خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اخذ ۱۴ میلیارد تومان از دانشجویان دانشگاه پیام نور بابت ارائه خدمات فرهنگی

اخذ ۱۴ میلیارد تومان از دانشجویان دانشگاه پیام نور بابت ارائه خدمات فرهنگی

اخذ ۱۴ میلیارد تومان از دانشجویان دانشگاه پیام نور بابت ارائه سرویس ها و خدمات فرهنگی

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : نجفی برزگر ، دست یار فرهنگی دانشگاه پیام نور در نشست هم‎اندیشی در خصوص فعالیت‎های فرهنگی در دانشگاه پیام نور لرستان،  ۱۴ میلیارد تومان از دانشجویان دانشگاه پیام نور بابت ارائه سرویس ها و خدمات فرهنگی اخذ شده می باشد.

او همچنین افزود: با آن حال با نامه‎نگاری گرفته شده با معاونت اقتصادی و مالی خواستار اختصاص آن اعتبار به معاونت فرهنگی دانشگاه جهت نمایش برنامه جذاب و جالب و خوب‎های فرهنگی شده‎ایم.

او با گفتن آنکه بابت ارائه سرویس ها و خدمات مسائل فرهنگی از هر دانشجو ۳۵ هزار تومان اخذ شده می باشد، اظهار کرد: دانشجو آن هزینه را پرداخت کرده می باشد که از برنامه جذاب و جالب و خوب‎های فرهنگی دانشگاه بهره ببرد و همچنین از ما انتظار اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‎های فرهنگی را دارد.

دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور کشور تصریح کرد: در صورتی که آن اعتبار به حوزه فرهنگی دانشگاه تزریق می شود می‎قدرت قسمت و بخش عمده‎ای از خلاهای فرهنگی در دانشگاه را جبران کرد.

نجفی برزگر ادر ادامه تصریح کرد: در صورتی که قرار می باشد که بابت ارائه سرویس ها و خدمات مسائل فرهنگی از دانشجویان هزینه‎ای گرفتن می شود پس بایستی و حتما برنامه جذاب و جالب و خوب‎های فرهنگی را با توجه به گرفتن آن هزینه توسعه بدهیم.

او به انجام مقدمات ابتدایی و اولیه جهت تغییر چارت فرهنگی دانشگاه پیام نور اشاره کرد و همچنین گفت: در جلسه‎ای که در بوشهر برگزار خواهد شد چارت فرهنگی دانشگاه پیام نور که نیازمند اصلاح می باشد مورد بررسی کردن قرار خواهد گرفت.

در همین باره بخوانید:

 سرویس ها و خدمات مسائل فرهنگی علت افزایش ۳۵ هزار تومانی شهریه دانشجویان پیام نور / بخشنامه

 

http://pnuna.com/1393/11/%D8%A7%D8%AE%D8%B0-14-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : اخذ ۱۴ میلیارد تومان از دانشجویان دانشگاه پیام نور بابت ارائه سرویس ها و خدمات فرهنگی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک