خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اخبار کوتاه دانشگاه‌های شاهرود

اخبار کوتاه دانشگاه‌های شاهرود

خبرهای جدید کوتاه دانشگاه‌های شاهرود

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد شاهرود تقویم آموزشی ترم نیمسال تابستان سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ آن دانشگاه و همچنین شرایط جدید آن ترم را اعلام کرد و همچنین گفت: دانشجویان دوره کاردانی و همچنین کارشناسی مجاز به انتخاب حداکثر تا ۱۰ واحد، دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ۶ واحد و همچنین دانشجویان دوره دکتری مجازند تا ۴ واحد را در ترم تابستانی پیش رو انتخاب کنند.

به به گفته خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، دکتر محسن بوجاری اظهار کرد: دانشجویان که در ترم آخر خواهند بود و همچنین همچنین دانشجویانی که در دوره کاردانی و همچنین کارشناسی معدل بالای ۱۷ دارند می توانند در ترم تابسانی تا ۱۲ واحد درسی اخذ کنند .

او همچنین ادامه داد: انتخاب واحد اینترنتی دانشجویان از تاریخ ۳۰خرداد ماه ۹۴ آغاز و همچنین تا روز سی و همچنین یکم همین ماه ادامه دارد.

دکتر بوجاری شروع کلاسها را از یک تیرماه اعلام کرد و همچنین گفت: ۲۹مرداد ماه ۹۴ ترم نیمسال تابستان سال شمسی تحصیلی ۹۴-۱۳۹۳به پایان خواهد رسید .

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود خاطرنشان کرد: امتحانات پایان ترم نیز از تاریخ ۳۱مرداد آغاز و همچنین تا ۸شهریور۹۴ ادامه می یابد .

بوجاری تذکراتی را نیز به دانشجویان داد و همچنین گفت: هر دانشجو موظف می باشد شخصا جهت انتخاب واحد در تاریخهای یاد شده از طریق اینترنت اقدام نماید و همچنین مسئولیت رعایت پیش مستلزم و نیاز دروس و همچنین سقف واحد مجازبا خود او می باشد .

او همچنین گفت: بعد از انقضای مهلت ثبت نام ، بهیچ وجه انتخاب واحد انجام نخواهد شد ، بنابراین دانشجویان موظفند در تاریخهای اعلام شده نسبت به مسائل آموزشی خود اقدام نمایند.

او همچنین خاطرنشان کرد: ترم تابستان به عنوان یک ترم رسمی تحصیلی محسوب شده و همچنین امسال جهت اولین بار با توجه به تاکیدات دست یار آموزشی نهاد مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین طبق برنامه جذاب و جالب و خوب اعلام شده برگزار خواهد شد .

دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: دانشجویان متقاضی ترم تابستان چنانچه اکثرا و بیشتر از ۶ واحد نداشته باشند، تنها و فقط نصف شهریه ثابت را پرداخت می‌کنند .

او همچنین یادآوری کرد: در ترم تابستانی دانشجویان دوره کاردانی و همچنین کارشناسی مجاز به انتخاب حداکثر تا ۱۰ واحد، دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ۶ واحد و همچنین دانشجویان دوره دکتری مجازند تا ۴ واحد را انتخاب کنند و همچنین البته در ترم تابستان مشروطی وجود ندارد ضمن آنکه دانشجویان که در ترم آخر خواهند بود و همچنین همچنین دانشجویانی که در دوره کاردانی و همچنین کارشناسی معدل بالای ۱۷ دارند می توانند تا ۱۲ واحد درسی اخذ کنند .

آغاز ثبت نام کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور شاهرود از مردادماه

همچنین دکتر اصغر ابوالحسنی دست یار آموزش و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور شاهرود از آغاز ثبت نام متقاضیان دوره کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور از مردادماه خبر داد.

دست یار آموزش و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور با اشاره به زمان ثبت نام متقاضیان دوره کارشناسی بدون آزمون دانشگاه گفت: ثبت نام متقاضیان دوره های بدون آزمون و همچنین بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه در مقطع کارشناسی، مطابق تقویم آموزشی سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ در مردادماه و همچنین از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانیsanjesh.org انجام می می شود.

او همچنین افزود: داوطلبان می توانند اطلاعات تکمیلی را در موعد ذکر شده از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش و همچنین پرتال دانشگاه پیگیری نمایند.

مقام سوم دانشجویان شاهرودی در مسابقات سراسری قرآن کریم دانشگاه پیام نور

فاطمه محمد خانی دانشجوی رشته الهیات و همچنین معارف اسلامی در قسمت و بخش حفظ ۱۰ جزء و همچنین طیبه احمدی دانشجوی رشته حسابداری در قسمت و بخش کتبی با شرکت در مسابقات سراسری قرآن کریم دانشگاه پیام نور به مقام سوم آن مسابقات دست یافتند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%AF-10440
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : خبرهای جدید کوتاه دانشگاه‌های شاهرود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک