خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ پیام نور

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ پیام نور

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ پیام نور

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : ثبت نام غیرحضوری و همچنین انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری ورودی نیمسال اول ۹۹-۹۸ دانشگاه پیام نور آغاز شد.

آن دسته از دانشجویان می توانند با وارد شدن به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و همچنین براساس دستور العمل اعلام شده نسبت به ثبت نام و همچنین ارسال مدارک خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.

انتخاب واحد آن دسته از دانشجویان بعد از اثبات و یا تایید نهایی مدارک توسط کارشناس مربوطه از طریق سیستم گلستان امکان پذیر خواهد بود.

 

مهلت ثبت نام غیرحضوری: از ۲۴ شهریور ماه لغایت ۲۷ مهرماه ۱۳۹۸

 

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور بایستی و حتما بدانند!

 


 

آموزش عکسی ثبت نام و همچنین پذیرش غیرحضوری دانشجویان ورودی جدید پیام نور کلیک کنید

 

راهنما و همچنین آموزش عکسی انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 


مراحل ثبت نام به صورت کامل: 

۱- ثبت نام و همچنین ارسال مدارک به صورت اینترنتی
۲- تحویل مدارک به صورت حضوری
۳- وارد شدن به سیستم گلستان با شماره دانشجویی
۴- تکمیل فرم نظرسنجی سیستم گلستان
۵- پرداخت شهریه
۶- انتخاب واحد

 


۱) ثبت نام و همچنین ارسال مدارک به صورت اینترنتی

۱ – رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی اینترنتی :

نقطه: وبسایت و مرکز خبرهای جدید سرویس ها و خدمات آموزشی و همچنین انتخاب واحد دانشگاه پیام نور تنها و فقط با نرم افزار مرورگر اینترنتی اینترنت اکسپلورر (نرم افزار مرورگر اینترنتی اصلی ویندوز) باز می می شود.

http://reg.pnuna.com

 

۲ – کلیه پذیرفته شدگان میبایست با شناسه کاربری و همچنین گذرواژه به شرح زیر وارد سیستم شوند:

* پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال شمسی ۹۸

– شناسه کاربری : شماره داوطلبیr981

– گذرواژه : شماره ملی (در صورتیکه در ابتدای کد ملی رقم صفر وجود داشته باشد بایستی و حتما هنگام درج شناسه کاربری ثبت گردد)

مثال : شناسه کاربری: r981600707 – گذرواژه: ۰۰۶۱۱۱۱۱۱۱

نقطه مهم ۱ : شماره داوطلبی تو در کارنامه اعلام شده در وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش وجود دارد

نقطه مهم ۲ : گذر واژه دانشجویان در صورتیکه در اطلاعات نهاد سنجش فاقد شماره ملی باشند ، شماره شناسنامه می باشد.

 

۳ – از طریق مسیر زیر نسبت به تکمیل اطلاعات و همچنین همچنین ارسال مدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری اقدام نمائید.

آموزش –> دانشجو –> پذیرش غیرحضوری –> “پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود”

تذکر: حجم هر تصویر حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت و همچنین ترجیحا فرمت آن هم jpg یا jpeg باشد.

 

کاملترین و همچنین جامع ترین آموزش عکسی ثبت نام و همچنین پذیرش غیرحضوری دانشجویان ورودی جدید پیام نور – کلیک کنید

 

 

مدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور:

(کلیه مدارک بایستی و حتما اسکن شوند و همچنین در سیستم ارائه داده شوند)
۱- مدرک کارشناسی پیوسته / ناپیوسته مورد اثبات و یا تایید وزارت علوم ، تحقیقات و همچنین فناوری یا وزارت بهداشت
۲- مدرک کاردانی جهت دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته
۳- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مرتبط به بهره بری و استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
۴- تصویر کلیه صفحات شناسنامه
۵- تصویر کارت ملی
۶- عکس با باره روشن
۷- مدرک مشخص کننده اوضاع نظام وظیفه (ویژه آقایان – جهت آن کار بایستی و حتما به دفاتر پلیس +۱۰ رفت و آمد و مراجعه کنید)
*در صورتی که مشمول هستید ، به جای مدرک مشخص کننده اوضاع نظام وظیفه ، برگه سفیدی ارسال کنید تا بعد از ثبت نام اصلی توسط مرکزتان جهت تو معافیت تحصیلی صادر می شود.

 


۲) تحویل مدارک به صورت حضوری

دانشگاه پیام نور اعلام کرده می باشد که داوطلبان بعد از ثبت نام غیر حضوری بایستی و حتما مدارک اسکن شده را به صورت حضوری نیز تحویل مرکز قبولی بدهند
مهلت تحویل مدارک از ۲۵ شهریور تا ۳ مهر ۹۸ اعلام شده می باشد.
بعد از ثبت نام اینترنتی و همچنین و همچنین ارسال مدارک غیر حضوری ، تو بایستی و حتما حضوری (توسط خود یا نزدیکان) به مرکز قبولی رفت و آمد و مراجعه و همچنین مدارکی که به صورت اینترنتی ارائه داده اید آن دفعه به صورت فیزیکی ارائه دهید در آن مرحله کارشناس مربوطه بایستی و حتما در سیستم مدارک تو را اثبات و یا تایید کند و همچنین بعد از آن هم نام کاربری تو تغییر می کند . بعد از آن هم شناسه کاربری تو شماره دانشجویی می باشد که در سیستم گلستان هنگام ثبت نام به تو اعلام شده می باشد.


۳) وارد شدن به سیستم گلستان با شماره دانشجویی

بعد از آنکه مدارک را به صورت حضوری تحویل داده اید می بایست بتوانید با شماره دانشجویی و همچنین رمز عبور جدید وارد سیستم گلستان شوید.

جهت ثبت نام و همچنین انتخاب واحد به سیستم گلستان دانشگاه پیام نور به آدرس : http://reg.pnuna.com رفت و آمد و مراجعه نمایید.

شناسه کاربری : شماره دانشجویی

گذرواژه: شماره شناسنامه

نقطه مهم : تا زمانی که تو همچنان با شماره دواطلبی وارد وبسایت و مرکز خبرهای جدید می شوید یعنی شماره دانشجویی تو فعال نشده می باشد پس قاعدتا یعنی هنوز یا مدارک تو بررسی کردن نشده می باشد یا اثبات و یا تایید نشده می باشد علت آن هم آن می باشد یا مدارک را حضوری تحویل نداده اید یا کارشناس هنوز در سیستم جهت تو اثبات و یا تایید نزده می باشد که یا بایستی و حتما صبر کنید تا مدارک تو اثبات و یا تایید شوند یا آنکه حضوری رفت و آمد و مراجعه کنید (زمان دقیقی را نمی می شود جهت موضوع گفتن کرد )


۴) تکمیل فرم نظرسنجی سیستم گلستان

بعد از آنکه توانستید با شماره دانشجویی و همچنین رمز عبور جدید وارد سیستم گلستان شوید تو می بایست فرم نظرسنجی را تکمیل کنید.

به تازگی دانشگاه پیام نور همه دانشجویان را ملزم کرده می باشد ابتدا بایستی و حتما یک فرم نظرسنجی که در سیستم گلستان قرار دارد را پر کنند.

دیدن کردن و نمایش قسمت نظرسنجی – دانشجویان دانشگاه پیام نور جهت آنکه بتوانند منوهای وبسایت و مرکز خبرهای جدید گلستان را مشاهه نمایند ، مستلزم و نیاز می باشد ابتدا یک فرم نظرسنجی که در سیستم گلستان قرار دارد را تکمیل کنند و همچنین ثبت کنند.

آموزش عکسی نحوه شرکت در نظرسنجی پیام نور جهت فعال شدن منوها

 


۵) پرداخت شهریه

بعد از تکمیل فرم نظر سنجی از سیستم گلستان خارج شوید و همچنین مجدد با شماره دانشجویی و همچنین رمز عبور خود وارد شوید.

اکنون می بایست منو ها فعال شده باشد تو جهت آنکه بتوانید انتخاب واحد کنید بایستی و حتما شهریه ثابت را پرداخت کنید و همچنین شهریه تو در به گفته ۱۶۳ سیستم گلستان صفر شده باشد.

کلیه دانشجویان قبل از انجام انتخاب واحد، موظف به پرداخت شهریه ثابت میباشند و همچنین در صورت عدم پرداخت، امکان انجام انتخاب واحد ایشان مقدور نخواهد بود. لذا قبل از انجام ثبت نام از مسیر زیر نسبت به گرفتن به گفته ۱۶۳ (فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور)اقدام نمایید:

منوی اصلی –> آموزش –> به گفته های آموزش –> شهریه –> لیست ها و همچنین بررسی ها –> فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور

 

تذکر۱: پرداخت شهریه از چند طریق : الکترونیکی، دستگاه خودپرداز بانک صادرات ، تلفن بانک و همچنین رفت و آمد و مراجعه حضوری به بانک صادرات مقدور می باشد.

کاملترین راهنمای عکسی پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

با رفت و آمد و مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و همچنین با وارد شدن به پنل کاربری خود از مسیر زیر نسبت به ثبت در خواست خود اقدام کنید :

آموزش -> دانشجو -> درخواست ها -> تقاضای انتقال و همچنین مهمان -> تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و همچنین مراکز داخلی

شرایط و همچنین جزئیات جدید نحوه مهمانی دانشجویان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 


۶) انتخاب واحد

۳- بعد از پرداخت شهریه ثابت دانشجویان می توانند از تاریخ ۲۵ شهریورماه ۹۸ طبق آموزش زیر نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند:

راهنما و همچنین آموزش عکسی انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 


تذکرات خیلی زیاد مهم :

۱- دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده خواهند بود و همچنین تغییر آن هم امکان پذیر نمی باشد.

۲- طبق آیین نامه آموزشی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (+اینجا)، درصورتی که رشته کارشناسی با رشته قبولی کارشناسی ارشد همنام نباشد به تشخیص تیم آموزشی و همچنین پژوهشی مرکزاستان؛ دانشجو همچنین و علاوه بر واحدهای تصویب شده و مصوب قانون مقطع کارشناسی ارشد بایستی و حتما واحدهای جبرانی ازمقطع کارشناسی آن هم رشته رادر اولین نیمسال تحصیلی ممکن اخذ و همچنین بگذراند.(درصورتی که جهت رشته ای دروس جبرانی تعریف نشده باشد، دروس جبرانی توسط گروههای آموزشی و همچنین پژوهشی استان مشخص کردن گردد)

۳- پذیرفته شدگان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد حداکثر تا ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۸ در مقطع قبل فارغ التحصیل شوند.بدیهی می باشد از ثبت نام افرادی که تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۸ فارغ التحصیل نمی شوند ، ممانعت بعمل آید و همچنین فهرست آنان با قید تاریخ فراغت از تحصیل به اداه کل سرویس ها و خدمات آموزشی ارسال می شود.

تبصره۱: پذیرفته شدگانی که در فایل اطلاعات، کد تعهد صلاحیت عمومی آنان عدد ۱ می باشد. صلاحیت عمومی آنان توسط هیات مرکزی گزینش دانشجو مورد اثبات و یا تایید قرار گرفته و همچنین قبولی آنان قطعی می باشد.

۴ – جهت گرفتن برنامه جذاب و جالب و خوب کلاسی خود تنها و فقط و همچنین تنها و فقط به وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز قبولی خود و همچنین یا وبسایت و مرکز خبرهای جدید سهبا به نشانی sahba.pnuna.com رفت و آمد و مراجعه کنید.

به دانشجویان عزیز توصیه می می شود مباحث و مطالب زیر را با دقت مطالعه فرمایند:

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور بایستی و حتما بدانند!

 


مدارکی که پذیرفته شدگان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد بصورت حضوری جهت تشکیل پرونده ارائه نمایند:

۱- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تاییدوزارت علوم،تحقیقات و همچنین فناوری یاوزارت بهداشت،درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید که درآن معدل دوره کارشناسی قید شده باشدو تاریخ فراغت از تحصیل آن هم حداکثر ۳۱ شهریور ۹۸ باشد.

تذکر: کلیه پذیرفته شدگان مدرک کارشناسی معادل مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری وزارت بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید یا نهاد مدیریت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کشور مطابق بند ب صفحه ۲ دفترچه ثبت نام اقدام می شود.

۱-۱- پذیرفته شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی باشند؛مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد اصل گواهی دانش آموختگی اثبات و یا تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذکارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایندکه درآن قید شده باشد اشتغال به تحصیل نامبرده موردتایید وزارت علوم،تحقیقات فناوری یا وزارت بهداشت،درمان وآموزش علم پزشکی جدید می باشد.

تبصره ۱- براساس مصوبه شماره ۳۶۸ مورخ ۳/۱۱/۷۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی،طلاب و همچنین فضلاء حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و همچنین خراسان دوره سطح دو را باموفقیت گذرانده اند،مثل دارندگان مدارک کارشناسی می توانند در رشته های علوم انسانی و همچنین معارف اسلامی آن دوره تحصیل نمایند.

تبصره ۲- مدارک تحصیلی خارج از کشور در صورت اثبات و یا تایید و همچنین برابری آن هم با مدارک کارشناسی داخلی توسط وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری معتبر می باشد.

۲- سری کامل تصویراسکن شده و همچنین اصل شناسنامه

۳– اصل و همچنین تصویر اسکن شده کارت ملی(پشت و همچنین رو)

۴– شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ با باره روشن تهیه شده در سال شمسی جاری (مشمولین ۱۲قطعه)

۵– مدرک مشخص کننده اوضاع نظام وظیفه (ویژه آقایان)


در همین باره بخوانید:

آیین نامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور / قوانین و همچنین شرایط

دانلود لیست ارائه دروس و همچنین منابع درسی دانشگاه پیام نور

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور بایستی و حتما بدانند!

پاسخگویی به بعضی از سوالات داوطلبان وارد شدن به دانشگاه پیام نور

سنوات تحصیلی مقاطع کارشناسی و همچنین کارشناس ارشد در دانشگاه پیام نور

دستورالعمل و همچنین شرایط درخواست مهمان و همچنین انتقالی در دانشگاه پیام نور

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال ۹۸ پیام نور


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام نتایج نهایی رشته های بدون آزمون سال شمسی ۱۳۹۸ / لینک دیدن نتایج

اعلام نتایج نهایی رشته های بدون آزمون سال شمسی ۱۳۹۸ / لینک دیدن نتایج رشته …