خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان ۹۴ پیام نور

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان ۹۴ پیام نور

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان ۹۴ پیام نور

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : براساس تقویم آموزشی سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور (+اینجا) ، ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور از ۶ تیرماه آغاز و همچنین تا ۱۹ تیرماه ۹۴ ادامه خواهد داشت.

آن مهلت جهت دانشجویان سایر دانشگاه ها (غیر پیام نور) که می خواهند ترم تابستان را در دانشگاه پیام نور مهمان شوند تا ۲۴ تیرماه ۹۴ اعلام شده می باشد.

 


مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان ۹۴ پیام نور :

مهلت ثبت درخواست : ۶ تیرماه لغایت ۱۹ تیرماه ۹۴

جهت ارائه درخواست مهمانی به دو شکل حضوری و همچنین غیر حضوری می توانید عمل کنید که هر یک از دانشگاه های پیام نور به شیوه خود عمل می کند پس بهتر می باشد قبل از انجام هر کاری از دانشگاه خود سوال کنید که حضوری و همچنین یا به صورت غیر حضوری در سیستم گلستان بایستی و حتما درخواست بدهید.

در روش غیر حضوری با رفت و آمد و مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و همچنین با وارد شدن به پنل کاربری خود از مسیر زیر نسبت به ثبت در خواست خود اقدام کنید :

آموزش -> دانشجو -> درخواست ها -> تقاضای انتقال و همچنین مهمان -> تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و همچنین مراکز داخلی

 

شرایط و همچنین جزئیات جدید نحوه مهمانی دانشجویان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 

تذکر مهم : توجه داشته باشید در صورتی که در سیستم گلستان درخواست مهمان داده باشید تا زمانی که اوضاع تو در سیستم گلستان مشخص نشود که با مهمان تو مبدا و همچنین مقصد موافقت کرده می باشد یا خیر ، امکان انتخاب واحد در ترم تابستان را نخواهید داشت.

پس بهتر می باشد بعد از ثبت درخواست مهمان در سیستم گلستان ابتدا از مبدا بخواهید در سیستم درخواست تو را بررسی کردن کند و همچنین در صورتی که موافقت شد از مقصد بخواهید درخواست مهمان تو را بررسی کردن کند.

افزایش شهریه دانشجویان مهمان : دانشجویان پیام نور توجه داشته باشند در صورتی که اقدام به درخواست مهمان کنند شهریه آنها افزایش پیدا خواهد.

تغییر در شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه پیام نور + بخشنامه – کلیک کنید

 


در همین ارتباط و رابطه بخوانید:

زمان ثبت نام و همچنین انتخاب واحد ترم تابستان ۹۴ پیام نور / زمان های ضروری

 

http://pnuna.com/1394/04/%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-94.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان در ترم تابستان ۹۴ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک