خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آغاز مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۴ / ویرایش اطلاعات ثبت نامی

آغاز مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۴ / ویرایش اطلاعات ثبت نامی

آغاز مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری سال شمسی ۹۴ / ویرایش اطلاعات ثبت نامی

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ثبت نام مجدد از متقاضیان کنکور سراسری ۹۴ جهت دوره های هر روز خدا، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس های خودگردان و همچنین کد رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد که پذیرش در رشته های مذکور بر اساس آزمون صورت می پذیرد، دانشگاه پیام نور و همچنین موسسات آموزش عالی غیر دولتی و همچنین دانشگاه فرهنگیان از امروز آغاز شد.

متقاضیانی که به تا حال جهت شرکت در آزمون سراسری سال شمسی ۹۴ ثبت نام نکرده اند می توانند از امروز یکشنبه ۱۷ اسفندماه ۹۳ از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش نسبت به ثبت نام اقدام کنند. آن فرصت در پایان روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۹۳ به پایان می پذیرد.

داوطلبان می توانند با رفت و آمد و مراجعه با مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام در صورت واجد شرایط بودن در آزمون ثبت نام کنند.

آن هم دسته از داوطلبانی که قبلا ثبت نام کرده اند تنها و فقط می توانند نسبت به دیدن و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود بر اساس کدرهیگری و همچنین اطلاعیه نهاد سنجش اقدام کنند. آن دسته از داوطلبان به هیچ وجه مجاز به ثبت نام مجدد نیستند.

هزینه ثبت نام در کنکور سراسری سال شمسی ۹۴ به ازای شرکت در هر یک از تیم های آزمایشی ۱۵ هزار تومان (۱۵۰ هزار ریال) می باشد و همچنین چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و همچنین مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و همچنین غیرانتفاعی باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد نسبت به پرداخت مبلغ ۸ هزار تومان (هشتاد هزار ریال) دیگر نیز از طریق خرید اطلاعات کارت اعتباری اقدام کند و همچنین در هنگام ثبت نام گزینه اعلام علاقه مندی به رشته های آن دانشگاه را انتخاب کند.

هر داوطلب می‌تواند همچنین و علاوه بر انتخاب یکی از گروههای آزمایشی (علوم ریاضی و همچنین فنی یا علوم تجربی و همچنین یا علوم انسانی) به عنوان تیم آزمایشی اصلی در تیم آزمایشی هنر و همچنین زبان خارجی نیز متقاضی می شود.

آزمون جهت داوطلبان تیم علوم ریاضی و همچنین فنی و همچنین تیم علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۲۱ خردادماه ۹۴، آزمون جهت داوطلبان تیم هنر پنجشنبه بعدازظهر ۲۱ خردادماه ۹۴، آزمون جهت داوطلبان تیم علوم تجربی در صبح جمعه ۲۲ خردادماه ۹۴ و همچنین آزمون جهت داوطلبان تیم زبان های حارجی بعدازظهر جمعه ۲۲ خردادماه ۹۴ برگزار می می شود.

نتایج ابتدایی و اولیه به صورت کارنامه در هفته اول مردادماه نشر یافته شده و همچنین انتخاب رشته در هفته دوم مردادماه انجام می می شود.

نتایج نهایی آزمون سراسری سال شمسی ۹۴ در نیمه اول شهریورماه ۹۴ اعلام خواهد شد.

 

 

 


اطلاعیه‌ نهاد‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در خصوص جاماندگان از ثبت نام در کنکور سراسری سال شمسی ۹۴ و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نامی

 

بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ کلیه داوطلبان متقاضی‌ ثبت‌ نام‌ و همچنین شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ جهت‌ دوره‌های‌ هر روز خدا‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه حضوری، مجازی و همچنین پردیس خودگردان دانشگاه ها و همچنین مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و همچنین موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین غیردولتی‌ سال شمسی ۱۳۹۴ و همچنین همچنین متقاضیان تحصیل در آن هم دسته از کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته های مذکور براساس آزمون صورت می‌پذیرد می‌رساند که‌ ثبت‌نام‌ (جهت متقاضیانی که به تا حال ثبت نام ننموده اند) و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نامی (جهت افرادی که در آزمون فوق ثبت نام نموده اند) از روز یکشنبه مورخ ۱۷ اسفندماه ۹۳ منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی آن نهاد آغاز و همچنین در روز چهارشنبه مورخ ۲۰ اسفندماه ۹۳ پایان‌ می‌پذیرد؛ لذا متقاضیان می‌توانند در مهلت‌ فوق الذکر حسب مورد جهت ثبت نام در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ و همچنین یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام نمایند.

 

الف) داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نموده‌اند:

آن دسته از داوطلبان به هیچ وجه مجاز به ثبت نام مجدد نمی‌باشند، لکن می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن نهاد و همچنین وارد نمودن اطلاعات درخواستی نسبت به دیدن اطلاعات ثبت نامی و همچنین در صورت لزوم ویرایش اطلاعات خود بر اساس دستورالعمل به شرح ذیل اقدام نمایند.‌

۱- آن هم دسته از داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی نمی‌باشند (دیپلمه‌های سال۱۳۸۳و قبل از آن هم) اجازه ویرایش کلیه اطلاعات ثبت‌نامی خود را دارند.

۲- آن هم دسته از داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی می‌باشند (دیپلمه‌های سال شمسی ۱۳۸۴و بعد از آن هم) اجازه ویرایش اطلاعات خود را داشته ولی باید توجه داشت اجازه ویرایش اطلاعات سوابق تحصیلی را نخواهند داشت.

 

ب) داوطلبانی که در زمان مقرر موفق به ثبت نام در آزمون نشده‌اند:

 

۱) تکالیف داوطلبان‌ جهت‌ شرکت‌ در آزمون:‌

۱-۱- گرفتن دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱) در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ از وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور و همچنین مطالعه آن هم.

۲-۱- خرید کارت اعتباری ثبت‌نام از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش آموزش کشور‌ به نشانی: www.sanjesh.org.

۳-۱- رفت و آمد و مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و همچنین سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری وارد شدن به دانشگاه‌ها به نشانی: http://dipcode.medu.ir جهت گرفتن کد سوابق تحصیلی (اطلاعات دانش‌آموزی جهت داوطلبان مشمول احتساب سوابق تحصیلی، شامل دیپلمه‌های سال شمسی ۱۳۸۴ تا سال شمسی ۱۳۹۳ با عنوان رشته‌های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و همچنین علوم انسانی و همچنین علوم و همچنین معارف اسلامی).

۴-۱- تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نهاد در زمان مقرر (۱۷ اسنفدماه ۹۳ لغایت ۲۰ اسفندماه ۹۳).

۵-۱- پرینت کارت‌ شرکت در‌ آزمون، با رفت و آمد و مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش آموزش کشور‌ براساس برنامه جذاب و جالب و خوب‌زمانی مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک.

۶-۱- حاضر شدن در محل‌ و همچنین حوزه امتحانی مشخص کردن‌ شده در کارت شرکت در آزمون‌ و همچنین پاسخ دادن به سؤالات.

 

۲) ثبت‌نام‌ جهت‌ شرکت‌ در آزمون:‌

ثبت‌نام جهت شرکت در آزمون‌های کلیه دوره‌های دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی سال شمسی ۱۳۹۴ و همچنین همچنین متقاضیان تحصیل در آن هم دسته از کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته‌های مذکور بر اساس آزمون صورت می‌پذیرد، منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر می باشد؛ لذا داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را مطالعه نموده و همچنین در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام در آزمون به شرح ذیل، اقدام کنند و همچنین سپس مراحل بعدی را به انجام برسانند.

۲-۱- گرفتن دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴:

متقاضیان ثبت‌نام در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴، با گرفتن دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون از پایگاه اطلاع‌رسانی آن نهاد، ضمن مطالعه دقیق آن هم جهت اطلاع از شرایط عمومی و همچنین اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مرتبط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و همچنین توضیحات مرتبط به سهمیه ایثارگران که در آن دفترچه راهنما درج شده می باشد، در صورتی که شامل شرایط مندرج در دفترچه ‌باشند، می‌توانند به عنوان داوطلب در آن آزمون ثبت‌نام نمایند.

 

۲-۲- پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری:

با توجه به آنکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی انجام می‌می شود، داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد، با رفت و آمد و مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد و همچنین پرداخت مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ (صد و همچنین پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به گرفتن اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) اقدام نمایند.

تبصره ۱- هر داوطلب مطابق ضوابط آزمون می‌تواند متقاضی شرکت در یکی از تیم‌های آزمایشی پنجگانه شامل تیم آزمایشی یک (علوم ریاضی و همچنین فنی)، تیم آزمایشی ۲ (علوم تجربی)، تیم آزمایشی ۳ (علوم انسانی)، تیم آزمایشی ۴ (هنر) و همچنین تیم آزمایشی ۵ (زبان‌های خارجی) گردد.

تبصره ۲- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در ۲ یا ۳ تیم آزمایشی (با توجه به توضیحات تبصره ۳ ذیل) ‌باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که به ازای هر تیم آزمایشی، مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ (صد و همچنین پنجاه هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق پرداخت و همچنین اطلاعات کارت اعتباری را گرفتن دارد.

تبصره ۳- منظور از ثبت‌نام در ۲ یا ۳ تیم آزمایشی بدین صورت می باشد که داوطلب می‌تواند همچنین و علاوه بر انتخاب یکی از تیم‌های آزمایشی (علوم ریاضی و همچنین فنی یا علوم تجربی یا علوم انسانی) به عنوان تیم آزمایشی اصلی در تیم آزمایشی هنر و همچنین زبان خارجی نیز متقاضی می شود؛ به عبارت دیگر، هیچ داوطلبی نمی‌تواند به روش همزمان، در تیم‌های آزمایشی علوم ریاضی و همچنین فنی، علوم تجربی و همچنین علوم انسانی شرکت نماید.

تبصره ۴- چنانچه داوطلبی علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و همچنین مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و همچنین غیرانتفاعی باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که نسبت به پرداخت مبلغ ۸۰٫۰۰۰ (هشتاد هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق، اقدام و همچنین اطلاعات کارت اعتباری را گرفتن نماید.

تبصره ۵- در ارتباط و رابطه با نحوه انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی، توضیحات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون و همچنین اطلاعیه‌های بعدی داده خواهد شد.

تبصره ۶- در ارتباط و رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندی به رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و همچنین تربیت دبیر شهید رجایی تهران، موضوع در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون یا در زمان انتخاب رشته اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

تذکرات مهم:

در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی: ارتباط عکسی، طراحی پارچه، طراحی صحنه، طراحی لباس، عکاسی، کاردانی هنرهای تجسمی، کتابت و همچنین نگارگری، مجسمه سازی و همچنین نقاشی ، طراحی صنعتی ، ادبیات نمایشی، بازیگری ـ کارگردانی، دیدن کردن و نمایش عروسکی آهنگسازی، نوازندگی مؤسیقی ایرانی، نوازندگی مؤسیقی جهانی و همچنین مؤسیقی نظامی) در تیم‌ آزمایشی هنر به صورت متمرکز و همچنین با شرایط خاص صورت می‌پذیرد؛ لذا کلیه داوطلبان علاقه‌مند به رشته‌های ذی‌ربط می‌بایست نسبت به علامتگذاری بند مرتبط در تقاضانامه ثبت‌نام جهت هر یک از رشته‌های ذی‌ربط (حداکثر ۲ مجموعه رشته مطابق توضیحات مندرج دردفترچه راهنمای شماره یک ) اقدام نمایند. نمایش آزمون عملی یا آزمون تشریحی رشته‌های ذی‌ربط در اوایل مرداد ماه سال شمسی ۱۳۹۴ خواهد بود. توضیحات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در آن خصوص از طریق اطلاعیه‌های مرتبط در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید؛ به عبارت دیگر، آن رشته‌ها از ردیف رشته‌های مرتبط به پذیرش نیمه متمرکز خارج گردیده و همچنین اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های فوق در شهریور ماه سال شمسی ۹۴ همزمان با نتایج سایر رشته‌های متمرکز اعلام خواهد شد.

سایر ضوابط آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ مثل ضوابط آزمون سال شمسی ۱۳۹۳ بوده و همچنین دگرگونی و تغییری در آن هم ساخته یا ایجاد نخواهد شد.

متقاضیانی که از سال شمسی‌ تحصیلی‌ ۶۴-۶۳ به‌ بعد، دو نوبت‌ در آزمون‌های‌ ورودی‌ (دوره‌های‌ هر روز خدا‌) رشته‌های تحصیلی متمرکز یا نیمه‌متمرکز پذیرفته‌ شده‌ باشند، حق ثبت‌نام و همچنین شرکت در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ را نخواهند داشت.

پذیرفته‌ شدگان‌ دوره‌های‌ هر روز خدا‌ آزمون‌ سراسری‌ سال شمسی‌ ۱۳۹۳ (اعم‌ از رشته‌های‌ متمرکز یا نیمه‌متمرکز) حق ثبت‌نام و همچنین شرکت در آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ نخواهد داشت.

براساس ضوابط، دانشجویان دوره هر روز خدا دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی (به جز دانشجویان، ورودی سال شمسی ۹۳ که مجاز به شرکت در آزمون سال شمسی ۹۴ نمی‌باشند) در صورتی می‌توانند در آزمون سراسری سال شمسی ۹۴ ثبت‌نام و همچنین شرکت نمایند که اولاً واجد شرایط عمومی و همچنین اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور باشند و همچنین ثانیاً حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۳ نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نمایند. بدیهی می باشد که داوطلبان مذکور، در صورت عدم انصراف قطعی از تحصیل تا تاریخ مشخص کردن شده، در صورت موفقیت و همچنین قبولی در آزمون، مجاز به ثبت‌نام و همچنین ادامه تحصیل در رشته قبولی جدید خود نیستند و همچنین به عنوان داوطلب متخلف تلقی خواهند شد.

مطابق مصوبه جلسه شورای سنجش و همچنین پذیرش دانشجو و همچنین در راستای اجرای قانون سنجش و همچنین پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و همچنین مراکز آموزش عالی کشور (تصویب شده و مصوب قانون مجلس محترم شورای اسلامی)، سوابق تحصیلی موجود (اعلام شده از وزارت آموزش و همچنین پرورش) آن هم دسته از دیپلمه‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و همچنین علوم و همچنین معارف اسلامی که دیپلم خود را طی سال شمسی‌های ۱۳۸۴ لغایت ۱۳۹۳ اخذ نموده‌اند و همچنین دروس امتحانی آنها به صورت نهایی و همچنین سراسری برگزار شده می باشد، مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشد و همچنین سوابق تحصیلی تراز شده آنها به مقدار و اندازه و میزان حداکثر ۲۵ قسمت و بخش تأثیر قطعی، در نمره کل نهایی آنان اعمال خواهد شد.

 

آماده نمودن مدارک و همچنین اطلاعات مورد مستلزم و نیاز جهت ثبت‌نام:

داوطلبان می‌بایست بعد از مطالعه دفترچه راهنما مدارک یا اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام، شامل فایل عکس اسکن شده را براساس توضیحات مندرج در دفترچه آماده نمایند.

توجه: شرایط و همچنین ضوابط ثبت‌نام و همچنین شرکت در آزمون سراسری، در دفترچه راهنمای شماره ۱ آزمون درج شده می باشد و همچنین هرگونه‌ تغییر‌ در شرایط و همچنین ضوابط ثبت‌نام آن آزمون، به صورت اطلاعیه رسمی از طریق‌ روزنامه یا نشریه پیک‌‌سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و همچنین اطلاع‌رسانی‌ نهاد ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد سنجش آموزش کشور (وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد) و همچنین در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های تیمی ‌اعلام ‌خواهد شد.

 

تاریخ نمایش آزمون در پنج تیم آزمایشی :

پیرو توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون به اطلاع می‌رساند با توجه به روند کاهش تعداد داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون سراسری طی چند سال شمسی اخیر و همچنین بمنظور رفاه حال داوطلبان و همچنین خانواده‌های آنها و همچنین همچنین اجتناب از نمایش آزمون در روزهای غیرتعطیل، آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ در روزهای پنج شنبه ۲۱ خردادماه ۹۴ و همچنین جمعه ۲۲ خردادماه ۹۴ به شرح جدول ذیل برگزار خواهد شد.

 

تیم آزمایشی

روز نمایش آزمون

تاریخ نمایش آزمون

علوم ریاضی و همچنین فنی و همچنین علوم انسانی

صبح روز پنجشنبه

۲۱ خردادماه ۹۴

هنر

بعدازظهر روز پنجشنبه

۲۱ خردادماه ۹۴

علوم تجربی

صبح روز جمعه

۲۲ خردادماه ۹۴

زبانهای خارجی

بعدازظهر روز جمعه

۲۲ خردادماه ۹۴

 

نقطه و همچنین تذکر مهم:

آن هم دسته از داوطلبانی که به تا حال به دلیل عدم گرفتن کد سوابق تحصیلی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید وزارت آموزش و همچنین پرورش به آدرس: http://dipcode.medu.ir موفق به ثبت‌نام نشدند، می‌بایست موضوع گرفتن کد سوابق تحصیلی از آموزش و همچنین پرورش را جهت ثبت‌نام در بازه زمانی فوق سریعاً پیگیری نمایند. در صورتی که تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۹ اسفندماه ۹۳ موفق به گرفتن کد سوابق تحصیلی نشوند جهت مساعدت، تمهیداتی از سوی آن نهاد جهت ثبت‌نام آن دسته از داوطلبان در روز چهارشنبه مورخ ۲۰ اسفندماه ۹۳ فراهم خواهد شد.

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با قسمت و بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد به نشانی: www.sanjesh.org یا با شماره‌ تلفن‌های‌: ۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ (کد ۰۲۱) در میان بگذارند و همچنین از رفت و آمد و مراجعه حضوری به آن نهاد خودداری فرمایند.

 

 

http://pnuna.com/1393/12/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D8%AF%D8%AF-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-94.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : آغاز مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری سال شمسی ۹۴ / ویرایش اطلاعات ثبت نامی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک