خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اختصاص خوابگاه به دانشجویان ارشد دانشگاه محقق اردبیلی ‌

اختصاص خوابگاه به دانشجویان ارشد دانشگاه محقق اردبیلی ‌

اختصاص خوابگاه به دانشجویان ارشد دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی ‌

‌مدیر مسائل دانشجویی دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی از اختصاص خوابگاه جهت دانشجویان کارشناسی ارشد از سال شمسی تحصیلی جدید خبر داد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اردبیل، اسماعیل گلی در جمع خبرنگاران با اشاره به تحصیل بیش از ۱۱ هزار و همچنین ۵۰۰ دانشجو در آن دانشگاه، گفت: ۳۵ قسمت و بخش از دانشجویان شامل ۳۴۰۰ فرد یا شخص متقاضی خوابگاه خواهند بود و همچنین ما از آن تعداد تنها و فقط جهت ۱۸۰۰ فرد یا شخص خوابگاه دولتی و همچنین جهت ۷۰۰ فرد یا شخص خوابگاه خودگردان تخصیص داده ایم.

او همچنین با گفتن آنکه خوابگاه‌های دولتی و همچنین خودگردان دانشگاه قابلیت پوشش ۷۰ قسمت و بخش ظرفیت دانشجویان در حال تحصیل را دارند، افزود: سال شمسی قبل جهت اولین بار به دانشجویان دکتری خوابگاه دولتی اختصاص یافت و همچنین امسال در نظر داریم به دانشجویان پسر و همچنین دختر در مقطع کارشناسی ارشد خوابگاه دولتی اختصاص دهیم.

مدیر مسائل دانشجویی دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی با تاکید به ارتقاء رفاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی با هدف ساخته یا ایجاد فرصت مطالعاتی و همچنین پژوهشی، تصریح کرد: به دانشجویان دکتری چهار نیم سال شمسی خوابگاه اختصاص می یابد و همچنین دانشجو مختار می باشد از آن چهار نیم سال شمسی در دو سال شمسی اول تحصیل و همچنین یا دو سال شمسی آخر تحصیل بهره بری و استفاده کند.

گلی با اشاره به اسکان موقت دانشجویان خاطرنشان کرد: بعضی دانشجویان که به صورت محدود به عنوان مثال دو روز در هفته مستلزم و نیاز به خوابگاه دارند می توانند از اسکان موقت بهره بری و استفاده کنند.

او همچنین در خصوص تخصیص خوابگاه به دانشجویان دختر مقطع کارشناسی، گفت: جهت آن دانشجویان چهار نیم سال شمسی خوابگاه دولتی اختصاص می یابد و همچنین در واقع دانشجو ۵۰ قسمت و بخش از زمان حضور خود را برخوردار از آن خوابگاه می باشد و همچنین جهت مابقی زمان ها نیز خوابگاه خودگردان تدارک دیده شده می باشد.

مدیر مسائل دانشجویی دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی ادامه داد: تلاش بر آن می باشد که هیچ دانشجوی دختر بدون خوابگاه نماند و همچنین پوشش ما چه از طریق خوابگاه دولتی و همچنین چه خودگردان به صورت ۱۰۰ قسمت و بخش باشد.

گلی با گفتن آنکه دانشجویان شبانه در صورت تقاضا از خوابگاه خودگردان بهره بری و استفاده می کنند، اضافه کرد: در عین حال دانشجویان پسر دو نیم سال شمسی یا یک چهارم زمان حضور خود در دانشگاه خوابگاه خواهند داشت.

عضو هیئت علمی دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی با تاکید به آنکه در ادامه ما دو ترم خوابگاه خودگردان به دانشجویان پسر اختصاص می دهیم، افزود: ما مستلزم و نیاز به افزایش تعداد خوابگاه ها داریم و همچنین در آن راستا انتظار می رود خیرین آموزش عالی مشارکت داشته باشند.

او همچنین تصریح کرد: در برنامه جذاب و جالب و خوب جدید افزایش تعداد خوابگاه‌ها در نظر داریم چهار خوابگاه مِلکی داخل شهرستان که هر کدام جهت ۵۰ فرد یا شخص ظرفیت دارند را فروخته و همچنین از محل آن هم به اضافه کمک‌های دانشگاه دو خوابگاه یکی در جنب مجتمع کوثر و همچنین غیره ای در جنب مجتمع شهید رحیمی با ظرفیت هر کدام ۳۵۰ فرد یا شخص بسازیم.

گلی با گفتن آنکه اقدامات ابتدایی و اولیه آن طرح شامل نقشه ابتدایی و اولیه ساختمان با همکاری معاونت اداری و همچنین اقتصادی و مالی دانشگاه انجام شده می باشد، خاطرنشان کرد: در صورت فروش خوابگاه‌ها انتظار می رود دو خوابگاه جدید تا دو سال شمسی بعدی احداث می شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی تفاوت خوابگاه خودگردان و همچنین دولتی را در هزینه آن هم عنوان کرد و همچنین گفت: تلاش بر آن بوده امکانات هر دو نوع خوابگاه تا حد امکان یکسان باشد.

او همچنین به فعالیت هفت خوابگاه خودگردان وابسته به دانشگاه اشاره کرد و همچنین افزود: جهت تامین مستلزم و نیاز دانشجویان خوابگاه ویژه خوابگاه دانشجویان دختر در شهرک کوثر و همچنین خوابگاه ویژه دانشجویان پسر جنب پمپ بنزین علی آباد اجاره خواهد شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-11071
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اختصاص خوابگاه به دانشجویان ارشد دانشگاه بررسی کننده و پروهشگر اردبیلی ‌

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک