خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / آمادگی دانشگاه تهران برای اجرای مشترک دوره دکتری با ترکیه

آمادگی دانشگاه تهران برای اجرای مشترک دوره دکتری با ترکیه

آمادگی دانشگاه تهران جهت اجرای مشترک دوره دکتری با ترکیه

رضا هاکان تکین سفیر ترکیه با دکتر محمود نیلی احمدآبادی سرپرست دانشگاه تهران دیدار و همچنین گفت‌و همچنین‌گو کرد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا سفیر ترکیه در آن دیدار با اشاره به آنکه ایران و همچنین ترکیه دو کشور قدرتمند منطقه خواهند بود خواهان همکاری اکثرا و بیشتر و همچنین منظم بین دانشگاه تهران و همچنین دانشگاه‌های ترکیه شد و همچنین افزود: سفارت ترکیه آمادگی دارد تا جهت افزایش و همچنین توسعه سطح همکاری‌های دانشگاه تهران و همچنین دانشگاه‌های ترکیه مساعدت‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را انجام دهد.

او همچنین با اشاره با تاریخ و همچنین تمدن کهن ایرانی گفت: ما علاقه‌مند به توسعه و همچنین افزایش سطح همکاری با دانشگاه‌های ایران در باره‌های مورد علاقه هستیم و همچنین آمادگی داریم تا آن همکاری‌ها را سرعت بدهیم.

سرپرست دانشگاه تهران نیزضمن اشاره به جایگاه علمی دانشگاه تهران و همچنین معرفی موسسه‌های آن دانشگاه آمادگی و همچنین علاقه‌مندی دانشگاه تهران را به گسترش همکاری با دانشگاه‌های ترکیه اعلام کرد.

نیلی احمدآبادی با اشاره به ارتباط و همچنین همکاری نزدیک دانشگاه تهران با حکومت گفته استدانشگاه تهران می‌تواند همکاری خوبی با دانشگاه‌های ترکیه در مورد مسائل مورد مستلزم و نیاز قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف کشور داشته باشد.

سرپرست دانشگاه تهران همچنین آمادگی دانشگاه تهران را جهت اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب مشترک در سطح دکتری با مدرک مشترک دانشگاه تهران و همچنین دانشگاه های ترکیه، نمایش دوره های مشترک، پروژه‌های تحقیقاتی مشترک و همچنین کنفرانس‌های بین‌المللی مشترک با دانشگاه‌های ترکیه اعلام کرد.

سرپرست دانشگاه و همچنین سفیر ترکیه همچنین در مورد امضای تفاهم‌نامه همکاری و همچنین سایر باره‌های همکاری‌های بین دانشگاه تهران و همچنین دانشگاه‌های ترکیه بحث و همچنین تبادل نظر کردند.

به به گفته روابط عمومی دانشگاه تهران، در آن دیدار اسکندری مدیرکل برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی معاونت بین‌الملل دانشگاه از تعداد دانشگاه‌های ترکیه که با دانشگاه تهران همکاری دارند و همچنین همچنین در مورد باره‌های همکاری گزارشی ارائه کرد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-9461
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : آمادگی دانشگاه تهران جهت اجرای مشترک دوره دکتری با ترکیه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک