خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / آغاز ثبت نام کارشناسی ناپیوسته از فردا / اعلام ظرفیت پذیرش

آغاز ثبت نام کارشناسی ناپیوسته از فردا / اعلام ظرفیت پذیرش

آغاز ثبت نام کارشناسی ناپیوسته از فردا / اعلام ظرفیت پذیرش

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال شمسی ۹۴ منحصراً از طریق شبکه اینترنتی نهاد سنجش از یکشنبه سوم خرداد آغاز شده و همچنین یکشنبه ۱۰ خرداد پایان می پذیرد. دفترچه راهنمای ثبت نام از ساعت ۱۸ امروز بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار داده می می شود.

او همچنین افزود: متقاضیان ثبت نام در آن مهلت بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین انتخاب رشته و همچنین فراهم کردن مدارک و همچنین اطلاعات مورد مستلزم و نیاز می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کند.

توکلی خاطرنشان کرد: با توجه به آنکه ثبت نام و همچنین انتخاب رشته در یک مرحله می باشد داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد همزمان با ثبت نام به ترتیب تقدم رشته های مورد علاقه خود را نیز ثبت کنند. پرداخت هزینه ثبت نام به صورتی اینترنتی می باشد که اشخاص بایستی و حتما به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد هزینه ثبت نام را پرداخت کنند.

او همچنین افزود: هزینه ثبت نام ۲۰۰ هزار ریال می باشد که در صورتی که داوطلبی علاقمند به شرکت در رشته های تحصیلی غیرانتفاعی و همچنین غیردولتی خواهند بود بایستی و حتما همچنین و علاوه بر مبلغ ثبت نام مبلغ ۴۰ هزار ریال دیگر نیز پرداخت کنند.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور گفت: پذیرش در تعدادی از رشته های امتحانی کاردانی به کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون ) و همچنین پذیرش در تعدادی از رشته ها از طریق آزمون صورت خواهد گرفت که فهرست آن رشته ها در دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین انتخاب رشته درج شده می باشد.

او همچنین افزود: تمامی داوطلبان متقاضی پذیرش در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعم از با آزمون و همچنین بدون آزمون بایستی و حتما در آن دوره ثبت نام کنند. آزمون جهت پذیرش در رشته های تحصیلی با آزمون بعد از ظهر روز جمعه ۱۶ مردادماه در حوزه های امتحانی برگزار می می شود.

توکلی اظهار داشت: ظرفیت پذیرش دانشجو در ۳ هزار و همچنین ۶۰۳ کد رشت محل ۲۱۰ هزار و همچنین ۸۲۳ فرد یا شخص می باشد.

http://phdpress.ir/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D8%A7/
برترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : آغاز ثبت نام کارشناسی ناپیوسته از فردا / اعلام ظرفیت پذیرش

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

dd3.jpg

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد به به گفته روزنامه نویس و …

سوپروب close
خرید بک لینک