا تعویض نیست.

۵- کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و همچنین شرکت در آن مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی جهت ادامه تحصیل نداشته باشند.

۶- بعد از انجام ثبت‌نام، اشخاص به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مرکز و همچنین یا واحد آموزشی که به آن هم رفت و آمد و مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و همچنین شروع به تحصیل آنان تا زمان اثبات و یا تایید نهایی آن نهاد بصورت مشروط خواهد بود.

۷- آن هم دسته از داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۷ (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته‌اند، چنانچه در آن مرحله متقاضی ثبت‌نام و همچنین ادامه تحصیل باشند و همچنین در یکی از مراکز/واحدهای آموزشی ثبت‌نام نمایند، قبولی قبلی آنها در شهریورماه لغو خواهد شد.

مدارک مورد مستلزم و نیاز:

۱- اصل و همچنین یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و همچنین ممهور به مهر دبیرستان یا نهاد آموزش پرورش.

۲- اصل و همچنین یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و همچنین ممهور به مهر دبیرستان یا نهاد آموزش و همچنین پرورش.

۳- اصل و همچنین یا گواهی مدرک پیش‌دانشگاهی با امضاء و همچنین ممهور به مهر دبیرستان یا نهاد آموزش پرورش.

۴- گواهی اخذ مدرک کاردانی جهت آن هم دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی می‌باشند.

۵- اصل شناسنامه و همچنین ۲ برگ کپی از صفحات آن هم. 

۶- اصل کارت ملی و همچنین ۲ برگ کپی از آن هم.

۷- شش قطعه عکس ۴×۳ تهیه شده در سال شمسی جاری.

۸- مدرک نظام وظیفه جهت برادران مشمول.

کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و همچنین یا گواهی پیش‌دانشگاهی خود، به «دفاتر پیشخوان سرویس ها و خدمات حکومت» رفت و آمد و مراجعه و همچنین تائیدیه‌ تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و همچنین پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و همچنین رسید آن هم را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و همچنین مرکز/واحد آموزشی محل تحصیل خود را در فرم «دفاتر پیشخوان سرویس ها و خدمات حکومت» اعلام نمایند..

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور مهرماه ۹۷ پیام نور


بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور مهرماه ۹۷ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور …

سوپروب close
خرید بک لینک