سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / ارائه تازه ترین و جدیدترین دستاوردهای علمی بیماری‌های التهابی روده در رشت

ارائه تازه ترین و جدیدترین دستاوردهای علمی بیماری‌های التهابی روده در رشت

ارائه تازه ترین و جدیدترین دستاوردهای علمی بیماری‌های التهابی روده در رشت

57861751 ارائه تازه ترین و جدیدترین دستاوردهای علمی بیماری‌های التهابی روده در رشت

کنگره سراسری “بیماری‌های التهابی روده ” با حضور دست یار تحقیقات و همچنین فناوری وزیر بهداشت و همچنین با حضور ۲۰۰ تن از پزشکان فوق تخصص گوارش در رشت گشایش یافت.

به به گفته ایسنا، فریبرز منصور قناعی، در آیین افتتاحیه کنگره سراسری ” بیماری‌های التهابی روده ” ضمن تشریح اهداف و همچنین محورهای کنگره مذکور، اظهار کرد: آن کنگره به همت انجمن مهندسین و متخصصین گوارش و همچنین کبد ایران و همچنین با همکاری دانشگاه علوم علم پزشکی جدید گیلان، مرکز تحقیقات گوارش و همچنین کبد کاسپین در رشت در حال نمایش می باشد.

او همچنین ادامه داد: کنگره سراسری “بیماری‌های التهابی روده ” با حضور بیش از ۲۰۰ تن از مهندسین و متخصصین گوارش و همچنین کبد کشور و همچنین پزشکان رشته‌های مرتبط، ۲۹ و همچنین ۳۰ فروردین ماه سال شمسی جاری با طرح تازه ترین و جدیدترین دستاوردها و همچنین مباحث علمی در سالن همایش هتل کادوس رشت در حال نمایش می باشد.

دبیر علمی کنگره سراسری بیماری‌های التهابی روده، اپیدمیولوژی بیماری‌های التهابی روده، چالش‌های مهم پزشکان فوق تخصص گوارش در درمان بیماران مبتلا به بیماری التهابی روده، موارد مشکل‌دار در بیماران کولیت اولسراتیو، موارد مشکل‌دار در بیماران کرون، نقش ۵ – ASA  در بهبود کنترل و همچنین پیشگیری از سرطان در بیماری‌های التهابی روده را از محورهای آن کنگره عنوان کرد.

او همچنین حاملگی و همچنین بیماری التهابی روده، بهبود کیفیت زندگی در بیماران مبتلا به IBD ، ثبت بیماری‌های التهابی روده، مراقبت‌های اندوسکوپیک در بیماران با بیماری التهابی روده، پیشگیری از سرطان، غربالگری و همچنین واکسیناسیون در بیماری التهابی روده، عفونت‌ها و همچنین بیماری‌های التهابی روده را از دیگر محورهای کنگره سراسری دو روزه “بیماری‌های التهابی روده ” گفتن کرد.

انتهای پیام

Source link

http://phdpress.ir/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : ارائه تازه ترین و جدیدترین دستاوردهای علمی بیماری‌های التهابی روده در رشت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک