خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از فردا در سایت لبیک

آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از فردا در سایت لبیک

آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از فردا در وبسایت و مرکز خبرهای جدید لبیک

ریاست ستاد عمره و همچنین عتبات دانشگاهیان گفت: متقاضیان تشرف به عتبات عالیات جهت ثبت نام از ۲۳ تیر لغایت ۲ مرداد ماه با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید لبیک به نشانیwww.labbayk.ir رفت و آمد و مراجعه کنند. 1617108 آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از فردا در سایت لبیک

به به گفته خبرگزاری مهر، حجت الاسلام فقیهی گفت: در سال شمسی ۹۴ قرار بود ۱۸ هزار فرد یا شخص از دانشگاهیان را به عمره اعزام کنیم که حدود ۵۶۰۰ فرد یا شخص از ایشان به سرزمین وحی اعزام شدند و همچنین با لغو سفر عمره، بقیه اعزام نشدند و همچنین در ارتباط و رابطه با عمره، تابع تصمیمات حکومت، نهاد حج و همچنین بعثه مقام معظم رهبری خواهیم بود.

او همچنین افزود: یکی از فعالیت های جدی ستاد اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات می باشد و همچنین بحث آن جلسه، نحوه ثبت نام و همچنین اعزام دانشگاهیان به عتبات می باشد. به تا حال در ۱۲ دوره، بیش از ۶۰ هزار فرد یا شخص از دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام شدند.

ریاست ستاد عمره و همچنین عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام دانشجویان به عتبات عالیات (نجف،کربلا) از۲۳ تیرماه در وبسایت و مرکز خبرهای جدید لبیک خبر داد و همچنین گفت: ثبت‌نام سیزدهمین مرحله اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از روز سه شنبه ۲۳ تیرماه در وبسایت و مرکز خبرهای جدید لبیک آغاز خواهد شد.

فقیهی تصریح کرد:متقاضیان تشرف به عتبات عالیات جهت ثبت نام از ۲۳ تیر لغایت ۲ مرداد ماه با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید لبیک به نشانیwww.labbayk.ir رفت و آمد و مراجعه کنند.قرعه کشی روز۳ مرداد ماه انجام می می شود و همچنین برگزیدگان از وبسایت و مرکز خبرهای جدید لبیک اعلام می شوند.

او همچنین خاطر نشان کرد: هزینه عتبات دانشگاهیان بسته به دوری و همچنین نزدیکی به مرز متغایر و متفاوت می باشد و همچنین میانگین نرخ به صورت زمینی در تهران ۹۶۰هزار تومان و همچنین هوایی یک میلیون و همچنین ۵۶۰ هزار تومان برآورد شده می است و خواهد بود.تلاش کردیم در قسمت و بخش زمینی بتوانیم تخفیف مناسبی بگیریم. جهت دانشجویان وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده می باشد که بعد از قطعی شدن بانک عامل، آن تسهیلات در اختیار زائرین دانشگاهی قرار خواهد گرفت.

فقیهی ادامه داد: اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از ۲۰ مرداد ماه آغاز و همچنین تا ۲۰ آبان ماه مصادف با ماه محرم الحرام ادامه خواهد یافت و همچنین در آن مدت هر روز خدا ۲ کاروان به صورت زمینی و همچنین هوایی و همچنین در مجموع ۷۰۰۰ هزار فرد یا شخص از دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

ریاست ستاد عمره و همچنین عتبات دانشگاهیان گفته استتاریخ و همچنین نوع اعزام به صورت زمینی یا هوایی از سوی نهاد حج و همچنین زیارت اعلام شده می باشد و همچنین دانشگاهیان می توانند تاریخ اعزام هر استان را در وبسایت و مرکز خبرهای جدید دیدن و همچنین انتخاب نمایند.همچنین با همکاری نهاد حج و همچنین زیارت بعثه مقام معظم رهبری و همچنین شرکت شمسا هتل مستقل جهت زائرین دانشجو در شهرهای مقدس نجف اشرف و همچنین کربلای معلی در نظر گرفته شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: طی نظرسنجی از دانشگاهیانی که در دوره قبل به عتبات عالیات اعزام شدند، ۷۴ قسمت و بخش اعلام کردند که اولین سفر به عتبات را اعزام شدند. ۵۵ قسمت و بخش دانشجوی در حال تحصیل، ۲۷ قسمت و بخش دانشجوی شاغل و همچنین ۱۲ قسمت و بخش هم از اساتید کشور بوده اند. ۵۸درصد دانشجوی مقطع کارشناسی، ۱۶ قسمت و بخش مقطع ارشد و همچنین ۱۴درصد هم دانشجوی مقطع دکتری بوده اند. همچنین زائرین دانشجو پس نتیجه آن می شود که آن سفر را مانوس شدن هر چه اکثرا و بیشتر با اهل بیت (علیهم السلام)، قرب به حضرت حق و همچنین تحول معنوی دانسته اند.

فقیهی در خصوص برنامه جذاب و جالب و خوب های سفر هم گفت: قبل از سفر بسته فرهنگی شامل کتاب و همچنین نرم افزارهای ویژه آشنایی دانشگاهیان با اماکن مقدس در اختیار ایشان قرار می گیرد. همچنین در طول سفر نمایش مسابقات فرهنگی، برنامه جذاب و جالب و خوب زیارت دوره ویژه شامل بازید از کتابخانه ها، بیت حضرت امام و پیشوا خمینی (ره) در نجف و همچنین بازدید از اماکن مقدس و همچنین تاریخی شهرستان کربلای معلی و همچنین کربلا شناسی با همکاری بعثه و همچنین نهاد حج و همچنین زیارت انجام خواهد گرفت که ۶۶ قسمت و بخش از زائرین دانشجو از آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها ابراز رضایتمندی نموده اند.

او همچنین افزود: مهمترین ویژگی کاروان های عتبات دانشگاهیان جوون بودن، یکدست بودن کاروان ها از لحاظ سطح تحصیلات و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های ویژه فرهنگی از قبل، حین و همچنین بعد از سفر جهت زائرین تدارک دیده شده می باشد و همچنین در تلاشیم با اعزام روزنامه نویس و خبرنگار، مداح و همچنین اعزام روحانی در هر کاروان، سفر معنوی خوبی را جهت زائرین دانشجو رقم بزنیم.

به گفته او همچنین اساتید، دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر با یکی از محارم،پسران جوان دانشجو و همچنین کارمندان دانشگاه ها می توانند جهت ثبت نام و همچنین اعزام به عتبات عالیات اقدام کنند.

او همچنین یادآورشد: هم چنین جامانده عمره سال شمسی ۹۴ و همچنین دانشجویانی که در سال شمسی ۹۴ به سرزمین وحی اعزام شدند در اعزام به عتبات عالیات شامل اولیت خواهند بود.

گفتنی می باشد زائرین ۷ شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و همچنین در آن مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و همچنین کاظمین خواهند پرداخت.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-10641
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از فردا در وبسایت و مرکز خبرهای جدید لبیک

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک