خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / آغاز همکاری های مشترک دانشگاه آزاد با دانشگاه های نیوزلند

آغاز همکاری های مشترک دانشگاه آزاد با دانشگاه های نیوزلند

آغاز همکاری های مشترک دانشگاه آزاد با دانشگاه های نیوزلند

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دکتر انگجی دست یار بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی با سفیر کشور نیوزلند و همچنین مستشار آموزش عالی آن کشور دیدار و همچنین گفتگو کرد.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر انگجی با اشاره به مباحث مطرح شده در آن دیدار گفت: آن دیدار با هدف همکاری های مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین آن کشور صورت گرفت. در آن جلسه که به منظور آشنا کردن هرچه اکثرا و بیشتر کشور نیوزلند با دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد، خلاصه ای از فعالیت های دانشگاه، اطلاعات کلی در باره تأسیس و همچنین نحوه همکاری مشترک مورد بررسی کردن قرار گرفت.

دکتر انگجی افزود: در آن نشست مقرر شد همکاری هایی مانند صدور مدرک مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه های کشور نیوزلند انجام می شود که آن پیشنهاد مورد استقبال سفیر آن کشور قرار گرفت.

او همچنین خاطرنشان کرد: از آنجا که هزینه تحصیل در مقطع دکتری در کشور نیوزلند نسبت به کشورهای اروپایی قابل توجیه می باشد، اراده و تصمیم راسخ گرفتیم در باره اعزام دانشجو به صورت مشترک، همکاری هایی را آغاز کنیم.

به نقل از مرکز حوزه ریاست و همچنین روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،دست یار بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی با گفتن آنکه نیوزلند در رشته های آی تی، محیط زیست و همچنین کشاورزی شامل دانشگاه های مطرح می باشد، اظهار داشت: در آن نشست همچنین مقرر شد در باره توسعه آن رشته ها با کشور نیوزلند مذاکره و همچنین همکاری کنیم.

او همچنین در پایان گفت: در مجموع همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین نیوزلند به نفع طرفین می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2-10192
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : آغاز همکاری های مشترک دانشگاه آزاد با دانشگاه های نیوزلند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک