خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ارائه آیین نامه حمایت از فعالیت های تمام وقت دانشجویان دکتری

ارائه آیین نامه حمایت از فعالیت های تمام وقت دانشجویان دکتری

ارائه آیین نامه حمایت از فعالیت های تمام وقت دانشجویان دکتری

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- دانشگاه پیام نور آئین نامه پیشنهادی خود را مبنی بر حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکترا به منظور تطبیق با سیاست های ابلاغی ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، به آن ستاد ارائه کرد.

81586811 6414966 ارائه آیین نامه حمایت از فعالیت های تمام وقت دانشجویان دکتری

به نقل از روز دوشنبه ایرنا، سیاست های اجرایی حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکترا از طریق تأمین هزینه های معیشتی دانشجویان مشمول آن سیاست ها و همچنین به منظور حمایت از نخبگان علمی و همچنین ترغیب آنها به پژوهش های مورد مستلزم و نیاز کشور، دی ماه ۱۳۹۰ در جلسه یازدهم ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور تصویب و همچنین ابلاغ شد و همچنین مقرر شد ۲ وزارت خانه بهداشت ، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید و همچنین علوم، تحقیقات و همچنین فناوری، دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین پیام نور آئین نامه اجرایی پیشنهادی خود را جهت بررسی کردن و همچنین تصویب، به آن ستاد ارائه کنند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، هم اکنون در دانشگاه پیام نور بیش از ۲ هزار و همچنین ۵۰۰ دانشجوی دکتری غیر شاغل به تحصیل اشتغال دارند که مطابق با سیاست های حمایت از فعالیت های تمام وقت بایستی و حتما مشمول حمایت های معیشتی موضوع آن آئین نامه قرار گیرند.

همچنین مطابق اعلام دست یار اداری و همچنین اقتصادی و مالی دانشگاه پیام نور آئین نامه پیشنهادی بعد از بررسی کردن و همچنین تصویب در ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور جهت اجرا به بیش از ۵۰۰ واحد آن دانشگاه ابلاغ خواهد شد.

فراهنگ**۹۱۲۹ ** ۱۵۶۹

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%88%D9%82%D8%AA-9802
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ارائه آیین نامه حمایت از فعالیت های تمام وقت دانشجویان دکتری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …