سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اختصاص ۲ واحد محیط زیست برای تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

اختصاص ۲ واحد محیط زیست برای تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

اختصاص ۲ واحد محیط زیست جهت تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ریاست دفتر مدیریت سبز دانشگاه اراک از اختصاص ۲ واحد اختیاری درس محیط زیست در کلیه رشته‌های تحصیلی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکتری آن دانشگاه خبر داد . 1783635 اختصاص ۲ واحد محیط زیست برای تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

دکتر امیر انصاری در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر گفت: دانشگاه اراک در راستای تفاهم نامه وزارت علوم تحقیقات و همچنین فناوری با نهاد حفاظت از محیط زیست، جهت آموزش دانشجویان ۲ واحد اختیاری درس محیط زیست را از تحصیلی جدید قرارداد.

او همچنین ادامه داد: درس ها درخصوص مدیریت سبز و همچنین دیگر مسایل زیست محیطی می باشد که جهت دانشجویان جدید الورد مقاطع، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکتری در نظر گرفته شده می باشد.

ریاست دفتر مدیریت سبز دانشگاه اراک افزود: درحال حاضر آن مساله در هیات رئیسه دانشگاه درحال بررسی کردن می باشد و همچنین بعد از تصویب از سال شمسی تحصیلی جدید اجرایی می می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5-%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D9%85%D8%AD%DB%8C%D8%B7-%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-11159
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اختصاص ۲ واحد محیط زیست جهت تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک