سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز مهلت ثبت و همچنین آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

آغاز مهلت ثبت و همچنین آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

آغاز مهلت ثبت و همچنین آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : براساس آنچه در تقویم آموزشی سال شمسی تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور (+اینجا) آورده شده می باشد ، تاریخ انتخاب و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد در نظرگرفته شده می باشد.

مهلت انتخاب و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ از ۳ بهمن ماه ۹۷ تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۸ در سیستم گلستان پیام نور قابل اخذ و همچنین انجام می باشد.

 

فرصت انتخاب واحد و همچنین ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

از ۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸

 


شرایط و همچنین ضوابط اخذ معرفی به استاد :

در صورتیکه دانشجو دوره های کاردانی و همچنین کارشناسی (پیوسته یا ناپیوسته) جهت فراغت از تحصیل ، تنها و فقط و همچنین تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن هم دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند. (بایستی و حتما تمام نمرات دروس دیگر اثبات و یا تایید شده باشد و همچنین تنها و فقط حداکثر ۲ درس نظری بدون نمره داشته باشد)

و همچنین دانشجویان دوره کارشناسی ارشد اعم از شیوه آموزشی و همچنین شیوه پژوهشی جهت فراغت از تحصیل تنها یک درس نظری اعم از؛ دروس باقیمانده سر فصل دوره، جبرانی کارشناسی و همچنین جبرانی میانگین داشته باشد (بجز دروس روش بررسی و همچنین سمینار) می تواند آن هم درس را خارج از تاریخ امتحانات اعلام شده در تقویم دانشگاهی به صورت معرفی به استاد انتخاب و همچنین بگذراند.دانشجوی شیوه پژوهشی قبل از دفاع از پایان نامه مجاز به اخذ و همچنین گذراندن درس معرفی به استاد می باشد.


نحوه اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

در دستورالعمل جدید دانشگاه پیام نور عنوان شده می باشد که دانشجویان متقاضی معرفی به استاد بایستی و حتما جهت ثبت درخواست به مسیر [پیشخوان خدمت] در سیستم گلستان رفت و آمد و مراجعه و همچنین درخواست خود را ثبت کنند. از طریق لینک زیر می توانید آموزش عکسی ثبت درخواست معرفی به استاد را دیدن کنید:

 

راهنمای عکسی ثبت درخواست معرفی به استاد از طریق پیشخوان خدمت سیستم گلستان – کلیک کنید

 

۱- بعضی مراکز خودشان جهت دانشجو درس معرفی به استاد را انتخاب میکنند و همچنین بعد از آنکه دانشجو فرم مرتبط به درخواست معرفی به استاد را پر کرد ، مرکز مورد نظر درس را در سیستم به صورت معرفی به استاد ثبت میکند که در آن صورت دانشجو احتیاجی به انتخاب واحد درس مورد نظر ندارد.

۲- و همچنین بعضی مراکز آن مسئولیت رو بر عهده خود دانشجو میگذارند میگذارند تا خودش انتخاب واحد کند و همچنین بعد جهت ثبت درس به صورت معرفی به استاد به مرکز مورد نظر رفت و آمد و مراجعه و همچنین فرم درخواست را پر کند تا مرکز درس مورد نظر را به صورت معرفی به استاد ثبت نماید.

نقطه ۱ : زیرا و به درستی که بعضی از مراکز از آن موضوع بی اطلاع خواهند بود ، حتما و همچنین حتما بعد از ثبت درس از طریق پیشخوان خدمت ، موضوع رو نیز به مرکزتان اطلاع دهید تا از طریق مرکزتان نیز آن موضوع بررسی کردن می شود.

نقطه ۲ : دقت داشته باشید که بایستی و حتما تمام نمرات دروس تو ثبت قطعی شده باشد (یعنی جلوی نمره زده باشد رد یا قبول) تا بتوانید معرفی به استاد را ثبت کنید.


شهریه درس به صورت معرفی به استاد :

در معرفی به استاد نیمسال اول ۹۸-۹۷ شهریه ثابت به صورت کامل و همچنین شهریه متغییر درس به صورت کامل نیز از دانشجو اخذ می می شود.


تاریخ و همچنین نحوه نمایش امتحان معرفی به استاد:

۱- در آن مورد عملا مراکز بایستی و حتما در تاریخ های اعلام شده در تقویم آموزشی (+اینجا) نمرات را ثبت کنند ولی خوب تاریخ و همچنین نمایش امتحان معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دست خود مراکز هست و همچنین هر زمانی خودشان با استاد مطابق و یکدست کنند می توانند آزمون را برگزار کنند.

۲- از اسم عوان مشخص هست یعنی بایستی و حتما دانشجو به استاد معرفی می شود جهت امتحان و همچنین نمره درس!! ولی در اینجا چندین موضوع هست که قانون مشخصی ندارد:

الف: بعضی مراکز دانشجو رو به استاد مورد نظر معرفی میکنند و همچنین بعد از استاد درخواست می می شود که نمره و همچنین برگه امتحانی پیوست شده را به مسئول امتحانات مرکز جهت ثبت نمره در سیستم گلستان ارسال کند.

ب: بعضی مراکز از استاد مورد نظر تقاضای برگه امتحانی میکند و همچنین بعد از تمام دانشجویان متقاضی معرفی به استاد در ان مرکز ، در یک روز مشخص ، امتحانی به صورت تقریبا مطابق و یکدست (مثل سایر امتحانات عادی) برگزار می کند (که در آن روش کلا معرفی به استادی نیست و همچنین بایستی و حتما گفت معرفی به امتحان هست!!)


موارد و نکات خیلی زیاد مهم در اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

۱- دقت داشته باشید در تاریخ های اعلام شده امکان ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ هست و همچنین بعد از آن هم ممکن می باشد وبسایت و مرکز خبرهای جدید جهت ثبت نمره بسته باشد و همچنین دانشجو بایستی و حتما تا زمانی که وبسایت و مرکز خبرهای جدید باز می شود صبر کند!! پس حتما پیگیر ثبت نمره خود در زمان اعلام شده باشید. تاریخ فارغ التحصیلی تو دقیقا تاریخی هست که اخرین نمره تو در سیست گلستان ثبت قطعی می شود.

۲- در مورد منبع درسی و همچنین حذفیات معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ نیز ۳ مورد پیش خواهد آمد:

الف: در صورتی که مرکزتان تو را به استاد معرفی کرد که جهت منبع و همچنین حذفیات می توانید با استاد مطابق و یکدست کنید (دیگه آن مورد بستگی به استاد تو دارد)

ب: در صورتی که قرار باشد مرکزتان از تو آزمون معرفی به استاد (معرفی به امتحان!) بگیرد که در آن صورت منبع درسی و همچنین حذفیات بر اساس آن هم لیست ارائه منابع درسی نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور (+اینجا) می باشد.

ج: در صورتی که درس بدون منبع باشد خود دانشجو و همچنین یا مرکز مورد نظر از استاد مورد نظر جهت تعریف منبع بایستی و حتما استعلام بگیرد.

۳- دقت داشته باشید تکدرس آن هم معرفی به استاد هست!

۴- درس حفظ جز ۳۰ قرآن کریم قابل معرفی به استاد شدن نیست.

۵- دروس عملی و همچنین آزمایشگاهی قابل ارائه بصورت معرفی به استاد نمی باشد.

 

دستورالعمل اجرایی و همچنین شرایط جدید معرفی به استاد پیام نور– کلیک کنید

 


در همین باره بخوانید:

دانشجویان ترم آخر دانشگاه پیام نور بخوانند!! / قوانین و همچنین شرایط ترم آخر

 

آغاز مهلت ثبت و آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور


برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : آغاز مهلت ثبت و همچنین آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک