سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ادعای عجیب رییس دانشگاه پیام نور : طرح تجمیع نداریم

ادعای عجیب رییس دانشگاه پیام نور : طرح تجمیع نداریم

ادعای عجیب رییس دانشگاه پیام نور : طرح تجمیع نداریم

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – محمد رضا زمانی ریاست دانشگاه پیام نور با اشاره به آنکه آن دانشگاه طرحی به نام تجمیع ندارد گفت: دانشگاه پیام نور طبق سیاست وزارت علوم واحدهای دانشگاهی خود را در سراسر کشور ساماندهی می کند که به صورت مشترک فعالیت های علمی و همچنین آموزشی خود را هدفمندانجام دهند.

او همچنین افزود: جهت ساماندهی واحد های دانشگاهی در حال مطالعه هستیم، البته اکنون شاخص هایی را تعریف کرده ایم که بایستی و حتما با توجه به تعداد افراد هیئت علمی ، دانشجویان هر واحد، امکانات فیزیکی و همچنین در نظر گرفتن زیر نظام های آموزشی آن طرح را اجرا کنیم.

زمانی ادامه داد: یکی از مقوله هایی که در اجرای طرح ساماندهی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد بررسی کردن موقعیت دانشگاه ها بوده که آیا جزو منطقه ها و مناطق محروم قرار می گیرند یا شامل زیر نظام آموزشی یا منطقه استراتژیک خواهند بود،از طرفی با در نظر گرفتن پتانسیل هر دانشگاه جهت آن هم ماموریت مشخص خواهیم کرد.

ریاست دانشگاه پیام نور گفت: اجرای آن طرح مستلزم و نیاز به زمان بسیاری دارد زیرا از یک سو منوط به تصویب آن هم در ستاد ساماندهی وزارت علوم می باشد و همچنین از طرف دیگر بایستی و حتما شورای فرهنگی نیز موافقت کند که در صورت آن اتفاق سعی خواهیم کرد آن طرح را در سال شمسی جاری به روش کلی انجام دهیم.

ادعای عجیب رییس دانشگاه پیام نور : طرح تجمیع نداریم


بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : ادعای عجیب رییس دانشگاه پیام نور : طرح تجمیع نداریم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هیچ یک از واحدهای دانشگاه آزاد را تعطیل نخواهیم کرد

هیچ یک از واحدهای دانشگاه آزاد را تعطیل نخواهیم کرد به به گفته پایگاه خبری …

سوپروب close
خرید بک لینک