خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / آغاز فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد از ۲۲ فروردین

آغاز فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد از ۲۲ فروردین

آغاز فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد از ۲۲ فروردین

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

اولین فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد از ۲۲ فروردین ماه سال شمسی ۱۳۹۴ در سه شاخه جذب برون سازمانی، جذب درون سازمانی و همچنین جذب نخبگان فعال می می شود. %name آغاز فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد از ۲۲ فروردین

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، اولین فراخوان سال شمسی ۱۳۹۴، از ۲۲ فروردین ماه سال شمسی ۱۳۹۴ فعال می می شود. آن فراخوان به شکل متفاوتی با فراخوان های قبل، در سه شاخه جذب برون سازمانی، جذب درون سازمانی و همچنین جذب نخبگان فعال می می شود.

جذب برون سازمانی به شیوه معمول از میان متقاضیان واجد شرایط صورت می‌پذیرد.

جذب درون سازمانی به افراد هیأت علمی پیمانی و همچنین رسمی و همچنین غیر بازنشسته حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی اختصاص دارد که می توانند بر اساس شرایط علمی و همچنین مستلزم و نیاز واحدها در فرآیند جذب به صورت رقابتی و همچنین بدون تشریفات جذب برون سازمانی شرکت نمایند.

جذب نخبگان بر اساس توافق‌نامه فی‌ما‌بین دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین بنیاد ملی نخبگان در اسرع زمان و همچنین با حداقل تشریفات به فارغ التحصیلان مقطع دکتری که تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان خواهند بود اختصاص دارد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7-9273
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : آغاز فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد از ۲۲ فروردین

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک