خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز ثبت نام رشته‌های بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

آغاز ثبت نام رشته‌های بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

آغاز ثبت نام رشته‌های بدون کنکور در مرکز علمی اصولی و کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – حسین آبین گفت: مرکز علمی اصولی و کاربردی جهاد دانشگاهی کرج، در مقطع کاردانی فنی و همچنین کاردانی حرفه‌ای جهت نیمسال تحصیلی مهرماه امسال، در هشت کد رشته دانشجو می‌پذیرد.

او همچنین با گفتن آن‌که مهلت ثبت نام در مرکز علمی اصولی و کاربردی جهاد دانشگاهی از امروز آغاز شده و همچنین تا ۱۴ مردادماه ادامه دارد، افزود:‌ داوطلبین می‌توانند جهت گرفتن اطلاعات اکثرا و بیشتر و همچنین ثبت‌نام در آن مرکز، به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به آدرس الکترونیکی www.sanjesh.org رفت و آمد و مراجعه کنند.

آبین با اشاره به افزایش رشته‌های آن مرکز خاطرنشان کرد:‌ امسال آن مرکز در مقطع کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و همچنین شبکه‌های گسترده نیز پذیرش دانشجو دارد.

او همچنین با اشاره به آن‌که ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته‌ها ۷۵ فرد یا شخص می باشد، یادآور شد: پذیرش دانشجو در آن رشته‌ها از مهرماه سال شمسی جاری صورت می‌گیرد.

او همچنین عناوین آن رشته‌ها را شامل کاردانی حرفه‌ای انیمیشن، سینما – تصویر سازی، هنرهای تجسمی – عکاسی، هنرهای تجسمی – گرافیک، هنرهای تجسمی – نقاشی، هنرهای تجسمی – نقاشی ایرانی اعلام کرد.

آبین ادامه داد:‌ آن مرکز در رشته‌های کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و همچنین شبکه‌های گسترده و همچنین معماری – معماری شهری نیز دانشجو می‌پذیرد.

او همچنین تصریح کرد:‌ در حال حاضر آن مرکز شامل ۱۸ کد رشته در مقطع کاردانی و همچنین کارشناسی در حوزه فناوری، سینما، معماری و همچنین فرهنگ و همچنین هنر می باشد و همچنین هزار و همچنین ۶۲۰ دانشجو در رشته‌های متنوع و گوناگون و مختلف مشغول به تحصیل خواهند بود.

آبین گفت: زمان ثبت نام دانشجویان در مقطع کارشناسی نیز ۱۷ مرداد ماه اعلام می‌می شود.

او همچنین در پایان افزود: برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن مرکز در راستای تجربه و مهارت بالا آموزی دانشجویان می باشد و همچنین با نمایش کارگاه‌های آموزشی اصولی و کاربردی دانشجویان را جهت وارد شدن به بازار کار آماده می‌کند و همچنین همچنین ارائه وام‌های صندوق قرض‌الحسنه جهت کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان از دیگر سرویس ها و خدمات آن مرکز می باشد.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AC.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز ثبت نام رشته‌های بدون کنکور در مرکز علمی اصولی و کاربردی جهاد دانشگاهی کرج

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک