سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / اختصاص بودجه به طرح‌های کلان ملی – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

اختصاص بودجه به طرح‌های کلان ملی – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

اختصاص بودجه به طرح‌های کلان ملی – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، مسعود برومند عصر امروز در حاشیه صد و همچنین هفتاد و همچنین هشتمین جلسه کمیسیون‌های دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در دبیرخانه آن شورا در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز موضوع پیگیری طرح‌های کلان مطرح شد که جهت اجرای آن طرح‌ها برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین بودجه مشخصی مشخص کردن شده می باشد.

او همچنین افزود: جهت طرح‌های کلان ملی بودجه‌ای حدود ۳۵ میلیارد تومان مشخص کردن شده که در سال شمسی جاری به طرح‌هایی که فعالیت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشند اعطا می‌می شود.

دبیرکل شورای عالی علوم، تحقیقات و همچنین فناوری خاطرنشان کرد: در سال شمسی جاری قرار می باشد در ابتدا دستگاه‌های اجرایی بودجه مرتبط به پروژه‌های طرح‌های کلان را اعطا کنند و همچنین بعد از اختصاص بودجه، دبیرخانه شورای عتف، طرح‌ها اختصاص خواهد داد.

برومند تاکید کرد: در جلسه امروز گزارشی از عملکرد فعالیت‌های سال شمسی ۹۷ دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و همچنین فناوری (عتف) ارائه شد که به موضوع شفاف سازی به گفته‌ها تاکید شد تا بتوانیم اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به عموم شهروندان و مردم شهر برسانیم.

او همچنین اظهار داشت: مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شورای عالی علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در سال شمسی جاری اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب عملیاتی بودجه مطابق و یکدست پژوهشی و همچنین فناوری ذیل اسناد بالادستی می باشد که آن موضوع در شورای عتف پیگیری خواهد شد.

برومند تصریح کرد: موضوع غیره ای که در سال شمسی جاری در اولویت پیگیری قرار دارد در حوزه ارتقا نظام عملکرد و همچنین اطلاعات پژوهش و همچنین فناوری می باشد که بر اساس آن هم بتوانیم فعالیت‌ها را آسیب شناسی کنیم و همچنین در خصوص دستاوردها نیز پیگیری‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را انجام دهیم.

او همچنین افزود: در خصوص ساخته یا ایجاد منطقه ها و مناطق ویژه علم و همچنین فناوری در سال شمسی قبل جلساتی برگزار کردیم ولی باید توجه داشت قرار شد آن موضوع در سال شمسی جاری نیز پیگیری می شود.

برومند ادامه داد: همچنین کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی علوم، تحقیقات و همچنین فناوری بایستی و حتما در سال شمسی جاری طرح‌های پژوهشی مورد مستلزم و نیاز جامعه را بیش از قبل مورد توجه قرار دهند.

او همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر آنکه به عنوان دبیرکل شورای عالی علوم، تحقیقات و همچنین فناوری به عملکرد کمیسیون‌های دائمی آن شورا در سال شمسی ۹۷ چه نمره‌ای می‌دهید، گفت: من به عملکرد کمیسیون‌های دائمی شورای عتف و همچنین در مجموع فعالیت‌های شورای عالی عتف نمره ۱۵ را می‌دهم چرا که در سال شمسی قبل موضوع به روز رسانی و همچنین زمان بندی برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها مورد توجه قرار گرفت و همچنین ۵ نمره نیز کم کرده‌ام به آن دلیل که همچنان مستلزم و نیاز می باشد بعضی فعالیت‌ها در آن شورا دنبال می شود که شامل آن هم می‌قدرت به توسعه آماری و همچنین تحلیل و همچنین به گفته‌های دقیق‌تر از فناوری اشاره کرد.

برومند تاکید کرد: شورای عالی علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در راستای شعار سال شمسی فعالیت می‌کند و همچنین در آن راستا دبیرخانه نمایشگاه فناوری در کشور دائمی شده و همچنین به تا حال ۱۱ تفاهم نامه منجر به امضای قرارداد شده می باشد.

او همچنین تاکید کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب داریم طی ماه‌های بعدی نمایشگاه فناوری را به صورت منطقه‌ای و همچنین موضوعی برگزار کنیم که احتمالاً آن نمایشگاه‌ها در استان‌های آذربایجان شرقی، یزد و همچنین تهران خواهد بود.

http://phdpress.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%AD%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DA%AF/
برترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : اختصاص بودجه به طرح‌های کلان ملی – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک