سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان و همچنین تغییر رشته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان و همچنین تغییر رشته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان و همچنین تغییر رشته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : براساس تقویم آموزشی سال شمسی تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور (+اینجا) ، ثبت درخواست مهمان و همچنین تغییر رشته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور از ۲ دی ماه آغاز و همچنین تا ۳۰ دی ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت.

 

مهلت ثبت مهمان موقت/مهمان دائم : ۲ دی ماه لغایت ۳۰ دی ماه ۹۷

مهلت ثبت تغییر رشته/گرایش :  ۲ دی ماه لغایت ۳۰ دی ماه ۹۷

 


مهلت ثبت درخواست مهمان و همچنین انتقالی :

مهلت ثبت درخواست : ۲ دی ماه لغایت ۳۰ دی ماه ۹۷

جهت ارائه درخواست مهمانی به دو شکل حضوری و همچنین غیر حضوری می توانید عمل کنید که هر یک از دانشگاه های پیام نور به شیوه خود عمل می کند پس بهتر می باشد قبل از انجام هر کاری از دانشگاه خود سوال کنید که حضوری و همچنین یا به صورت غیر حضوری در سیستم گلستان بایستی و حتما درخواست بدهید.

در روش غیر حضوری با رفت و آمد و مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و همچنین با وارد شدن به پنل کاربری خود از مسیر زیر نسبت به ثبت در خواست خود اقدام کنید :

آموزش -> دانشجو -> درخواست ها -> تقاضای انتقال و همچنین مهمان -> تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و همچنین مراکز داخلی

 

شرایط و همچنین جزئیات جدید نحوه مهمانی دانشجویان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

تذکر مهم ۱ : توجه داشته باشید در صورتی که در سیستم گلستان درخواست مهمان داده باشید تا زمانی که اوضاع تو در سیستم گلستان مشخص نشود که با مهمان تو مبدا و همچنین مقصد موافقت کرده می باشد یا خیر ، امکان انتخاب واحد در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ را نخواهید داشت.

نقطه مهم ۲ : دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد می توانند از امکان مهمان شدن بهره بری و استفاده کنند به شرط آنکه مرکز مقصد مقطع – رشته و همچنین گرایش تو را داشته باشد.

پس بهتر می باشد بعد از ثبت درخواست مهمان در سیستم گلستان ابتدا از مبدا بخواهید در سیستم درخواست تو را بررسی کردن کند و همچنین در صورتی که موافقت شد از مقصد بخواهید درخواست مهمان تو را بررسی کردن کند.

افزایش شهریه دانشجویان مهمان : دانشجویان پیام نور توجه داشته باشند در صورتی که اقدام به درخواست مهمان کنند شهریه آنها افزایش پیدا خواهد.

تغییر در شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه پیام نور + بخشنامه – کلیک کنید

 


مهلت ثبت تغییر رشته و همچنین تغییر گرایش :

مهلت ثبت درخواست : ۲ دی ماه لغایت ۳۰ دی ماه ۹۷

همچنین در تقویم آموزشی نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور مهلت ثبت درخواست تغییر رشته و همچنین تغییر گرایش از ۲ دی ماه لغایت ۳۰ دی ماه ۹۷ می باشد که دانشجویان بایستی و حتما به صورت حضوری درخواست کتبی در دانشگاه خود بدهند.

 

شرایط و همچنین جزئیات جدید تغییر رشته دانشجویان پیام نور – کلیک کنید

 


زمان انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور:

بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور ، تاریخ و همچنین زمان انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور از ۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ آغاز خواهد شد.

آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور


بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : آغاز مهلت ثبت درخواست مهمان و همچنین تغییر رشته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک