خانه / مقالات / ابراز استرس کریستوفر نولان نسبت به آینده سینمای سنتی

ابراز استرس کریستوفر نولان نسبت به آینده سینمای سنتی

ابراز استرس کریستوفر نولان نسبت به آینده سینمای سنتی

2 1 2014715212850 ابراز استرس کریستوفر نولان نسبت به آینده سینمای سنتی
دانلود فیلم

ابراز استرس کریستوفر نولان نسبت به آینده سینمای سنتی

کریستوفر نولان کارگردان موفق ی که سه فیلم انتها او حدود یک میلیارد دلار فروخته اند، در مقاله ای در وال استریت ژورنال از نادیده گرفته شدن سینمای سنتی ابراز نگرانی کرد و از فیلمسازان کمپانی های بزرگ خواست تمام تلاش همت خود را صرف تهیه فیلم های پرهزینه نکنند.

به نقل از مووی مگ به نقل از بانی فیلم جالب ، نولان در مقاله خود آینده ای تاریک جهت فیلم هایی با بودجه های متوسط می بیند و معتقد است سینما به جای پرداختن به مسائل همیشگی و آشنا باید سراغ سوژه هایی جدید برود. زیرا تنها به این طریق است که سینما می تواند از آینده تاریک خلاصی یابد. او این کار را نوعی حمایت از مخاطب عام سینما نیز می داند می گوید در غیر این صورت چیزی نخواهد گذشت تا دیگر جایی برای فیلم های کوچک با موضوعاتی غیر معمول باقی نماند.

کریستوفر نولان پس به این نکته اشاره می‌کند که آینده در دست سینما سرمایه گذاری روی بخش های تکنولوژی آن است. بنابرای ن واجب ترین مساله برای تمام پیدا کردن سوژه های نو در این صنعت حمایت از سینمای مستقل و کم هزینه است. او توصیه می‌کند سینما نباید تنها به فکر مال اندوزی باشد. وی در عین حال تأکید می‌کند که نسبت به نسل جدید کارگردانان خوش بین است. کریستوفر نولان ۴۳ ساله در حالی این سخنان را گفته است که دو فیلم جدید او با مورد «بتمن» یعنی «شوالیه تاریکی بر می خیزد» و «شوالیه تاریکی» به خوب یت زیادی در سالن های سینما دست یافتند. هر دو فیلم از عبارت فیلم های پر هزینه هالیوود بوده اند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …