خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اجبار دانشجویان خارجی به ترک بریتانیا

اجبار دانشجویان خارجی به ترک بریتانیا

اجبار دانشجویان خارجی به ترک بریتانیا

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : بریتانیا قانون جدیدی را پیاده می کند که بر اساس آن هم دانشجویان خارجی حاضر در دانشگاههای آن کشور به محض اتمام تحصیلات بایستی و حتما خاک آن کشور را ترک کنند.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – «ترسا می» وزیر کشور انگلیس ضمن تأیید آن قانون جدید اعلام کرد دانشجویان خارجی در حین تحصیل در آن کشور اجازه کار کردن نخواهند داشت.

آن اقدام سخت گیرانه در راستای مبارزه با اقدامات غیرقانونی مرتبط با ویزای دانشجویی در بریتانیا صورت می گیرد.

البته آن قانون جدید شامل حال دانشجویان خارجی حوزه اتحادیه اروپا نمی می شود.

سال شمسی قبل برآورد شد که ۱۲۱ هزار دانشجوی خارجی متعلق به کشورهای غیر اتحادیه اروپا در بریتانیا مشغول به تحصیل بودند ولی باید توجه داشت از آن تعداد تنها ۵۱ هزار تن خاک آن کشور اروپایی را ترک کردند.

حکومت انگلیس حضور شمار قابل توجهی دانشجویان و همچنین فارغ التحصیلان خارجی در آن کشور را تهدیدی جهت اقتصاد بریتانیا و همچنین فرصتهای شغلی آن هم می داند که بایستی و حتما در اختیار بریتانیایی های جویای کار قرار گیرد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A7%D8%AC%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : اجبار دانشجویان خارجی به ترک بریتانیا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک