سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اختصاص وام بدون کارمزد بنیاد علوی به دانشجویان پیام نور

اختصاص وام بدون کارمزد بنیاد علوی به دانشجویان پیام نور

اختصاص وام بدون کارمزد بنیاد علوی به دانشجویان پیام نور

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : باقر صفاری نیا در کارگاه آموزشی تخصصی پرداخت و همچنین بازپرداخت وام بنیاد علوی و همچنین صندوق رفاه دانشجویان ضمن قدردانی از مسئولان بنیاد علوی در جهت محروم و بی بهره زدایی منطقه ها و مناطق کم برخوردار و همچنین افرادبی بضاعت، از افزایش یک و همچنین نیم برابری اعتبار صندوق رفاه دانشجویان در ترم جاری خبر داد.

جزئیات وام صندوق رفاه دانشجویان

او همچنین اظهار داشت: پرداخت وام های شهریه صندوق رفاه و همچنین بنیاد علوی به منظور ساخته یا ایجاد باره سازی مناسب جهت رشد استعدادها و همچنین کمک به وضع تحصیلی و همچنین معیشتی دانشجویان مستعد و همچنین کم بضاعت بومی و همچنین غیربومی در تمام مقاطع تحصیلی آغاز شده می باشد.
صفاری نیا با عنوان آنکه شرایط اعطای وام های صندوق رفاه تحت قوانین و همچنین مقررات و همچنین به شرط تامین اعتبار از سوی آن صندوق خواهد بود، گفت: وام شهریه دانشجویان کارشناسی با احتساب سنوات مجاز تا ۸ نیمسال تحصیلی و همچنین هر نیمسال مبلغ ۵ میلیون ریال ، وام شهریه دانشجویان کارشناسی ارشد با احتساب سنوات مجاز تا ۴ نیمسال تحصیلی و همچنین هر نیمسال مبلغ ۱۱ میلیون و همچنین ۵۰۰ هزار ریال و همچنین وام شهریه دانشجویان مقطع دکتری با احتساب سنوات مجاز تا ۸ نیمسال تحصیلی و همچنین هر نیمسال مبلغ ۲۵ میلیون ریال می باشد.
او همچنین تاکید کرد: مسئول مسائل دانشجویی مرکز یا واحد بایستی و حتما قبل از درخواست وام دانشجو شرایط وام را به صورت کامل جهت دانشجو توضیح دهد و همچنین به دانشجو اعلام کند که بعد از ثبت وام ، پیگیری هایی از قبیل ( پرداخت ۱۰ قسمت و بخش کل بدهی و همچنین صدور دفترچه اقساط) به عهده خود دانشجو می باشد.

جزئیات وام بنیاد علوی ویژه دانشجویان

مدیرکل اداره دانشجویی دانشگاه پیام نور درخصوص وام بنیاد علوی نیز اظهار داشت: وام بنیاد علوی جهت کمک به دانشجویان متاهل و همچنین مجرد که توانایی اقتصادی و مالی جهت پرداخت شهریه ندارند، با مبالغ یکسان در تمامی مقاطع تحصیلی پرداخت می می شود.

صفاری نیا با عنوان آنکه وام بنیاد علوی بدون کارمزد می باشد، به جزئیات مبالغ وام اشاره کرد و همچنین گفت: آن وام با احتساب سنوات مجازبرای دانشجویان کارشناسی تا ۸ نیمسال تحصیلی ، دانشجویان کارشناسی ارشد با احتساب سنوات مجاز تا ۴ نیمسال تحصیلی و همچنین دانشجویان مقطع دکتری با احتساب سنوات مجاز تا ۸ نیمسال تحصیلی جهت دانشجویان متاهل تمامی مقاطع تحصیلی مبلغ ۸ میلیون ریال و همچنین جهت دانشجویان مجرد تمامی مقاطع تحصیلی مبلغ ۶ میلیون ریال می باشد.

او همچنین با اشاره به مزایای وام بنیاد علوی گفت: از مزایای آن وام آن می باشد که با یک گواهی کسر از حقوق مبلغ وام مذکور به حساب خود دانشجو در یکی از شعب بانک تجارت پرداخت می می شود و همچنین در پایان تحصیل به پرداخت ۱۰ قسمت و بخش کل بدهی جهت تسویه حساب نیازی نیست.

اختصاص وام بدون کارمزد بنیاد علوی به دانشجویان پیام نور


جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : اختصاص وام بدون کارمزد بنیاد علوی به دانشجویان پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک زد

کتک کاری در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور / برادر فرماندار مراقب امتحان را کتک …

سوپروب close
خرید بک لینک