سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / احتمال حذف ۴ مرکز پیام‌نور خوزستان

احتمال حذف ۴ مرکز پیام‌نور خوزستان

احتمال حذف ۴ مرکز پیام‌نور خوزستان

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر علیرضا رازقی‌زاده ، با اشاره به طرح تجمیع مراکز پیام‌نور در کشور، اظهارکرد: پیش از آن قرار بود بعضی واحدهای دانشگاه پیام‌نور خوزستان حذف شوند ولی باید توجه داشت در حال حاضر در آن خصوص بخشنامه‌ای به استان ابلاغ نشده که کدام واحدها واجد شرایط حذف یا ادغام خواهند بود و همچنین موضوع در نهاد مرکزی دانشگاه در حال بررسی کردن می باشد.

او همچنین افزود: تجمیع، ادغام و همچنین یا حذف بعضی مراکز و همچنین واحدهای پیام‌نور به عوامل متنوع و گوناگون و مختلف بستگی دارد؛ بعضی واحدها ممکن می باشد مستلزم و نیاز به تجمیع داشته باشند و همچنین با ادغام با مراکز پهناور و بزرگ معظلات و مسائل و مشکلات‌شان رفع می شود ولی باید توجه داشت واحدهای فاقد ساختمان و همچنین فضای فیزیکی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، حذف خواهند شد.

رییس دانشگاه پیام‌نور خوزستان با گفتن آن‌که تلاش می‌می شود مراکز آن دانشگاه در سراسر استان فعال باشند، گفت: پیش‌بینی می‌می شود که در استان حدود چهار مرکز پیام‌نور حذف شوند.

رازقی‌زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۱ مرکز و همچنین واحد پیام‌نور در استان وجود دارد؛ مراکز شامل قدمت که از نظر کیفی اوضاع مناسب‌تری دارند شامل طرح تجمیع نمی‌شوند ولی باید توجه داشت واحدهای نوپا که به‌تازگی راه‌اندازی شده‌اند به‌منظور ارتقای کیفیت حذف می‌شوند یا در روند آن طرح قرار می‌گیرند.

او همچنین با اشاره به وجود ۶۵ هزار دانشجوی در حال تحصیل در دانشگاه پیام‌نور خوزستان، تصریح کرد: دانشگاه پیام‌نور استان از نظر جمعیت دانشجویی بعد از استان‌های تهران و همچنین اصفهان در رتبه سوم کشور می باشد؛ همچنین از نظر فعالیت‌های فرهنگی نیز از جایگاه خوبی در کشور برخوردار هستیم.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%AD%D8%B0%D9%81-4-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%B2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : احتمال حذف ۴ مرکز پیام‌نور خوزستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک