خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / آموزش عالی استان خوزستان به توجه اساسی نیاز دارد

آموزش عالی استان خوزستان به توجه اساسی نیاز دارد

آموزش عالی استان خوزستان به توجه اساسی مستلزم و نیاز دارد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

اهواز – دست یار آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری بر توجه اساسی به مستلزم و نیاز های آموزش عالی استان خوزستان تاکید کرد. 1692451 آموزش عالی استان خوزستان به توجه اساسی نیاز دارد

به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، مجتبی شریعتی نیاسر ظهر امروز درنشست با افراد شورای آن دانشگاه در اهواز گفتن کرد: آئین نامه ارتقای هیئت علمی دانشگاه ها در حال بازنگری می باشد و همچنین آئین نامه های جدید آموزشی کارشناسان ارشد و همچنین دکتری نیز در دست بررسی کردن می باشد.

دست یار آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری، ایده حذف حق التدریس را جهت ارتقای کیفیت آموزش، مناسب ارزیابی کرد و همچنین گفت: دانشگاه تهران مسئول ارائه آن طرح شده می باشد.

شریعتی همچنین در آن نشست سیاستهای کلان آموزشی وزارت علوم به ویژه طرح ساماندهی گسترش آموزش عالی و همچنین تقویت دانشگاه ها از طریق واگذاری اختیارات و همچنین ماموریت گرایی دانشگاه ها را تبیین و همچنین تشریح کرد.

در آن نشست رعایایی سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز گزارشی از اوضاع علمی و همچنین آموزشی دانشگاه ارائه کرد و همچنین افراد شورای دانشگاه نیز نظرات خود را در خصوص کیفیت بخشی آموزش عالی، نیازهای ویژه دانشگاه های دولتی در پیاده سازی و راه اندازی رشته های خاص جهت استان خوزستان، توجه به پذیرش دانشجویان بومی در استان خوزستان، توزیع عادلانه دانشجویان بین قسمت و بخش دولتی و همچنین خصوصی به ویژه تسهیل و همچنین تسریع در فرآیند جذب هیئت علمی ارائه کردند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%B2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DB%8C-10032
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : آموزش عالی استان خوزستان به توجه اساسی مستلزم و نیاز دارد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک