سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اختیارات نهاد مرکزی پیام نور به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق واگذار می می شود

اختیارات نهاد مرکزی پیام نور به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق واگذار می می شود

اختیارات نهاد مرکزی پیام نور به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق واگذار می می شود

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – محمدرضا زمانی در مورد منطقه ای شدن دانشگاه پیام نور گفت: منطقه‌ای شدن دانشگاه پیام‌نور براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال شمسی ۹۵، متن صریح اساسنامه دانشگاه و همچنین اجازه هیات امناء دانشگاه پیام نور می باشد.

او همچنین ادامه داد: همچنین مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید در ماه تبریک و مبارک رمضان بحث آمایش را مطرح کردند و همچنین آن موضوع را خواستار شدند.

ریاست دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: آمایش آموزش عالی شامل سه قسمت و بخش متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که شامل ساختار و همچنین منسجم کردن زیر نظام‌ها، آمایش مراکز شعبات دانشگاه ها و همچنین آمایش رشته ها می می شود.

او همچنین با گفتن آنکه دانشگاه پیام نور در هر سه قسمت آمایش آموزش عالی فعال می باشد افزود: بحث منطقه‌ای شدن دانشگاه براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده و همچنین دبیرخانه های آن هم جهت چابک سازی و همچنین تمرکز زدایی از نهاد مرکزی تشکیل شده تا اختیارات آن نهاد به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق واگذار می شود و همچنین آن کار در حال پیاده سازی می باشد.

او همچنین ادامه داد: اکنون در حال تدوین آیین نامه‌های آن هم هستیم دبیرخانه های آن هم در منطقه ها و مناطق تشکیل شده تا بتوانیم وظایف و همچنین اختیارت را منتقل کنیم، آیین نامه بعد از تدوین و همچنین تصویب در هیات امنای دانشگاه، به صورت کامل اجرا می می شود.

اختیارات سازمان مرکزی پیام نور به مراکز و مناطق واگذار می شود


بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : اختیارات نهاد مرکزی پیام نور به مراکز و همچنین منطقه ها و مناطق واگذار می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک