خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ارائه آیین نامه پیشنهادی حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکتری

ارائه آیین نامه پیشنهادی حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکتری

ارائه آیین نامه پیشنهادی حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکتری

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دانشگاه پیام نور آئین نامه پیشنهادی خود را مبنی بر حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکتری به منظور تطبیق با سیاستهای ابلاغی ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، به آن ستاد ارائه کرد. 1430131187 1665938 ارائه آیین نامه پیشنهادی حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکتری

به نقل از خبرگزاری مهر، دانشگاه پیام نور آئین نامه پیشنهادی خود را مبنی بر حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکتری به منظور تطبیق با سیاستهای ابلاغی ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، به آن ستاد ارائه کرد.

 سیاستهای اجرایی حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکتری از طریق تأمین هزینه‌های معیشتی دانشجویان مشمول آن سیاست‌ها و همچنین به منظور حمایت از نخبگان علمی و همچنین ترغیب آنها به پژوهش‌های مورد مستلزم و نیاز کشور، دی‌ ماه ۱۳۹۰ در جلسه یازدهم ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور تصویب و همچنین ابلاغ شد.

مقرر شد، وزارتین بهداشت‌، درمان ‌و همچنین ‌آموزش‌علم پزشکی جدید، علوم، ‌تحقیقات ‌و همچنین‌ فناوری، دانشگاه‌آزاد‌اسلامی و همچنین پیام‌نور آئین‌نامه اجرایی پیشنهادی خود را جهت بررسی کردن و همچنین تصویب، به آن ستاد ارائه کنند.

براساس آن نقل از هم اکنون در دانشگاه پیام نور بیش از دو هزارو ۵۰۰  دانشجوی دکتری غیر شاغل به تحصیل اشتغال دارند که مطابق با سیاست‌های حمایت از فعالیتهای تمام وقت بایستی و حتما مشمول حمایتهای معیشتی موضوع آن آئین نامه قرار گیرند.

همچنین مطابق اعلام دست یار اداری اقتصادی و مالی دانشگاه پیام نور آئین‌نامه پیشنهادی بعد از بررسی کردن و همچنین تصویب در ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور جهت اجرا به بیش از ۵۰۰ واحد آن دانشگاه ابلاغ خواهد شد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-9804
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ارائه آیین نامه پیشنهادی حمایت از فعالیت تمام وقت دانشجویان دکتری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک