خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اجرای مرحله اول حذف کنکور از سال شمسی بعدی

اجرای مرحله اول حذف کنکور از سال شمسی بعدی

اجرای مرحله اول حذف کنکور از سال شمسی بعدی

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – مجتبی شریعتی نیاسر صبح امروز در اجلاس معاونان آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی سراسر کشور در دانشگاه بوعلی سینای همدان با تاکید بر حذف کنکور سراسری اظهار داشت: طرح حذف کنکور تدوین شده و همچنین سال شمسی بعدی مرحله نخست آن طرح اجرا می‌می شود زیرا وجود یک میلیون فرد یا شخص پشت کنکوری پذیرفته نیست و همچنین آن رقم بایستی و حتما به دست کم ۲۰۰ هزار فرد یا شخص کاهش یافته و همچنین جو روانی کنکور از بین برود.

او همچنین به دستاوردهای مهم حکومت تدبیر و همچنین امید در حوزه دانشگاه‌ها اشاره کرد و همچنین گفت: آمایش آموزش عالی با حمایت حکومت تدوین و همچنین ابلاغ شده و همچنین همچنین در برنامه جذاب و جالب و خوب ششم توسعه سهم دانشجویان دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی تدوین و همچنین مشخص شده می باشد.

دست یار آموزشی وزارت علوم خاطرنشان کرد: براساس همین برنامه جذاب و جالب و خوب تا سال شمسی ۱۴۰۰ میلادی دانشگاه‌های کشور بایستی و حتما پنج قسمت و بخش دانشجوی بین المللی، ۲۰ قسمت و بخش ملی، ۳۵ قسمت و بخش منطقه‌ای و همچنین ۴۰ قسمت و بخش دانشجوی محلی جذب کنند.

او همچنین گفت: شیوه پذیرش دانشجو در دانشگاه ها، نمایش آزمون سراسری و همچنین سهمیه بندی های دانشگاه ها مستلزم و نیاز به بازنگری دارد.

اجرای مرحله اول حذف کنکور از سال آینده


بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : اجرای مرحله اول حذف کنکور از سال شمسی بعدی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور …

سوپروب close
خرید بک لینک