سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها

آغاز فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها

آغاز فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها

جزییات ، شرایط و همچنین لینک ثبت نام + دانلود دفترچه راهنما /

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : بر اساس اطلاعیه نهاد سنجش و همچنین آموزش کشور ثبت‌نام جهت شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها از ۱۶ آذرماه ۹۷ از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز و همچنین ثبت نام تا ۲۵ آذرماه ۹۷ ادامه خواهد داشت.

 

فرصت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸:

از ۲۸ بهمن ماه ۹۷ لغایت ۱ اسفندماه ۹۷

 

 

هزینه ثبت نام :
هزینه ثبت نام جهت شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها ۴۵ هزار تومان می باشد که بایستی و حتما به صورت اینترنتی و همچنین خرید کارت اعتباری در زمان ثبت نام پرداخت می شود. و همچنین هچنین بر اساس ضوابط داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و همچنین موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و همچنین غیر دولتی باشند مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد با پرداخت ۱۳٫۸۰۰ تومان دیگر، جهت شرکت در گزینش دوره‌های مذکور اقدام نمایند.

 

شرایط ثبت نام :
هر داوطلب می‌تواند همچنین و علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی خود (کد رشته امتحانی اول) از میان کد رشته امتحانی که در دفترچه راهنما به عنوان کد رشته‌های شناور مشخص شده نسبت به انتخاب کد رشته امتحانی دوم از میان کد رشته امتحانی شناور اقدام کنند. آن داوطلبان ضرورت دارد جهت ثبت کد رشته امتحانی دوم نیز در تقاضانامه اینترنتی ۴۵۰ هزار ریال دیگر نیز بابت وجه ثبت نام جهت شرکت در آزمون کد رشته امتحانی دوم پرداخت و همچنین یک سریال اعتباری دیگر گرفتن نمایند.

 

مدرک مورد پذیرش جهت ثبت نام :
متقاضیان بایستی و حتما تا حداکثر ۳۱ شهریورماه ۹۸ موفق به اخذ مدرک کارشناسی خود شده باشند.

 

شروع به تحصیل پذیرفته شدگان :
پذیرفته شدگان در آن دوره از نیمسال اول ۹۹-۹۸ به عنوان دانشجو وارد دانشگاه خواهند شد.

 

گرفتن کارت آزمون و همچنین زمان نمایش آزمون :
گرفتن کارت وارد شدن به جلسه و همچنین برگ راهنمای آزمون ۲ اردیبهشت تا ۴ اردیبهشت ماه ۹۸ انجام می می شود و همچنین آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ در ۵ و همچنین ۶ اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

 

اعلام اسامی پذیرفته شدگان :
اسامی نتایج ابتدایی و اولیه بصورت کارنامه و همچنین انتخاب رشته توسط داوطلبان در دهه دوم خردادماه ۱۳۹۸ انجام خواهد شد و همچنین نتایج نهایی پذیرفته شدگان در آن آزمون در دهه اول شهریور سال شمسی ۹۸ اعلام می می شود.

 

 


نـکات و همچنین توصیه‌های‌ مـهم‌:

۱) در صورتی که از طریق کافی‌نت اقدام به ثبت‌نام می‌نمایید، تأکید می‌می شود که تمامی مراحل وارد شدن اطلاعات ثبت‌نامی را شخصاً انجام دهید و همچنین یا بر انجام مسائل مرتبط، در کافی‌نت نظارت مستقیم داشته باشید.
۲) با توجه به وارد شدن اطلاعات ثبت‌نامی توسط متصدیان کافی‌نت‌ها، متأسفانه اطلاعات معمولاً با اشتباهاتی در تقاضانامه درج می گردد،که مسئولیت هرگونه خطا در آن مورد متوجه شخص داوطلب می باشد و همچنین نهاد سنجش آموزش کشور به هیچ وجه امکان اصلاح اشتباهات مذکور را نداشته و همچنین هیچگونه عذری پذیرفته نخواهد شد.
۳) توصیه‌ می‌می شود داوطلبان بعد از تکمیل تقاضانامه ، گرفتن شماره پرونده ۶ رقمی و همچنین کدپیگیری ۱۶ رقمی یک ورژن و نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و همچنین نزد خود نگهداری نمایند.


جهت اطلاع از آخرین خبرهای جدید پذیرش و همچنین اعلام نتایج پذیرفته شدگان رشته های کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها عضو خبرنامه شوید تا تازه ترین و جدیدترین خبرها به ایمیل تو ارسال می شود.

و همچنین یا در کانال تلگرام وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا عضو شوید تا تازه ترین و جدیدترین و همچنین مهمترین خبرهای دانشگاه جهت تو ارسال می شود:

عضویت در کانال تلگرام پیام نورنا – کلیک کنید


 

آغاز فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ دانشگاه ها


بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : آغاز فرصت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک