سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز جشنواره تابستانی آموزش مجازی برای دانشگاهیان

آغاز جشنواره تابستانی آموزش مجازی برای دانشگاهیان

آغاز جشنواره تابستانی آموزش مجازی جهت دانشگاهیان

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – مرتضی فاضلی با اشاره به جزئیات نمایش جشنواره تابستانه آموزش مجازی دانشگاهیان، گفت: طی نمایش آن جشنواره که از ۱۰ مرداد ماه آغاز شده، درس‌های متنوع با موضوعات فرهنگی مهارتی و همچنین اصولی و کاربردی جهت غنی تر کردن زمان بیکاری و اوقات تفریح دانشجویان در فصل تابستان ارائه شده می باشد.

او همچنین در مورد اهداف اصلی نمایش آن جشنواره گفت: تابستان دائما فرصتی مناسب جهت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های آموزشی غیر رسمی می باشد و همچنین با توجه به آنکه در آن فصل دانشجویان از فضای رسمی درسی در دانشگاه‌ها فاصله می‌گیرند، می‌قدرت با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی صحیح و همچنین با بهره بری و استفاده از وسایل ارتباطی در فضای مجازی، فرصت‌های یادگیری و همچنین آموزش غیر رسمی را در اختیار دانشجویان و همچنین فرآگیران علاقه‌مند به موضوعات جدید و همچنین دوست داشتنی و جذاب قرار داد.

مدیر آموزش‌های فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه با اشاره به مخاطبین حاضر در آن جشنواره گفت: مخاطبین کلی جشنواره، دانشجویان، اساتید، فعالین فرهنگی و همچنین سیاسی و همچنین کارکنان دانشگاه می باشد.

فاضلی با تشریح جزئیات جشنواره گفت: در قسمت و بخش مسابقه جشنواره فراگیران بایستی و حتما حداقل ۶ درس از مجموع دروس تیم‌های «قرآن و همچنین معارف دینی»، «فرهنگ – سیاست» و همچنین «تجربه و مهارت بالا‌های عمومی» را طی کنند تا بعد از جمع‌بندی امتیازاتشان در قرعه کشی نهایی حضور داشته باشند.

او همچنین با اشاره قسمت و بخش‌های جنبی جشنواره گفت: نمایش سخنرانی های هر روز خدا، نمایش مسابقه پیامکی، خوانش کتاب و همچنین مقاله، حضور فعال در تالارهای گفتگو و همچنین گذراندن دروس امتیازی ویژه مخاطبین خاص، از مهمترین قسمت و بخش‌ جنبی آن جشنواره می باشد.

مدیر آموزش‌های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه با اشاره به جزئیات محتوای ارائه شده در آن جشنواره، گفت: دسته‌بندی محتوایی درس‌های مجازی جشنواره در سه تیم انجام شده و همچنین شرکت کنندگان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد از میان درس‌های هرگروه حداقل ۲ درس را به پایان رسانده و همچنین با گرفتن گواهی‌نامه، شرایط شرکت در قرعه کشی نهایی را کسب کنند.

او همچنین در ادامه گفت: ما در تیم قرآن و همچنین معارف، چهار عنوان درسی گفتارهایی پیرامون ولایت فقیه در ۱۰ جلسه، تجوید و همچنین آواشناسی قرآن کریم در ۱۵جلسه، معاد شناسی در ۱۴ جلسه، احکام عمومی در ۳ جلسه  و همچنین اخلاق اسلامی در ۱۵ جلسه را ارائه داده‌ایم.

فاضلی با اشاره به جوایز و همچنین امتیازات آن دوره جشنواره گفت: ۲۰کمک هزینه سفر به عتبات، ۴۰ کمک هزینه به مشهد مقدس، ۳۰ تبلت و همچنین تلفن همراه هوشمند،۲۰۰ کمک هزینه نقدی به همراه گرفتن گواهینامه معتبر از مهمترین جوایز و همچنین امتیازات آن دوره می باشد، طبق برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی‌ها جشنواره تا پایان شهریورماه سال شمسی جاری دایر می باشد که جزئیات مراسم اختتامیه و همچنین اعلام اسامی برندگان متعاقبا اطلاع رسانی می می شود.

دانشجویان می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آموزش‌های مجازی دانشگاهیان به آدرس http://un.nahad.ir ضمن ثبت‌نام و همچنین تکمیل اطلاعات و همچنین گرفتن نام کاربری و همچنین رمز عبور نسبت به مطالعه و همچنین گذراندن سرفصل‌های آموزشی مرتبط به آن طرح اقدام کنند.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : آغاز جشنواره تابستانی آموزش مجازی جهت دانشگاهیان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور به نقل …

سوپروب close
خرید بک لینک