خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز مهلت انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ پیام نور

آغاز مهلت انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ پیام نور

آغاز مهلت انتخاب واحد و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ پیام نور

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : براساس آنچه در تقویم آموزشی سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور (+اینجا) آورده شده می باشد ، تاریخ انتخاب و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی از امروز ۶ تیرماه ۹۴ در نظر گرفته شده می باشد.

مهلت انتخاب و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ از ۶  تیرماه لغایت ۵ مردادماه ۹۴ در سیستم گلستان پیام نور قابل اجرا و همچنین اخذ می باشد.

 

زمان انتخاب واحد و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ پیام نور

از ۶ تیرماه لغایت ۵ مردادماه ۱۳۹۴

 


شرایط و همچنین ضوابط اخذ معرفی به استاد :

در صورتیکه دانشجو کارشناسی جهت فراغت از تحصیل ، تنها و فقط و همچنین تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن هم دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند. (بایستی و حتما تمام نمرات دروس دیگر اثبات و یا تایید شده باشد و همچنین تنها و فقط حداکثر ۲ درس نظری بدون نمره داشته باشد)

و همچنین دانشجویان کارشناسی ارشد نیز که شیوه آموزش محور در صورتی که تنها یک درس نظری باقی مانده داشته باشند می توانند آن هم درس را نیز به صورت معرفی به استاد اخذ کنند.


نحوه اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

در دستورالعمل جدید نمایش ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور (+اینجا) عنوان شده می باشد که دانشجویان متقاضی معرفی به استاد بایستی و حتما جهت ثبت درخواست به مسیر [پیشخوان خدمت] در سیستم گلستان رفت و آمد و مراجعه و همچنین درخواست خود را ثبت کنند. از طریق لینک زیر می توانید آموزش عکسی ثبت درخواست معرفی به استاد را دیدن کنید:

درخواست معرفی به استاد از طریق پیشخوان خدمت سیستم گلستان / آموزش عکسی

 

ولی خوب ممکن می باشد آن موضوع زیرا و به درستی که جهت بار اول هست با اختلالاتی همراه باشد که در آن صورت:

۱- بعضی مراکز خودشان جهت دانشجو درس معرفی به استاد را انتخاب میکنند و همچنین بعد از آنکه دانشجو فرم مرتبط به درخواست معرفی به استاد را پر کرد ، مرکز مورد نظر درس را در سیستم به صورت معرفی به استاد ثبت میکند که در آن صورت دانشجو احتیاجی به انتخاب واحد درس مورد نظر ندارد.

۲- و همچنین بعضی مراکز آن مسئولیت رو بر عهده خود دانشجو میگذارند میگذارند تا خودش انتخاب واحد کند و همچنین بعد جهت ثبت درس به صورت معرفی به استاد به مرکز مورد نظر رفت و آمد و مراجعه و همچنین فرم درخواست را پر کند تا مرکز درس مورد نظر را به صورت معرفی به استاد ثبت نماید.

نقطه ۱ : در هر حال متقاضیان معرفی به استاد قبل از انتخاب واحد درس مورد نظر به کارشناس رشته خود رفت و آمد و مراجعه کنید و همچنین فرم مربوطه را پر نمایید.

نقطه ۲ : دقت داشته باشید که بایستی و حتما تمام نمرات دروس تو بایستی و حتما ثبت قطعی شده باشد (یعنی جلوی نمره زده باشد رد یا قبول) تا بتوانید معرفی به استاد را ثبت کنید.


شهریه درس به صورت معرفی به استاد :

در معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ شهریه ثابت و همچنین شهریه متغییر به صورت نصف از دانشجو اخذ می می شود.


تاریخ و همچنین نحوه نمایش امتحان معرفی به استاد:

۱- در آن مورد عملا مراکز بایستی و حتما در تاریخ های اعلام شده در تقویم آموزشی (+اینجا) نمرات را ثبت کنند ولی خوب تاریخ و همچنین نمایش امتحان معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ دست خود مراکز هست و همچنین هر زمانی خودشان با استاد مطابق و یکدست کنند می توانند آزمون را برگزار کنند.

۲- از اسم عوان مشخص هست یعنی بایستی و حتما دانشجو به استاد معرفی می شود جهت امتحان و همچنین نمره درس!! ولی در اینجا چندین موضوع هست که قانون مشخصی ندارد:

الف: بعضی مراکز دانشجو رو به استاد مورد نظر معرفی میکنند و همچنین بعد از استاد درخواست می می شود که نمره و همچنین برگه امتحانی پیوست شده را به مسئول امتحانات مرکز جهت ثبت نمره در سیستم گلستان ارسال کند.

ب: بعضی مراکز از استاد مورد نظر تقاضای برگه امتحانی میکند و همچنین بعد از تمام دانشجویان متقاضی معرفی به استاد در ان مرکز ، در یک روز مشخص ، امتحانی به صورت تقریبا مطابق و یکدست (مثل سایر امتحانات عادی) برگزار می کند (که در آن روش کلا معرفی به استادی نیست و همچنین بایستی و حتما گفت معرفی به امتحان هست!!)


موارد و نکات خیلی زیاد مهم در اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

۱- دقت داشته باشید در تاریخ های اعلام شده امکان ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ هست و همچنین بعد از ان ممکن می باشد وبسایت و مرکز خبرهای جدید جهت ثبت نمره بسته باشد و همچنین دانشجو بایستی و حتما تا زمانی که وبسایت و مرکز خبرهای جدید باز می شود صبر کند!! پس حتما پیگیر ثبت نمره خود در زمان اعلام شده باشید. تاریخ فارغ التحصیلی تو دقیقا تاریخی هست که اخرین نمره تو در سیست گلستان ثبت قطعی می شود.

۲- در مورد منبع درسی و همچنین حذفیات معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ نیز ۳ مورد پیش خواهد امد:

الف: در صورتی که مرکزتان تو را به استاد معرفی کرد که جهت منبع و همچنین حذفیات می توانید با استاد مطابق و یکدست کنید (دیگه آن مورد بستگی به استاد تو دارد)

ب: در صورتی که قرار باشد مرکزتان از تو آزمون معرفی به استاد (معرفی به امتحان!) بگیرد که در آن صورت منبع درسی و همچنین حذفیات بر اساس آن هم لیست ارائه منابع درسی نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور (+اینجا) می باشد.

ج: در صورتی که درس بدون منبع باشد خود دانشجو و همچنین یا مرکز مورد نظر از استاد مورد نظر جهت تعریف منبع بایستی و حتما استعلام بگیرد.

۳- دقت داشته باشید تکدرس آن هم معرفی به استاد هست!

۴- درس حفظ جز ۳۰ قرآن کریم قابل معرفی به استاد شدن نیست.

۵- دروس عملی و همچنین آزمایشگاهی قابل ارائه بصورت معرفی به استاد نمی باشد.


در همین باره بخوانید:

دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور بخوانند!! / قوانین و همچنین شرایط ترم آخر

 

http://pnuna.com/1394/04/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-94.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز مهلت انتخاب واحد و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد ترم تابستان ۹۴ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک