خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ارائه امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشگاه فردوسی در تابستان

ارائه امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشگاه فردوسی در تابستان

ارائه امکانات رفاهی و همچنین خوابگاهی دانشگاه فردوسی در تابستان

ریاست اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی با اشاره به ارائه امکانات رفاهی خوابگاه به دانشجویان در فصل تابستان گفت: امسال تنها سه رشته در مقطع کارشناسی ارشد از امکانات خوابگاهی برخوردار خواهند بود.

محسن قانع در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با اشاره به رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد که از آن امکانات برخوردار می شوند، اظهار کرد: امسال تنها رشته‌های مهندسی، کشاورزی و همچنین منابع طبیعی در تابستان از امکانات خوابگاهی برخوردار می‌شوند.

او همچنین ادامه داد: البته شرایط جهت دانشجویان دوره‌های کارشناسی و همچنین دکتری متغایر و متفاوت می باشد که همه آن شرایط در آئین‌نامه شورای آموزشی دانشگاه درج شده می باشد.

قانع تصریح کرد: آن شرایط در پورتال دانشجویی دانشجویان به تفصیل درج شده و همچنین دانشجویانی که پروژه پایان‌نامه داشته و همچنین یا در ترم آخر تحصیلی خود مشغول فعالیت خواهند بود، می‌توانند از آن شرایط بهره‌مند شوند.

ریاست اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی در پاسخ به آن سوال که «آیا از تمام ظرفیت خوابگاه‌ها جهت اسکان دانشجویان در تابستان بهره بری و استفاده خواهد شد» افزود: ما نمی‌توانیم از تمام ظرفیت آن خوابگاه‌ها در تابستان بهره بری و استفاده کنیم چرا که بعضی از خوابگاه‌ها نیازمند تعمیر و همچنین احیانا بازسازی خواهند بود؛ همچنین بعضی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها در تابستان مانند ضیافت‌های ماه رمضان و همچنین… نیز در دستور کار می باشد که آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها در خوابگاه‌ها برگزار خواهد شد.

او همچنین در خصوص ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه فردوسی در تابستان عنوان کرد: هنوز مشخص نشده که چه تعداد دانشجو در تابستان اسکان خواهند شد؛ البته دانشجویان از ۱۰ تا ۲۰ خرداد ماه فرصت ثبت نام و همچنین بهره بری و استفاده از آن شرایط را دارند.

قانع در مورد آن که «چرا تنها به عده ویژه ای خوابگاه تعلق می‌گیرد» ‌اظهار کرد: سیستم آموزشی دانشگاه می باشد که تائید می‌کند کدام دانشجو بتواند از خوابگاه بهره بری و استفاده کند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF-10447
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ارائه امکانات رفاهی و همچنین خوابگاهی دانشگاه فردوسی در تابستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک