خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / آیین نامه جدید آموزشی کاردانی،کارشناسی دانشگاه ها / حذف نمرات مردودی از معدل کل

آیین نامه جدید آموزشی کاردانی،کارشناسی دانشگاه ها / حذف نمرات مردودی از معدل کل

آیین نامه جدید آموزشی کاردانی،کارشناسی دانشگاه ها / حذف نمرات مردودی از معدل کل

اختصاصی پیام نورنا / گرفتن و همچنین دانلود آیین نامه

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : بعدازظهر دیروز مورخ ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۴ ابلاغیه آیین نامه جدید کاردانی و همچنین کارشناسی (پیوسته و همچنین ناپیوسته) دانشگاه ها به امضاء دکتر شریعتی ، دست یار محترم آموزشی وزارت علوم رسید.

امروز نیز مورخ ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۳ آن آیین نامه توسط وزارت علوم تحقیقات و همچنین فناوری به تمام دانشگاه ها ابلاغ شده می باشد.

بر اساس آن آیین نامه ، تعداد واحد های درسی دوره کاردانی و همچنین کارشناسی ناپیوسته ۶۸ الی ۷۲ و همچنین کارشناسی پیوسته ۱۳۰ تا ۱۴۰ واحد می باشد و همچنین ملاک نمره دهی نیز از صفر تا بیست می باشد.

مهمترین و همچنین حساسترین تبصره در آیین نامه جدید ، حذف نمرات ردی دانشجویان از معدل کل می باشد که اعلام شده می باشد حداقل نمره قبولی در هر درس نمره ۱۰ می باشد و همچنین در صورتی که دانشجویی در هر نیمسال در یک یا چند درس نمره قبولی کسب نکند ، چنانچه در نیمسال های بعدی ، درس یا دروس مذکور را با نمره قبولی بگذراند ، نمره یا تمامی نمرات مردودی قبلی در ریز نمرات تحصیلی دانشجو ، تنها و فقط ثبت و همچنین باقی می ماند ولی باید توجه داشت آن نمره های مردودی در محاسبه میانگین کل دوره (معدل کل) بی اثر و همچنین صرفا آخرین نمره قبولی در آن هم درس ملاک محاسبه میانگین کل دوره خواهد بود.

آیین نامه جدید آموزشی دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و همچنین ناپیوسته در ۳۳ ماده و همچنین ۳۴ تبصره در جلسه ۸۵۹ در مورخ ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۳ به تصویب شورای عالی برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی رسید. و همچنین آن آیین نامه جهت دانشجویان ورودی سال شمسی تحصیلی ۹۴-۱۳۹۳ و همچنین بعد از آن هم و همچنین نیز تمام دانشجویانی که در زمان ابلاغ آن آیین نامه ، شاغل به تحصیل خواهند بود مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری الاجرا می باشد و همچنین تمام آیین نامه ها و همچنین بخشنامه های مغایر با آن هم لغو و همچنین بلا اثر می باشد.

 

در بعضی از وبلاگها که از هیچ موضوعی اطلاع ندارن و همچنین بدون اطلاع ادعا کرده بودند که آیین نامه ۶ ماه تا ۱ سال شمسی زمان میبرد تا ابلاغ می شود و همچنین همچنین ادعا شده بود که جهت ورودی های قدیم ۸۷ . ۸۸ .۹۰ اعمال نمی می شود ، بهتر می باشد آیین نامه را گرفتن و همچنین ویرایش کنند و همچنین به سرعت در وبلاگ خود نشر یافته شده کنند تا متوجه بی اطلاعی خود شوند و همچنین به دانشجویان عزیز اطلاعات غلط ندهند.

 

گرفتن آیین نامه جدید آموزشی دوره های کاردانی ، کارشناسی دانشگاه ها – کلیک کنید

 

 


جهت اطلاع از آخرین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور و همچنین تغییرات در آیین نامه های دانشگاه پیام نور عضو خبرنامه شوید تا تازه ترین و جدیدترین خبرها به ایمیل تو ارسال می شود.

و همچنین یا در خبرنامه پیامکی پیام نورنا عضو شوید تا تازه ترین و جدیدترین و همچنین مهمترین خبرهای دانشگاه به صورت پیامکی به تلفن همراه تو ارسال می شود:

عضویت در خبرنامه پیامکی پیام نورنا – کلیک کنید


http://pnuna.com/1393/12/%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : آیین نامه جدید آموزشی کاردانی،کارشناسی دانشگاه ها / حذف نمرات مردودی از معدل کل

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک