سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ارائه مشاوره به داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه علامه

ارائه مشاوره به داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه علامه

ارائه مشاوره به داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه علامه

2848106 ارائه مشاوره به داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه علامه

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی با هدف ارائه سرویس ها و خدمات مشاوره ای به داوطلبان مصاحبه تخصصی در مقطع دکتری، در سال شمسی ۹۷، میز گفتگو برگزار کرد.

به نقل از پی اچ دی ال به نقل از خبرگزاری مهر، مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی در ابتکاری جدید و همچنین با کمک کارشناسان و همچنین مشاوران آن مرکز «میز گفتگو» را در محل نمایش آزمون مصاحبه دکتری با هدف ارائه سرویس ها و خدمات مشاوره ای به داوطلبان مصاحبه تخصصی در مقطع دکتری، برگزار کرد.

جلسه مصاحبه تخصصی از متقاضیان تحصیل در مقطع دکترای دانشگاه علامه طباطبائی در دوره‌های هر روز خدا و همچنین پردیس خودگردان تحصیلات تکمیلی در ۹۵ رشته تحصیلی در دانشکده روان‌شناسی و همچنین علوم تربیتی آن دانشگاه برگزار شد.

در آن مدت بیش از ۳ هزار پذیرفته‌شده چند برابر ظرفیت مقطع دکترای دانشگاه علامه طباطبائی جهت پذیرش ۴۶۵ دانشجو در رشته‌های متنوع و گوناگون و مختلف با هم رقابت کردند.

مرکز مشاوره و همچنین بهداشت روان آن دانشگاه همچون سال شمسی قبل، جهت کاهش استرس و همچنین ساخته یا ایجاد آرامش ذهنی داوطلبان قبل از مصاحبه، میز گفتگو و همچنین مشاوره را برپا کرد.

ساخته یا ایجاد «میز گفتگو» با محورهای «معرفی خود، برقراری ارتباط، مدیریت زمان و همچنین آرامش در جلسه مصاحبه» و همچنین با هدف موفقیت دانشجویان در مصاحبه دکتری برگزار شد.

در آن میز گفت‌وگو، کارشناسان متخصص مرکز مشاوره و همچنین بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی حضور داشتند و همچنین تا پایان آزمون مصاحبه دوره دکتری به ۵۱۳ فرد یا شخص از دانشجویان داوطلب، سرویس ها و خدمات مشاوره ای را ارائه کردند.

ارائه مشاوره به داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه علامه


بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ارائه مشاوره به داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه علامه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک