خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / اختیار برنامه‌ریزی درسی و ترم‌بندی به دانشگاه‌ها واگذار شد

اختیار برنامه‌ریزی درسی و ترم‌بندی به دانشگاه‌ها واگذار شد

اختیار برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی درسی و همچنین ترم‌بندی به دانشگاه‌ها واگذار شد

دست یار آموزشی وزیر علوم از تفویض اختیار تفویض اختیار سه امر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی درسی،پذیرش دانشجوی دکتری و همچنین ترم‌بندی به دانشگاه‌ها خبر داد و همچنین گفته استاین روند ادامه دارد و همچنین در بعدی اختیارات بیشتری به دانشگاه‌ها داده می‌می شود.

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر در گفت و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود:به تا حال برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی درسی و همچنین پذیرش دانشجوی دکترا و همچنین همچنین زمان‌بندی ترم‌ها به دانشگاه‌ها تفویض اختیار شده می باشد که آن روند تفویض اختیارات ادامه خواهد داشت.

او همچنین درمورد تفویض اختیار ترم‌بندی به دانشگاه‌ها توضیح داد:در آن مورد خط قرمزی تعریف شده و همچنین به دانشگاه‌ها نقل شده ۱۶ هفته درسی و همچنین دو هفته فرجه را رعایت کنند،رعایت همین خط قرمز از بروز هرج و همچنین مرج جلوگیری می کند. ولی باید توجه داشت در عین حال آن که دانشگاهی نیت و اراده داشته باشد ترم را بجای ۲۷ شهریور یا اول مهر، از ۲۰ شهریور آغاز کند به اختیار خودش خواهد بود.

دست یار آموزشی وزیر علوم در پایان تاکید کرد:اختیارات بسیاری به دانشگاه‌ها بازگردانده می‌می شود که در حال بررسی کردن می باشد و همچنین بعد از جمع‌بندی اعلام می‌می شود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-10521
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : اختیار برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی درسی و همچنین ترم‌بندی به دانشگاه‌ها واگذار شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک