خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ادغام دانشگاه خوارزمی و علوم اقتصادی سبب هم‌افزایی می‌شود

ادغام دانشگاه خوارزمی و علوم اقتصادی سبب هم‌افزایی می‌شود

ادغام دانشگاه خوارزمی و همچنین علوم اقتصادی سبب هم‌افزایی می‌می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

به منظور بهره‌وری اکثرا و بیشتر از ظرفیت های موجود ادغام دانشگاه اقتصادی و همچنین خوارزمی نوعی هم افزایی ساخته یا ایجاد می‌کند.

به گزار ش روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، دکتر محمدعلی سبحان اللهی در مراسم تکریم مقام استاد گفت:‌ در صورتی که به سه، چهار فاکتور توسعه منابع انسانی، منابع فیزیکی، اقتصادی و مالی و همچنین دانش و همچنین اطلاعات توجه کنیم شاهد نقش پررنگ انسان در همه آن هم‌ها هستیم. لذا تربیت قوه انسانی نقش پهناور و بزرگ و همچنین وظیفه‌ای حساس می باشد.

او همچنین ادامه داد: دانشگاه‌ها و همچنین مراکز آموزش عالی در تولید علم و همچنین تربیت قوه انسانی مورد مستلزم و نیاز جامعه نقش مهم و همچنین مشخص کردن کننده‌ای ایفا می‌کنند، بنابراین جامعه ای که توسعه یافته می باشد به دلیل مراکز علمی و همچنین دانشگاه های توسعه یافته آن هم جامعه بوده می باشد.

سرپرست دانشگاه خوارزمی باتاکید بر اهمیت فارغ التحصیلان دانشگاه اظهار کرد: بایستی و حتما رشته هایی تعریف می شود که مورد مستلزم و نیاز جامعه باشد تا از طریق خروجی های دانشگاه به جامعه سود رسانده می شود.

سبحان اللهی با گفتن آنکه دانشگاه ها دیگر نمی توانند تمام منابع خود را از حکومت تامین کنند، ادامه داد: در آن شرایط ناچاریم در برنامه جذاب و جالب و خوب های دانشگاه تغییراتی ساخته یا ایجاد کنیم. کیفیت در آموزش و همچنین پژوهش نیز بایستی و حتما جدی گرفته شده و همچنین جلوی توسعه کمی بی رویه مراکزآموزش عالی گرفته می شود.

او همچنین همچنین اعلام کرد: مرکز ارزیابی کیفیت در دانشگاه کسب و کار خود را آغاز کرده می باشد. در آن راستا آموزش و همچنین پرورش را به رشته های مورد مستلزم و نیاز کشور جهت داده و همچنین بررسی کردن مجددی روی رشته ها انجام می دهیم تا آنهایی که بازار کار ندارند کاهش ظرفیت داده و همچنین رشته های غیره ای را جایگزین آن هم‌ها کنیم.

به گفته او همچنین دانشگاه خوارزمی امسال در رشته های نفت زمین، نانوشیمی، فلسفه دین و همچنین … دانشجو می پذیرد.

سرپرست دانشگاه خوارزمی سپس با اشاره به فعال شدن دفتر استعدادهای درخشان افزود:‌ دانشگاه همچنین شامل دو موسسه ریاضی و همچنین علوم تربیتی که دوره های پیوسته دکترا در آن دو موسسه پیاده سازی و راه اندازی شده می باشد.

سبحان اللهی با تاکید بر اهمیت بحث بین‌الملل اظهار کرد: تفاهم نامه های همکاری با ایتالیا،‌ اسپانیا و همچنین آلمان را در راستای همکاری بین‌الملل امضا کردیم و همچنین از تبادل استاد و همچنین دانشجو با کشورهای خارجی در جریان می باشد.

او همچنین در ادامه اظهار کرد: با توجه به مبحث اقتصاد مقاومتی بایستی و حتما به بهره وری توجه کنیم. در آن راستا ادغام دانشگاه علوم اقتصادی و همچنین دانشگاه خوارزمی یک نوع هم افزایی ساخته یا ایجاد می‌کند.

سرپرست دانشگاه خوارزمی تصریح کرد: امکاناتی که دانشگاه علوم اقتصادی به دلیل رشته های کارآفرین دارد مزیتی می باشد جهت آن هم دانشگاه محسوب می‌می شود. دانشگاه خوارزمی نیز به جهت قدمت،‌ ساختار و همچنین امکانات در تمام رشته ها تا دوره دکترا دانشجو تربیت می‌کند و همچنین آن مزیت دانشگاه خوارزمی می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%AF%D8%BA%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-9935
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ادغام دانشگاه خوارزمی و همچنین علوم اقتصادی سبب هم‌افزایی می‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک