خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها / لینک ثبت نام و همچنین دفترچه

آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها / لینک ثبت نام و همچنین دفترچه

آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها / لینک ثبت نام و همچنین دفترچه

به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : به‌اطلاع‌ کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی‌ ثبت‌نام‌ و همچنین شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال شمسی ۱۳۹۸ جهت‌ پذیرش در دوره‌های‌ هر روز خدا، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی و همچنین پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش‌ از راه‌ دور) و همچنین مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین غیردولتی‌ و همچنین همچنین متقاضیان تحصیل در آن هم دسته از کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته‌های مذکور براساس آزمون صورت می‌پذیرد.

 

مهلت ثبت نام در کنکور سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها:

از تاریخ ۲۴ بهمن ماه لغایت ۲ اسفند ماه ۹۷

 

هزینه ثبت نام در کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ :
با توجه به آنکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی انجام می‌می شود، داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد، با رفت و آمد و مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد و همچنین پرداخت مبلغ ۲۷۵٫۰۰۰ ریال (۲۷ هزار و همچنین پانصد تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ ، نسبت به گرفتن اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) اقدام نمایند.
تبصره ۱- با توجه به آنکه مقرر گردیده در مراحل متنوع و گوناگون و مختلف فرآیند آن آزمون خدماتی از طریق ارسال پیام کوتاه به داوطلبان ارائه می شود، داوطلبانی که تمایل به بهره بری و استفاده از سرویس ها و خدمات پیام کوتاه دارند با انتخاب گزینه مرتبط و همچنین پرداخت مبلغ ۶٫۰۰۰ ریال (ششصد تومان) به عنوان هزینه بهره بری و استفاده از سرویس ها و خدمات پیام کوتاه، می‌توانند از آن سرویس ها و خدمات بهره بری و استفاده نمایند.
تبصره ۲- هر داوطلب مطابق ضوابط آزمون می‌تواند متقاضی شرکت در یکی از تیم‌های آزمایشی پنجگانه شامل تیم آزمایشی یک (علوم ریاضی و همچنین فنی)، تیم آزمایشی ۲ (علوم تجربی)، تیم آزمایشی ۳ (علوم انسانی)، تیم آزمایشی ۴ (هنر) و همچنین تیم آزمایشی ۵ (زبان‌های خارجی) گردد.
تبصره ۳- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در ۲ یا ۳ تیم آزمایشی (با توجه به توضیحات تبصره ۴ ذیل) ‌باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که به ازای هر تیم آزمایشی، مبلغ ۲۷۵٫۰۰۰ ریال (۲۷ هزار  و همچنین پانصد تومان) دیگر نیز از همین طریق پرداخت و همچنین اطلاعات کارت اعتباری را گرفتن دارد.
تبصره ۴- منظور از ثبت‌نام در ۲ یا ۳ تیم آزمایشی بدین صورت می باشد که داوطلب می‌تواند همچنین و علاوه بر انتخاب یکی از تیم‌های آزمایشی (علوم ریاضی و همچنین فنی یا علوم تجربی یا علوم انسانی) به عنوان تیم آزمایشی اصلی در تیم آزمایشی هنر و همچنین زبان خارجی نیز متقاضی می شود؛ به عبارت دیگر، هیچ داوطلبی نمی‌تواند به روش همزمان، در تیم‌های آزمایشی علوم ریاضی و همچنین فنی، علوم تجربی و همچنین علوم انسانی شرکت نماید.
تبصره ۵- چنانچه داوطلبی علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و همچنین مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و همچنین غیرانتفاعی باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که نسبت به پرداخت مبلغ ۱۳۸٫۰۰۰ ریال (۱۳ هزار و همچنین هشتصد تومان) دیگر نیز از همین طریق، اقدام و همچنین اطلاعات کارت اعتباری را گرفتن نماید.
تبصره ۶- در ارتباط و رابطه با نحوه انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی، توضیحات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره ۲) داده خواهد شد.
تبصره ۷- در ارتباط و رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندی به رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و همچنین تربیت دبیر شهید رجایی تهران، به اطلاع می‌رساند که در صورت اعلام رسمی وزارت آموزش و همچنین پرورش جهت پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های فوق، موضوع در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون یا در زمان انتخاب رشته اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

مدرک مورد پذیرش جهت ثبت نام در کنکور ۹۸ :
۱- دارا بودن مدرک پیش‌دانشگاهی و همچنین یا اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۸ و همچنین یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و همچنین یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) جهت کلیه داوطلبان ثبت نام در کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ الزامی می باشد.
۲- دارندگان دیپلم فنی و همچنین حرفه‌ای و همچنین کاردانش که فاقد مدارک پیش دانشگاهی و همچنین یا کاردانی می‌باشند حق ثبت‌نام در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۸ را ندارند و همچنین در صورت ثبت‌نام در آزمون به عنوان متخلف شناخته شده و همچنین برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

 

زمان ثبت نام جهت کنکور ۹۸ :
ثبت‌نام‌ جهت‌ شرکت‌ در آزمون‌ کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ و همچنین همچنین ویرایش اطلاعات ثبت‌نام از مورخ ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ آغاز می‌می شود و همچنین در پایان‌ وقت‌ مورخ ۲ اسفندماه‌ ۱۳۹۷ پایان‌ می‌پذیرد؛ لذا داوطلبان‌ می‌توانند در مهلت‌ مقرر براساس توضیحات ذیل جهت شرکت در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۸ اقدام نمایند.

 

زمان توزیع کارت وارد شدن به جلسه آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ :
کارت شرکت در آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ تمامی داوطلبان از روز دوشنبه ۱۰ تیرماه تا چهارشنبه ۱۲ تیرماه ۱۳۹۸ بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار خواهد گرفت. داوطلبانی که در دو یا سه تیم آزمایشی داوطلب شده اند در زمان گرفتن کارت بایستی و حتما بر حسب مورد کارت های تیم آزمایشی دوم و همچنین یا تیم آزمایشی دوم و همچنین سوم را گرفتن کنند.

 

زمان نمایش کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ :
بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ در صبح و همچنین بعد از ظهر روزهای پنجشنبه و همچنین جمعه ۱۳ و همچنین ۱۴ تیرماه ۱۳۹۸ در حوزه های امتحانی مرتبط برگزار می می شود.

 

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ :
بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده توسط نهاد سنجش و همچنین آموزش کشور ، نتایج ابتدایی و اولیه و همچنین کارنامه آزمون سراسری سال شمسی ۹۸ در دهه دوم مردادماه ۱۳۹۸ اعلام خواهد شد و همچنین پس نتیجه آن می شود که نهایی آن آزمون در نیمه دوم شهریورماه ۹۸ اعلام خواهد شد.

  

مهلت ثبت نام در کنکور سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها:

از تاریخ ۲۴ بهمن ماه لغایت ۲ اسفند ماه ۹۷

 

 


در همین باره بخوانید:

پاسخگویی به بعضی از سوالات داوطلبان وارد شدن به دانشگاه پیام نور

آنچه که دانشجویان ورودی جدید دانشگاه پیام نور بایستی و حتما بدانند!

 

آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۸ دانشگاه ها / لینک ثبت نام و دفترچه


جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها / لینک ثبت نام و همچنین دفترچه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

زمان نشر کارت وارد شدن به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال شمسی ۹۸ پیام نور

زمان نشر کارت وارد شدن به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر سال شمسی ۹۸ پیام …