سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز جشنواره تابستانی آموزش مجازی برای دانشگاهیان

آغاز جشنواره تابستانی آموزش مجازی برای دانشگاهیان

آغاز جشنواره تابستانی آموزش مجازی جهت دانشگاهیان

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – مرتضی فاضلی با اشاره به جزئیات نمایش جشنواره تابستانه آموزش مجازی دانشگاهیان، گفت: طی نمایش آن جشنواره که از ۱۰ مرداد ماه آغاز شده، درس‌های متنوع با موضوعات فرهنگی مهارتی و همچنین اصولی و کاربردی جهت غنی تر کردن زمان بیکاری و اوقات تفریح دانشجویان در فصل تابستان ارائه شده می باشد.

او همچنین در مورد اهداف اصلی نمایش آن جشنواره گفت: تابستان دائما فرصتی مناسب جهت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های آموزشی غیر رسمی می باشد و همچنین با توجه به آنکه در آن فصل دانشجویان از فضای رسمی درسی در دانشگاه‌ها فاصله می‌گیرند، می‌قدرت با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی صحیح و همچنین با بهره بری و استفاده از وسایل ارتباطی در فضای مجازی، فرصت‌های یادگیری و همچنین آموزش غیر رسمی را در اختیار دانشجویان و همچنین فرآگیران علاقه‌مند به موضوعات جدید و همچنین دوست داشتنی و جذاب قرار داد.

مدیر آموزش‌های فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه با اشاره به مخاطبین حاضر در آن جشنواره گفت: مخاطبین کلی جشنواره، دانشجویان، اساتید، فعالین فرهنگی و همچنین سیاسی و همچنین کارکنان دانشگاه می باشد.

فاضلی با تشریح جزئیات جشنواره گفت: در قسمت و بخش مسابقه جشنواره فراگیران بایستی و حتما حداقل ۶ درس از مجموع دروس تیم‌های «قرآن و همچنین معارف دینی»، «فرهنگ – سیاست» و همچنین «تجربه و مهارت بالا‌های عمومی» را طی کنند تا بعد از جمع‌بندی امتیازاتشان در قرعه کشی نهایی حضور داشته باشند.

او همچنین با اشاره قسمت و بخش‌های جنبی جشنواره گفت: نمایش سخنرانی های هر روز خدا، نمایش مسابقه پیامکی، خوانش کتاب و همچنین مقاله، حضور فعال در تالارهای گفتگو و همچنین گذراندن دروس امتیازی ویژه مخاطبین خاص، از مهمترین قسمت و بخش‌ جنبی آن جشنواره می باشد.

مدیر آموزش‌های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه با اشاره به جزئیات محتوای ارائه شده در آن جشنواره، گفت: دسته‌بندی محتوایی درس‌های مجازی جشنواره در سه تیم انجام شده و همچنین شرکت کنندگان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد از میان درس‌های هرگروه حداقل ۲ درس را به پایان رسانده و همچنین با گرفتن گواهی‌نامه، شرایط شرکت در قرعه کشی نهایی را کسب کنند.

او همچنین در ادامه گفت: ما در تیم قرآن و همچنین معارف، چهار عنوان درسی گفتارهایی پیرامون ولایت فقیه در ۱۰ جلسه، تجوید و همچنین آواشناسی قرآن کریم در ۱۵جلسه، معاد شناسی در ۱۴ جلسه، احکام عمومی در ۳ جلسه  و همچنین اخلاق اسلامی در ۱۵ جلسه را ارائه داده‌ایم.

فاضلی با اشاره به جوایز و همچنین امتیازات آن دوره جشنواره گفت: ۲۰کمک هزینه سفر به عتبات، ۴۰ کمک هزینه به مشهد مقدس، ۳۰ تبلت و همچنین تلفن همراه هوشمند،۲۰۰ کمک هزینه نقدی به همراه گرفتن گواهینامه معتبر از مهمترین جوایز و همچنین امتیازات آن دوره می باشد، طبق برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی‌ها جشنواره تا پایان شهریورماه سال شمسی جاری دایر می باشد که جزئیات مراسم اختتامیه و همچنین اعلام اسامی برندگان متعاقبا اطلاع رسانی می می شود.

دانشجویان می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آموزش‌های مجازی دانشگاهیان به آدرس http://un.nahad.ir ضمن ثبت‌نام و همچنین تکمیل اطلاعات و همچنین گرفتن نام کاربری و همچنین رمز عبور نسبت به مطالعه و همچنین گذراندن سرفصل‌های آموزشی مرتبط به آن طرح اقدام کنند.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : آغاز جشنواره تابستانی آموزش مجازی جهت دانشگاهیان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک