خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اختصاص ۲ واحد محیط زیست برای تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

اختصاص ۲ واحد محیط زیست برای تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

اختصاص ۲ واحد محیط زیست جهت تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ریاست دفتر مدیریت سبز دانشگاه اراک از اختصاص ۲ واحد اختیاری درس محیط زیست در کلیه رشته‌های تحصیلی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکتری آن دانشگاه خبر داد . 1783635 اختصاص ۲ واحد محیط زیست برای تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

دکتر امیر انصاری در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر گفت: دانشگاه اراک در راستای تفاهم نامه وزارت علوم تحقیقات و همچنین فناوری با نهاد حفاظت از محیط زیست، جهت آموزش دانشجویان ۲ واحد اختیاری درس محیط زیست را از تحصیلی جدید قرارداد.

او همچنین ادامه داد: درس ها درخصوص مدیریت سبز و همچنین دیگر مسایل زیست محیطی می باشد که جهت دانشجویان جدید الورد مقاطع، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکتری در نظر گرفته شده می باشد.

ریاست دفتر مدیریت سبز دانشگاه اراک افزود: درحال حاضر آن مساله در هیات رئیسه دانشگاه درحال بررسی کردن می باشد و همچنین بعد از تصویب از سال شمسی تحصیلی جدید اجرایی می می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5-%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D9%85%D8%AD%DB%8C%D8%B7-%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-11159
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اختصاص ۲ واحد محیط زیست جهت تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه اراک

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دانشگاه آزاد ماهشهر

تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دانشگاه آزاد ماهشهر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر از تخفیف ۵۰ …

سوپروب close
خرید بک لینک